Myjka ciśnieniowa - jaką wybrać, czy warto i inne pytania?

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
zona
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 6 maja 2011, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Myjka ciśnieniowa Black&Decker BXPW2000E czy LUX HD-150/2000

Post »

Witam.
Poczytałem o tych myjkach i po selekcji wybrałem te dwie proszę o poradę ekspertów lub szczęśliwych posiadaczy tego sprzętu o wypowiedz.
Awatar użytkownika
Daliana
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 9
Od: 30 sie 2017, o 09:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Myjka ciśnieniowa

Post »

laffi pisze:Witam :)

Poszukuje myjki ciśnieniowej do kostki brukowej i kamienia z własnym zbiornikiem wody i akumulatorem poleci ktoś coś albo zasugeruje :?

cena nie gra roli
Szczerze mówiąc nie znajdziesz czegoś takie. Ze zbiornikiem wody i akumulatorem są tylko myjki przenośne które mają zbiornik do 5 litrów i niskie ciśnienie. Jednak gdyby już to wtedy Karcher Mobile Outdoor Cleaner OC 3. Ale jeśli chcesz postawić na sensowne mycie min kostki brukowej to coś w stylu Karcher K 4 Full Control Home albo K 4 Compact.

Zmoderowano - nie wstawiamy linków do platform handlowych -reg./mod.
Chwast to roślina której zalety nie zostały jeszcze odkryte - Ralph Waldo Emerson
slawekkrk
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 5 maja 2017, o 16:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Myjka ciśnieniowa - jaką wybrać, czy warto i inne pytania?

Post »

Warto kupić myjkę ciśnieniową jak się mieszka pod Krakowem, bo po okresie grzewczym od smogu normalnie wszystko się lepi - meble ogrodowe, ogrodzenie, jest straszny syf. Najprostszy sposób na utrzymanie czystości w ogrodzie jak dla mnie. Od dwóch lat mam srpawdzoną myjkę ryobi 2400. Nawet przedłużyłem gwarancję do 3 lat rejestrując się u nich na stronie, więc mam jeszcze rok spokoju :)
philips449
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 2 lut 2018, o 18:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Myjka LAVOR

Post »

Witam , chce kupić myjkę ciśnieniową do mycia samochodu i czasem różne rzeczy   
budżet to 800zł i dlatego interesuje się lavorem , wiem że w większości te chińczyki na 2 lata

Ale czym się różnią te myjki i która będzie najlepsza ?

LAVOR PRIME 180 R-LINE  
LAVOR PRIME R165 

LAVOR GALAXY 180
LAVOR GALAXY 160 

czym się różni to galaxy od Prime , cena dużo niższa jest galaxy . Jeśli ktoś wie to proszę pisać :)))
Awatar użytkownika
Kristoferek
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 18
Od: 16 paź 2013, o 16:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Myjka ciśnieniowa - jaką wybrać, czy warto i inne pytania?

Post »

No dobra, ale do użytku domowego (jakieś przeczyszczenie elewacji, wyczyszczenie kostki brukowej etc) wystarczy zakup do 1000 no 1500 zł? Czy trzeba szukać czegoś bardziej - zaawansowanego? Ile kosztowały Waszy i czy możecie polecić jakiś konkretny model z Karchera - https://www.asc-pro.pl/sklep/myjki-cisnieniowe/ ?

Tak jak mówię, zalezy mi na takich podstawowych czynnościach, fajnie jakby jeszcze zakres ciśnienia można było regulować co umożliwiłoby przepłukanie samochodu raz na jakiś czas.
Nie trać wiary, zawsze może gorzej.
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6950
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Re: Myjka ciśnieniowa - jaką wybrać, czy warto i inne pytania?

Post »

Ja mam od kilku lat Auto-Myjka Premium12 L i jestem z niej zadowolony. ;:138 https://sklep.marolex.pl/auto-myjka-premium12-l.html
Pozdrawiam Andrzej.
Reposit-11
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 1788
Od: 2 lut 2013, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Myjka ciśnieniowa - jaką wybrać, czy warto i inne pytania?

Post »

Mam w lidla tą większą, działa ale czasami brakuje jej ciśnienia. Pamiętaj że myje woda, więc szukaj tej z dużą wydajnością.
Za 1,5k kupisz bardzo fajnego kerchera (linia 5 chyba).
witiaw
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 19 sie 2010, o 17:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

myjka cisnieniowa spalinowa NO NAME

Post »

Szukam opini o myjkach cisnieniowych spalinowych no name. Wg opisow moc dochodzi do 200 bar a cena do 1200 pln. Czy sa tu osoby ktore takowe myjki uzytkuja i mogly by napisac jak sie one sprawuja ??

Foto z sieci
Michal91
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 6
Od: 17 maja 2022, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Myjka ciśnieniowa - jaką wybrać, czy warto i inne pytania?

Post »

Jest ktoś w stanie polecić mi jakąś myjkę ciśnieniową? nie mam jakiś wygórowanych wymagań, raczej chodzi mi o podstawowe prace domowe jak mycie samochodu, kostki brukowej, balkonu itd. pewnie prym dalej w tych urządzeniach wiedzie Karcher ale jest tyle tych modeli że ja totalnie zgłupiałem czym one się tak naprawdę różnią i nie wiem czy Karcher za 400-500zł spełni moje oczekiwania czy będę musiał celować w jakiś za około 1000zł? no i oprócz Karchera nie za bardzo kojarzę innych producentów (widziałem w sklepie myjki z Boscha no i wiadomo Parkside w Lidlu) jest tu jakiś fachowiec w tym temacie którym mógłby mi doradzić jaką kupić?
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”