Ogród Różany Bogusia45

Bogus45
200p
200p
Posty: 310
Od: 13 cze 2009, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

IGO Flamentanz kwitnie około 40 dni jest to czas wystarczający aby nasycić się pięknem tej róży, pszczółki też ją uwielbiają zbierają pyłek żółty od rana do wieczora słychać jak tysiące pracusiów używa elektronarzędzi. Miło tego słuchać wieczorem na tarasie.Wieczorem zimą w wolnych chwilach maluję
Pozdrawiam Boguś 45.[/b]
Obrazek
Szmaragd w złotych płatkach
Obrazek
Flamentanz i Alchymist

Obrazek
Gdzieś na końcu świata chyba Kap Horn.
Bogus45
200p
200p
Posty: 310
Od: 13 cze 2009, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

WITAJ DAYSY No to jeszcze raz niesamowite Alchymist że nie wypowiedzieć.
Przekierowanie usunęłam/Karo
Pozdrawiam Boguś 45.

Obrazek
A to sobie już ne wrati jeno foto ostalo
Obrazek
Bogus45
200p
200p
Posty: 310
Od: 13 cze 2009, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

Ostatnio przesłałem foty o dopuszczalnym rozmiarze 800x500 pixeli i to zostało zmniejszone widzę że ów modernista nie ma pojęcia o przekazie obrazu. Ciekawe co jest powodem tego działania i komu to tak bardzo wadzą większe foty dawniej tego nie robiono chyba że ktoś dał całkiem duże.Wysyłam teraz foty o zadawalającym rozmiarze dla modera i podobnych miłośników miniatur.
Obrazek

Obrazek

Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum. Regulamin dotyczy wszystkich forumowiczów bez wyjątku. Takie wpisy jak powyżej będą usuwane.
dorotka350


viewtopic.php?t=29351

§ 2.3 Nie zezwala się Użytkownikowi forum na publiczne podważanie decyzji i działań moderacyjnych Moderatorów i Administratorów. Ewentualne skargi na pracę Moderatora, należy kierować do Administratora poprzez PW, a nie publicznie. Administrator jest ostateczną instancją decyzyjną na forum i jego decyzje dotyczące prowadzenia forum, zarządzania serwerem, uprawnieniami Użytkowników, nie mogą być w żadnym wypadku przedmiotem dyskusji publicznych.
Bogus45
200p
200p
Posty: 310
Od: 13 cze 2009, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

CZERWIEC 2023
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2564
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

A wiesz że własnie sobie o twoich różach pomyślałam wczoraj,że u ciebie to juz musi być "ten raj różany" w pełnym rozkwicie bo u ciebie zwykle jest wczesniej niz u mnie. Przepięknie i radosnie, bo wreszcie mamy to na co tak długo sie czekało :D To masz cudowny aromat w ogrodzie!?
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Bogus45
200p
200p
Posty: 310
Od: 13 cze 2009, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

Witaj Igo. Tak Róże w pełnym rozkwicie jest jeszcze sporo pąków nierozwiniętych. Rzeczywiście zapach cudowny za sprawą: Lawende Lassie, Rógozy, Kazan Lik, Luis Odier, Leike Found, New Dawn, i wiele innych nazwy nie pamiętam. Można obejrzeć ogród na jytube wpisać nazwę; Róże Bogusia 45 to starsze pokazy slide. Nowsze to; Rosen Bodo. Pokazy są w rozdzielczości Ful-Hd z muzyką należy ustawić rozdzielczość monitora do hd .Najlepiej oglądać przez TV z kinem domowym. Miłego oglądania.
Pozdrawiam Boguś 45.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Bogus45
200p
200p
Posty: 310
Od: 13 cze 2009, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

Japońska Fascynacja Różami !【Private Residence】Two Types of Private Gardens 2023 by Master Gardener. 2023
Piękno stworzone rękami ludzi którzy to czują i przeżywają dla ludzi o podobnej osobowosci.

