Zakątki na Dębowym 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Jestem ciekawa kwiatów tego modraka ciekawa roslina tylko raczej do wielkich ogrodów takich jak Twój Aniu . ;:333 Widzę ze azalia też już zaczyna kwitnąć są mniej więcej w takim samym stadium jak moje.Nieustannie podziwiam te cudna serduszkę szkoda że u mnie miejsca brak, a może i dobrze bo chyba nigdy nie skończyłabym kupować ;:306 ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Witaj :wit . No, no warzywnik zapowiada się fajnie ;:215 . Tunelu zazdroszczę bo ja nie mam gdzie wcisnąć ;:222 . Wiosna rozkręciła się na dobre , kwitnące drzewa owocowe i ozdobne to główna atrakcja o tej porze roku ;:224 . Pięknie i kolorowo u Ciebie, jest na czym oko zawiesić ;:108 . Moja świdośliwa zawiązała kilka owocków i mam nadzieję, że dotrwają i dojrzeją by chociaż spróbować jak smakują ;:108 . Pozdrawiam serdecznie :wit .
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu fajny ten modrak, ;:333 coś mi się wydaje, że miałam taką roślinę i ją wyrzuciłam, bo liście miała olbrzymie i podobne do ostu,ale prędzej do tych ;:223
Działeczka jest piękna tylko pozazdrościć ;:215
Pozdrawiam cieplutko i życzę ;:3 ;:196
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Bardzo ładne fotki robisz Aniu ;:63 a na fotkach piękny ogród ;:215 Wszystko ma dużo miejsca, wolnej przestrzeni.
Miło popatrzyć ;:167 I te kolory tak ładnie współgrają ze sobą ;:433
Pozdrawiam cieplutko, milego dnia ;:168
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu zaciekawił mnie ten modrak sercolistny, wygooglowałam go sobie, piękny jest, dla mnie to ciekawostka. Super wygląda z tą wiechą białych kwiatów.
Wszystkie hosty od Ciebie stoją na baczność, pogoda sprzyja sadzonkom, jest pochmurno, pada deszcz tak, że wszystko się przyjęło.
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Śliczne złocienie kupiłaś ;:oj Nigdy takich nie widziałam, a jakbym zobaczyła, to też bym się im nie oparła. Już nawet nie jeżdżę na ryneczek, bo to niebezpieczne dla mojej działki, zawsze coś przytargam ;:306 Tylko po szałwię pojechałam i dostałam ;:108 Troszkę inne niż te w ubiegłym roku, jaśniejsze, ale też bardzo ładne. Magnolia nie tylko się przyjęła, ale z wdzięczności nawet zakwitła. Musi jej się podobać na nowym miejscu.
Miłego tygodnia, Aniu ;:196
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2906
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu, ogród pięknieje w oczach, kolorów przybywa i motylków ;:138
Hosty czarują wiosennymi barwami ;:215 , a serduszka wciąż zachwyca żółciutkim listowiem, dołączając czerwone kwiatuszki ;:167
Pięknego dnia, Aniu ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17005
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

JAKUCH- Jadziu; Shalina-Halinko jarhajarha Ja też jestem bardzo ciekawa kwiatów tego modraka .Kupiłam małą sadzoneczkę w ubiegłym roku.
Zaciekawiła mnie w necie. Na żywo jeszcze jej nie widziałam.
W tym i podrosła.I mam nadzieje,że liście też jeszcze się rozrosną. I ten kwiatostan pójdzie do góry. Mam ja posadzoną niedaleko stawu.
Tylko ciut wyżej, bo bałam się, czy będzie znosić zimowo-wiosenne zalewanie.
Wcześnie wypucza listki. I były przymrozki i bałam się,ze zmarzną.ale nie.Przeżył dobrze.
Tą serduszką i ja się zachwycam .Mam ją 2 rok i wciąż mnie zachwyca. Ma takie cudne żółciutkie liście z daleka bardzo widoczne.
Sama roślina nie jest wysoka jak inne serduszki.Zwarta.Ale ten złoty kolorek jest cudny.
Och te rośliny bardzo zarażają, kuszą . Znam to bardzo dobrze. ;:108 ;:108
ewelkacha88 Tak, warzywnik mamy spory. Foliaczek mamy pierwszy raz w tym roku.
Lubimy własne warzywa. Mam nadzieję,że będzie wszystko w nim dobrze rosło. A ślimaki mi warzyw nie zeżrą.
O tak, kwitnące drzewa to cudna pora roku. Jak tak patrze po drodze do pracy na kwitnące głogi to mam chęć sobie go kupić.
Moja świdośliwa w ubiegłym roku miała kilka owocków. W tym też ma. Nawet dobre. Ale wiem,ze są różne odmiany świdośliw.
Ja nie wiem jaka mam. Ty w tym roku spróbujesz swojej. Ja kupiłam ją ze względu na kwitnienie i na cenne owoce w witaminy.
Dziękuję. I ja Pozdrawiam serdecznie ;:196
jarha-Halinko Dziękuje bardzo za pochwalę moich zdjęć. Lubię fotografię i fotografowanie. A roślinki to wdzięczne modele.
Ogród ten pierwszy ma sporo rabat.ale sporo bylin, to i widoczność jest .A ten drugi to już w całej dużej przestrzeni .
Pomału będzie może się zmieniał.Ale od razu,,,to funduszy brak.
Dziękuję bardzo za miłe słowa. ;:196



Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17005
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

daysy W ubiegłym roku koleżanka zamawiał roślinki w Albamarze i mi powiedziała,że może tez coś wybiorę .To szukałam i znalazłam tego modraka.
Nie znałam tej roślinki wce widziałam na żywo. I mała sadzonkę przysłali. W tym roku już podrósł sporo.I kwiatostan wypuścił.
Mam nadzieję,ze pójdzie wysoko. I będzie przypominał te kwitnące z fotografii w necie. ;:173
Cieszę się,ze hosty stoją. niech ci dobrze rosną . No tak deszcze co raz, upałów nie ma,To roślinkom dobrze na przyjmowanie się.
Pozdrawiam serdecznie ;:196
Iwonko1 Ja też takich margerytek nie widziałam wcześniej. I nawet ich nie kupowałam. W tym roku te jeżówkowe mnie skusiły.I takie chryzantemowe. Mam nadzieję,ze one kwitną cały sezon ?
Och ja tez rzadko na ryneczek chodzę. A jak już jestem to czasami coś złowię.
Szałwie też są piękne. Masz inne .Fajnie. Będziemy mieli co oglądać. ;:173
Magnolia przyjęła się i to mnie cieszy.Kwiatów mam mniej. Ale może na drugi rok już będzie bardziej bujna w kwiaty.
Dziękuję i Tobie Iwonko dobrego tygodnia życzę ;:196
marta64-Martuniu Bardzo ci dziękuję za pochwałę mojego ogrodu.
Hosty w oczach rosną. Dobrze,że juz mam granulki.I wysypane .To może ślimaczyska mi ich nie zjedzą.
Ale trochę dziur już narobiły. O tak ta serduszka z tych żywych żółciutkich liści jest niesamowita. Piękna. :)
Dziękuję i wzajemnie dobrego, pięknego dnia życzę ;:196

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Hosta Empres Wu. 2 letnia.I jeszcze mała jak na ta odmianę.
Obrazek
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu podziwiam Twój ogród iCiebie, Twoje piękne obrazy na fb. Jest piękny, inna tematyka bardzo mi się podoba. Zdolna z Ciebie dziewczyna ;:65
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu wcale nie widać zakał hostowych w takiej ilości maleństwa giną. Ja tez mam takie, które słabo przyrastają, nawet rok temu je wykopywałam, sadziłam do mocno zasilonych dołków nawozem, kompostem, ale jak widzę nie pomogło. Już się pogodziłam, że ten typ tak ma ;:306
Aniu co to za odmiana bodziszka mam na myśli ten o jasnych kwiatach https://images90.fotosik.pl/504/d7aadc2655b82f97.jpg jest śliczny.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu :) dziękuję pięknie za przesyłkę ekspresową, z dorodnymi sadzonkami host. Opisane i jeszcze gratisik :) Dziękuję i polecam hosty od Ani :) Pozdrawiam serdecznie ;:180
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11616
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu hosty piękne, ;:oj ratuj bo ślimaki nie mają litości, zeżrą wszytko. Sypię granulki pod hosty, deszcz tak szybko nie wypłukuje.
Wyguglałam modraka, wyjątkowo ciekawa roślina. ;:215
Szałwie z klonikiem i berberysem świetnie się komponują. ;:138
Pozdrawiam ;:3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”