Mój ogród niepokazowy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7672
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

Halszko jakoś do tej pory broniłam się przed tym astrami jesiennymi, ale jak zobaczyłam jaka kolorowa jest Twoja jesień to chyba zaproszę je do siebie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16592
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

:wit Halszko - szczęśliwa Babuniu! ;:86 ;:74 ;:74 ;:33
Gratulacje! ;:433 ;:433 Niech się Panienka zdrowo chowa na pociechę Rodzicom i Dziadkom. ;:167

A w ogrodzie też pięknie. ;:303 Cudnie kwitną marcinki, chryzantemy, floksy jeszcze w całkiem przyzwoitej formie, wzrok przyciągają różnobarwne kwiatki hortensji, dalia postanowiła zaszczycić Cię swoim kwitnieniem, zapewne z okazji narodzin wnusi i koszyk z wrzosami bardzo dekoracyjny. ;:215 ;:138

Dzisiaj znowu mamy przerwę w jesiennym ciepełku. ;:223 Tak mnie na działce przewiało, że wcześniej niż zwykle zaczęłam mękolić eMa w sprawie powrotu do domu. :oops: Mimo to musiałam uzbroić się w cierpliwość, bo miał rozpoczętą robotę i uparł się ją dokończyć. Na szczęście z tego, co widzę w prognozach, od soboty znowu będzie ciepło, wobec tego pozwolę sobie na pozostanie w domowych pieleszach jutro i pojutro. Może..... ;:218

Niech chociaż Tobie słonko pozwoli cieszyć się ogrodem. ;:3 ;:3 Pozdrawiam cieplutko. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2589
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

Kochane koleżanki, dziękuję za odwiedzinki, gratulacje i życzenia dla mojej maleńkiej wnuśki ;:167 Moje starsze wnuczęta mają już 15 i 12 lat więc już zapomniałam jak to jest być babcią takiego maluszka :D

Soniu, osłonkę na doniczki kupiłam sobie na ryneczku, wpadła mi w oko i stwierdziłam, że zaszaleję :D Taka sympatyczna młoda kobietka je sprzedawała, że wstyd mi było pooglądać, pochwalić i odstawić. Miała różne betonowe ozdoby, ale ta kobiałka najbardziej mi się spodobała. Gdybyś miała ochotę na niezawodne astry nowoangielskie to chętnie się podzielę - to te malinowe i lilaróż (na zdjęciu bardziej wyglądają na różowe). Pozostałymi też mogę się podzielić ale nie kwitną tak spektakularnie jak te wysokie.

Aniu, bardzo radosny czas dla dziadków, dla świeżo upieczonych rodziców te pierwsze dni są niełatwe, zwłaszcza dla mamy ;:108
Dalie w tym roku postanowiły w wystawić moją cierpliwość na próbę ;:306 Na pocieszenie mam te z wiosennego siewu ;:333

Danusiu, ten aster ma taki malinowy intensywny kolorek. Jest dość wysoki i ma grube sztywne łodygi. Chryzantemę już raz taką miałam, rozdawałam na lewo i prawo a jak u mnie zniknęła, to się okazało, że nikt jej nie ma ;:7 No to sobie kupiłam jeszcze raz i będę rozmnażać :D Zawsze któraś przetrwa ;:7

Krysiu, jeśli Ci się podobają moje astry to z chęcią się z Tobą podzielę ;:108 Mam wysokie, średnie i niższe.

Lucynko, żebyś wiedziała, że jestem bardzo szczęśliwa, moje starsze wnuczęta są daleko a najmłodsza będzie mieszkać w tej samej miejscowości :tan Mam nadzieję, że się przydam, zwłaszcza, że druga babcia jeszcze pracuje.
Dzięki Lucynko za dobre słowa o moich podopiecznych, niech kwitną jak najdłużej :D

Obrazek
W rzeczywistości są bordowe

Obrazek
Niskie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam cieplutko ;:168
Spokojnej nocy, kolorowych snów :wit
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

Po pierwsze gratulacje,a po drugie babcia na pewno się przyda.Do wiosny dzidziuś podrośnie i na działeczkę pojedzie z babcią.
Kwiatki pięknie jeszcze kwitną.Fajne to pierwsze zdjęcie i takie kolorowe.Te bordowe marcinki też fajne.
Miłego wieczorku. ;:138
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2589
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

Kochani!
Sprawiliście mi ogromną niespodziankę ;:138
Dziękuję Ani-anabuko1 za nominację do konkursu AF a Wam wszystkim za oddane głosy ;:180 ;:180 ;:180
To dla mnie wielkie wyróżnienie i radość.
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1749
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

Halszko
Gratulacje dla babci, no już widzę jak rozpieszczasz wnusię. ;:136
A i widzę jak niedługo już biega z łopatką i grabkami po ogrodzie. ;:306
Astry, róże, chryzantemy i floksy czarują kolorami.
Kompozycja wrzosowa w pięknej oprawie. ;:333
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16592
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