www.youtube.com/watch?v=VzyHAyiyKLY
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Bogus45
200p
200p
Posty: 310
Od: 13 cze 2009, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

Proszę o pomoc forumowiczów nie mogę dokonać opłat na fotosiku za pomocą DOPTAY zmieniono na Przelewy.pl. Na wszelkie komunikaty z fotosikiem nie otrzymuję odpowiedzi ponieważ moja poczta nie może znalezć adresata. Może jest inna prostrza droga dokonania opłat ponieważ teraz to wszystko restrykcyjnie zabezpieczone a chciałbym oplacić aby zdjęcia zostały odblokoane. Pozdrawiam Boguś 45 .
Bogus45
200p
200p
Posty: 310
Od: 13 cze 2009, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

Nie mogę skontaktować się z fotosikiem ponieważ wszelkie pytania na komunikaty fotosik nie dochodzą ponieważ moja poczta nie może znależć adresata czyli fotosik.pl.
Nie wiem czy ta firma jeszcze działa czy to automaty ze sztuczną inteligą, mimo że miesiąc temu opłaciłem abonament 47zł zdjęcia zostały odblokowane ale tylko na parę dni i z powrotem zablokowane nie wiem co tu jest grane i nie rozumie że za pieniądze nie można to udostępnić .Forum przecież współpracuje razem i myślę że
telefon do fotosika to macie to proszę mi podać czy jakiś inny sposób tak mógłbym się porozumieć i dokonać zapłaty aby odblokować zdjęcia. Pozdrawiam Boguś 45
Obrazek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

Bogusiu zerknij na stronę o instrukcji fotosika, tam pytaj

https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 2#p6440732
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Bogus45
200p
200p
Posty: 310
Od: 13 cze 2009, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

Oczywiście zerkałem o jej dużo się na zerkałem i się dowiedziałem co wiedziałem żadnej konkretnej wiadomości ani od administratora ani od forumowiczów a problem jest kluczowy. Nie otrzymalem odpowiedzi jak się skontaktować z fotosikiem prywatnie za telefonem lub listownie bo kontakty i komunikaty z fotosikiem przy ich automatach to szkoda gadać. Zauważyłem ze na pozostalych stronach forumowiczów fotosik działa.Proszę o konkretną odpowiedż . Pozdrawiam Boguś45!
Obrazek
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

Skoro nie możesz się zalogować na Fotosika a mimo wszystko chcesz wstawiać za jego pośrednictwem zdjęcia na forum to możesz jeszcze zrobić :
1. Ustaw na swoim komputerze inną przeglądarkę niż masz zainstalowaną obecnie i wówczas sprawdź dostęp do serwisu Fotosika. Może już będziesz mógł korzystać jako zarejestrowany użytkownik,może bo Fotosik co pewien czas wprowadza swoich użytkowników w konsternację o czym poczytasz tutaj viewtopic.php?p=6405160#p6405160 Za kilka dni może byc już ok...

2.wstawiaj zdjęcia jako niezarejestrowany użytkownik
https://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie w 3 kroku możesz zwiększyc rozmiar wgrywanego zdjęcia do 620 pkseli https://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/krok-3 lub do rozmiaru oryginalnego...
wtedy trzeba pomniejszyć zdjęcie na swoim komputerze do rozmiaru dopuszczalnego na forum przed jego wgraniem... max rozmiar to 900 x 600
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Bogus45
200p
200p
Posty: 310
Od: 13 cze 2009, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród Różany Bogusia45

Post »

KaRo Dziękuję bardzo za informację i pomoc w odblokowaniu zdjęć. Przesyłam parę zdjęć z 21 06 2023 roku aby dodać otuchy dawnym sympatykom i miłośnikom mojego ogrodu. Wszyscy się starzejemy i nie dajemy rady pielęgnować nasze kochane Różyczki.

Życzę wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem 2024. Pozdrawiam Boguś 45 !

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje róże !”