Roundup niebezpieczny - szczególnie dla kobiet

Stosowanie pestycydów, herbicydów, chemicznych i naturalnych środków ochrony roślin.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nuami
100p
100p
Posty: 182
Od: 15 lut 2015, o 16:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie, małe trójmiasto Kaszubskie

Re: Randap - pomocy!

Post »

Według mnie nie ma się czego obawiać.

Po pierwsze Raundup jest środkiem stosowanym również w rolnictwie, tutaj wycinek z etykiety :
,, OPIS DZIAŁANIA Roundup 360 Plus jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego oraz rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych na polach uprawnych kukurydzy, ziemniaka, marchwi, pietruszki, cebuli, pora (z siewu), buraka cukrowego, przed zbiorem pszenicy ozimej, pszenżyta ozimego, żyta, pszenicy jarej, "

Albo wycinek z opisu w necie : ,, Effect 24 H to produkt przeznaczony do zwalczania chwastów i odrostów w sadach owocowych i w uprawie winorośli. "

Po drugie, ilość preparatu która mogła się znajdować w konewce po zaciągnięciu wody z beczki jest znikoma.

Brzuch pewnie boli ze stresu :wink:
Ciągnie mnie do ludzi, lecz odpycha od tłumów.
Awatar użytkownika
NOWY 83
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1220
Od: 11 lis 2014, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj.-pom.

Re: Randap - pomocy!

Post »

Henio123321123 Target na chwasty ?? substancje czynne podaj lub skład .
Nuami , A piszą na randapie o zasuszeniu Facelii , Rzepaku , zbóż a ostatnio słyszałem plotkę o ranadapowaniu pomidorów ,
Awatar użytkownika
hanka55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10362
Od: 19 sty 2008, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: z zimnych gór Małopolski
Kontakt:

Re: Roundup niebezpieczny - szczególnie dla kobiet

Post »

Minęło 13 lat od założenia tego wątku.

Badania "reszt glifosatowych w kaszach" przeprowadzone przez FoodRentgen i Fundację Konsumentów, nie pozostawiają złudzeń.
Karmimy się truciznami.

"Przerażające badania. Glifosat w kaszach. Przekroczono normy maksymalne, nawet 40-razy"

https://finanse.wp.pl/przerazajace-bada ... 323525761a
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pestycydy, herbicydy, nawozy, OPRYSKI, środki pro-ekologiczne”