Mój ogród na fotografii- cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Tereniu, u mnie od kilku dni temperatury typowo wiosenne. Pochwalę się naszą słodką Michasią.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu wnusia jakby podobna do Ciebie - ciekawe które geny będą silniejsze w dalszych latach życia.
Oby zdrowo się chowała - to najważniejsze .
Troszkę Ci zazdroszczę tej wczesnej wiosny bo u nas nadal zimno,choć silny wiatr wiejący w ostatnich dniach jakby cieplejszy i najważniejsze,że wysusza ... moją działeczkę też :heja
Wpadła mi w oko ciekawa kompozycja z rojnikami - podstawą całości jest stary pień ?
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Dziękuję Krysiu za miłe słowa. Tak też większość znajomych twierdzi ...syn podobny do mnie , wnusia do syna a więc istnieje prawdopodobieństwo przewagi genów babci ;:306 ;:306 ;:306 Jedno jest pewne Michalinka to rozkoszne, słodkie , pogodne, urocze dziecko...uśmiech z jej buźki niemal nie schodzi, a płaczu prawie nie znamy. Jak do tej pory zdrowo się chowa , oby tak dalej./ 26 marca skonczy 14 miesięcy / Dzisiaj oficjalnie rozpoczęliśmy sezon grillowy, pogoda sprzyjała.Ze względu na Michasię zrobiliśmy pod domem bo jej po bruku lepiej chodzić, niż po trawie. W ogrodzie coraz więcej kwitnień...tulipany w pąkach, zakwitły w zaciszu hiacynty, spotyka się pojedyncze fiołki i stokrotki. Tak Krysiu, podstawą kompozycji z rojnikami jest stary pień, porośnięty mchem .

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7815
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu jaka słodka dziewczynka ;:167 ;:167 ;:167
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Śliczna Michalinka ;:167 to cała Twoja radość :D
Wiosna już piękna .
U Ciebie grill a u nas nie dało się wyjść z domu przez ten zimny wiatr .
Pozdrawiam i zdrówka babci i wnusi życzę ;:4
Awatar użytkownika
semper
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2538
Od: 27 lis 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 160km od Pragi

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Widzę, że u Ciebie rzeczywiście wiosna. ;:3
Nawet krokodyl wylazł z wody :;230
Pozdrawiam! ,Jurek z górek ;)
Moje górki
Rojnikowisko i nie tylko
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Jak patrzę na twój ogród Bogusiu to zastanawiam się nad sensem wstawiania zdjęć z mojego ogródka :D Przepięknie u ciebie,ile czeka mnie jeszcze pracy żeby choć częściowo osiągnąć taki efekt jaki ty osiągnęłaś u siebie .
Michalinka słodka :wink: Dla takiego brzdąca chce się żyć :D
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

No to otwarcie sezonu już było, u Ciebie cieplej Bogusiu, już kwiatów widać sporo, ja ciągle czekam na wybuch wiosny :wit Michalinka słodka dziewczynka, kochane te nasze słodkie kwiatuszki prawda ;:167
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Widać, że Michalinka to rozkoszne, spokojne dziecko. teraz wiem dlaczego i Ty zniknęłaś z forum :D
Sezon otwarty na całego, grill rozpalony pogoda sprzyjała.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witam serdecznie Kochani!
Pogoda dzisiaj okropna, wiało, lało a w ogóle ;:222 Humor poprawiły mi Wasze odwiedziny.
Alu! Michalinka bardzo "przywiązana" do mnie. Kiedy mam już od nich wychodzić z domu tak mnie pilnuje, trzyma za rękę,że musimy solidnie nagimnastykować się by odwrócić jej uwagę.
Tereniu, dziękuję serdecznie. Jakoś zdrówko na razie dopisuje a Michalinka też zdrowo chowa się. Jestem po rehabilitacji więc kręgosłup podreperowany ;:306 Na deszcz okropnie odczuwam nerw kulszowy/ pieczenie/ czego nie doświadczam w pogodny dzień. To jest mój barometr ;:306 Dzisiaj pogoda okropna. Wieczorem wiatr ustał i przestało padać.
Jurku! :wit Z tym krokodylem trzy światy...Michasia targa go codziennie w inne miejsce. Wiosna faktycznie u mnie coraz bliżej , z czego bardzo cieszę się. Dzisiaj niestety było załamanie pogody ;:222
Mariuszu, no coś Ty...pokazuj koniecznie zdjęcia swoich ogrodowych efektów. W każdym ogrodzie jest to coś, co czyni go wyjątkowym .Pamiętaj,że mój ogród tworzony jest przez ponad 20 lat. W czasach mojej aktywności zawodowej ograniczałam się głównie do drzew, krzewów i trawników dlatego mam okazały, kilkunastoletni drzewostan. Rabatki zaczęły powstawać głównie od 2013 roku. U mnie jest też jeszcze wiele miejsc, które chciałabym zmienić. Michasia to moja wnusia- pieszczoszek, bo druga to już panienka - w sierpniu skonczy 15lat
Iwonko! otwarcie sezonu było, ale pod domem a nie w ogrodzie. Wygodniej dla Michasi i bliżej noszenia sprzętu i
smakołyków. Tak , tak...Kochane , rozkoszne te nasze kwiatuszki, wnuczęta.
Dorotko! bardzo pogodna nasza Michasia , choć bardzo żywa i energiczna...urodzona tancerka, jak tylko słyszy muzykę to tańczy. Boki zrywamy nieraz ze śmiechu ;:306 No niestety , sporo czasu spędzam z wnusią ;:108 Od kwietnia jeszcze więcej, synowa idzie już do pracy.
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

...dla tych , którzy odwiedzą mój ogród , zostawiam dzisiejsze fotki. Niedziela sprzyja ogrodowym spacerom, aura dopisuje , słonecznie, bezwietrznie, bez opadów a na termometrze 7,5*. Zapraszam serdecznie!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na 7 zdjęciu od góry, w towarzystwie trawy rozplenicy - czosnki , a na 8 kamasja a różowo kwitnący krzew to kalina Dawn, kwitnie od lutego
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Bogusiu,jestem i ja w Twoim pięknym ogrodzie ,fotka z margarytkami i irysami cudowna ,aż chciało by się tak mieć cały rok,wnusia cała babcia i te piękne oczy też po babci,pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Przecudny ciemiernik, tyle kwiecia.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”