Halszko, nie tylko nieszczęścia chodzą parami, tak samo chadza szczęście. ;:333 Gratuluję wygranej. ;:433
A w ogrodzie cudownie kwitną marcinki, różyczka i hortensja. ;:215 ;:138
Naturalnie nie zapomniałam o chryzantemach tudzież wszelkich innych kwitnieniach zdobiących Twój piękny ogród. ;:63 ;:63

U mnie dzisiaj było cudownie cieplutko, mimo że termometr wskazywał tylko 17 stopni. Słoneczko grzało, wiatru nie było, dzięki czemu odczuwalna temperatura była znacznie wyższa. ;:3 Dużo pracy wykonałam i jestem z siebie dumna. :D
Niech październik okaże się bardziej łaskawy dla nas i naszych podopiecznych. ;:3 ;:3
Pozdrawiam cieplusieńko. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2589
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

Witajcie mili goście!
Słoneczko dziś pięknie świeciło przez cały dzień ;:3 Październik zaczął się zgodnie z Twoimi Lucynko życzeniami pogodny i ciepły ;:138
Oby tak dalej :uszy

Dziękuję Danusiu ;:196 mam taką nadzieję, że będę spędzać czas z wnusią, zwłaszcza jak synowa wróci do pracy, ale to jeszcze trochę.
Na tym pierwszym zdjęciu są właśnie bordowe marcinki, które wyszły jakby były czerwone.

Ewuniu, bardzo dziękuję ;:180 Czas szybko leci to i Twoja wizja szybko się ziści ;:65 Oby tylko zdrowie było :)
Kwiatuszki jesienne kwitną, jeśli będzie ładna pogoda, to jeszcze długo będą cieszyć kolorami.

Lucynko, dziękuję, moją wygraną zawdzięczam Waszym licznym głosom, co jest bardzo miłe chociaż czuję się trochę stremowana ;:7
U mnie praca w ogrodzie jakoś powoli się posuwa, ale może zdążę przed zimą :;230


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam serdecznie wszystkich gości, dziękuję, że zaglądacie ;:168 Życzę Wam pięknej niedzieli i udanego słonecznego tygodnia.
;:cm ;:cm
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

:wit Halinko !
Jakie cudne słoneczne zdjęcia roślinek.
Asterki piękniutkie.Ciekawe,śliczne dalijki ;:215
Hortki pięknie się wybarwiły.
Wszystko pyszni sie w słoneczku.
aby taka właśnie jesień nam długo była. ;:108
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2589
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

Dziękuję Aniu za ciepłe słowa o moich kwiatkach. Miejmy nadzieję, że taka piękna pogoda jeszcze trochę potrwa i będziemy się nią jeszcze cieszyć :tan

Dziś też cały dzień bylo cieplutko i słonecznie ;:3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dobrej nocy i miłego nowego tygodnia ;:168
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11532
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

Halszko, ale te astry cudne. ;:oj

Obrazek

Mam podobne, ale hortensja zasłania im powoli słońce i czeka mnie niestety przesadzanie. Dziękuję, za ofertę marcinków, ;:196 ale moje zaczynają pokazywać kwiaty.
Piękne pełne zimowity i niesamowita czerwona dalia z żółtym środkiem. ;:oj
Słonecznego tygodnia. ;:3
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

Halinko faktycznie masz dużo chryzantem, które sprawiają, że masz pięknie i kolorowo jesienią ;:215
Chociaż wszystkie inne rośliny też jeszcze świetnie się trzymają i ślicznie kwitną ;:333 ale zachwycił mnie ten pełny zimowit jest śliczny ;:138 Nie wytrzymam i też muszę go sobie kupić, do tej pory nie wiedziałam, że takie też są ;:223 , ale kilka już mam tych zwykłych od Stasi :heja
Pozdrawiam ;:167 i życzę ;:3 tygodnia ;:196
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16592
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój ogród niepokazowy

Post »

Halszko, Twoje astry jesienne przecudnie wybarwione i niezwykle bogate w różnobarwne kwiecie. ;:138 ;:138
Domyślam się, że one z tych wysokich. ;:218 W dużym ogrodzie można sobie na takie cudowności pozwolić, działka, niestety, zbyt malutka i nawet ucieszyłam się, że karczownik zeżarł większość korzeni moim marcinkom. :lol:
Po ich usunięciu zrobiło się jaśniej i przejrzyściej na dwóch rabatach. ;:303

Śliczny jest ten pełnokwiatowy zimowit. ;:215 Ja dwukrotnie zapraszałam go do mojego ogródeczka i dwukrotnie powiedział mi: "Nie chcę cię znać". Nie to nie, błagać na kolanach nie będę. ;:185

Pogoda niemal letnia, aż się chce na działeczce przebywać. :tan Oby jak najdłużej tak pięknie słoneczko grzało, ;:3 ;:3 czego Tobie i nam wszystkim życzę z całego serducha. ;:167
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”