Mój Raj cz. IV

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

Witam kochani , maj to nie jest ten maj jaki powinien być,brakuje mi ciepłych wieczorów ,pogaduszek na tarasie,rechotania żab,latających chrabąszczy,nic teraz nie ma tak jak dawniej ,zamiast tego mam zimna w nosie, ;:306

Alu moje żurawki też po zimie były marne,myślałam że nic z nich nie będzie ale jakoś wzięły się i nawet nieźle wyglądają :wit

Milcie dzięki , szyszunia niestety tylko jedna na koreance ,myślałam że będzie więcej :wit

Dorotko dzięki za pochwały :wit

Ewuniu trochę mnie martwi ten gąszcz, pamiętam jak na początku działkowania zazdrościłam rozrośniętych roślinek u forumek ,teraz też już prawie tak mam ,ale co potem :wit

Iwonko krzewuszkę będę teraz po przekwitnięciu przycinała,sadzonek nie robiłam ,muszę poczytać jak to się robi z krzewuszkami,bo warto by mieć sadzoneczki np. na wymianę :wit

Kasiulka powojniki to daleko mają do szaleństwa,są młodziutkie i kwitną zaledwie paroma kwiatkami,mam nadzieję na szaleństwo na drugi rok :wit

Marysiu żurawki to żywotne roślinki, moje z mizerotów ładnie odbiły i teraz już niektóre kwitną, słabo rosną tylko te jasne,nie wiem dlaczego :wit

Alu nie narzekaj i Twojemu ogrodowi nic nie brakuje i cały czas masz pole do popisu bo masz dużą przestrzeń,co niestety u mnie brakuje :wit zdrówka dla całej rodzinki też życzę ;:167

Tesresko u mnie z tych starych powojników to najlepiej rośnie Henryi ,on należy do tych później kwitnących i kwitnie na pędach tegorocznych ,dlatego na wiosnę mocno go przycinam, te tego roczne to jeszcze nie wiem jak u mnie się zadomowią
dziękiza pochwały host i żurawek , chociaż dzisiaj zauważyłam w jednej z host duże dziury , bardzo mi się to nie spodobało,ale żarłoka nie wypatrzyłam :wink: :wit

Aniu cieszę się że moje kwiatki mogą się podobać,to bardzo motywuje :wit


z nowych kwitnień to u mnie nie jest za dużo ,pozdrawiam bardzo majowo ;:3 :heja


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

U Ciebie kochana juz taka cudna różą w rozkwicie?.
Cudne masz widoczki i to w kropelkach deszczu. ;:196 a jaki słodziak na czterech łapkach. ;:oj
Awatar użytkownika
Milcia120
500p
500p
Posty: 610
Od: 1 lut 2014, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

Jaki ładny kwiatuszek na czterech łapkach, róże są naprawdę prześliczne i cała reszta.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42151
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

Moje róże jeszcze nie kwitną a u Ciebie i dalie już zakwitły :D Pieseczek do wygłaskania :D
Żurawki niektóre mnie wkurzają jak wyrastają w drzewka i trzeba się nimi zajmować ...to chyba już wolę hosty ;:173
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12961
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

Wejście bombowe do ogródka, czy to są karłowate tuje?
Hosty, żurawki - mogę tylko powiedzieć katalogowe u mnie wysiadka, nie umiem chyba o nie dbać.
Różnorodność roślin i to jakich aż zapiera dech patrząc na powojniki, azalie, Rh no i oczywiście Orliki kolor bajkowy wprost. Ostatnio co wejdę do zaprzyjaznionego ogródka Orliki wprost paleta barw.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
amalia
500p
500p
Posty: 753
Od: 15 lut 2011, o 16:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

Piękne foteczki ;:138 Ale najładniejszy ten Strażnik na czterech łapkach ;:138 ;:63 Do głaskania i przytulania ;:oj
Marusia.
Pozdrawiam miłego dnia wszystkim..
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=81576" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Makda
200p
200p
Posty: 490
Od: 30 sty 2015, o 00:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

Bardzo lubię ''kolby'' kwitnącego łubinu, mam do nich sentyment, przypomina mi się ogród mojej kochanej Babci. ;:108
I już kwitną u Ciebie róże, moje mają dopiero maleńkie pączki. ;:oj
Piesio przesłodki. ;:167
Pozdrawiam serdecznie - Magda.
W cieniu wiekowej czereśni Zapraszam.
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

:wit Grażynko

Róża już tak pięknie kwitnie ;:oj ;:138 zazdroszczę, u mnie małe pączuszki ;:131
Kolorowo i ślicznie, piękny łubin ;:167 Pozdrawiam ;:3
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

Witaj Grażynko,ślicznego masz pupilka,jak ja lubię jak po ogrodzie gonią nasi przyjaciele ,człowiek nie jest wtedy sam ze sobą ,ogród pięknie zakwita ,dla naszej radości, to takie podziękowanie za naszą pracę ,ale dobrze,że je mamy i umiemy się z nich cieszyć ,nie wyobrażam sobie inaczej ,chociaż też czasem padam,pozdrawiam i pięknego dnia życzę ;:196 ,uciekam do ogrodu ,bo tyle mam w nim do zrobienia ;:65
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7844
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

Grażynko i ja wsadziłam sobie łubin ,ciekawa jestem koloru ,ale to dopiero w przyszłym roku .Różyczki też już u Ciebie zakwitły ;:333
Moje jeszcze nie .Pieseczek słodziutki ;:333 .Pozdrawiam ;:167
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

Witam serdecznie,dzięki że mnie odwiedzacie ;:196 ,pogoda poprzeplatana ,wczoraj słonecznie i przebywanie na działce sama przyjemność,dzisiaj zimno i deszczowo, pobyt w domu i nadrabianie domowych zaległości ,także forumkowych

Kasiulka ta cudowna róża w rozkwicie to niedawny nabytek,róża pienna,szkoda że bez nazwy,niestety pani ogrodnik sprzedaje i sama nie wie co,
słodziaczek na czterech łapkach niestety nie nasz, był u nas kilka dni na służbie,ale zdążyliśmy się do niego przyzwyczaić i polubić,

Milciu pieska tak polubiliśmy że postanowiłam po przejściu na emeryturę ,kupić takiego pupilka, ;:167
pierwsze różyczki zakwitły ,bo po wsadzeniu niedawno miały już pąki,najpierw są pomarańczowe a w rozkwicie robią się różowe :wit

Marysiu róże i dalie podpędzone w szklarniach ,dlatego tak wcześnie zakwitły,pieseczka już z nami nie ma ,ale jak go odwiedzę lub on nas to obowiązkowo wygłaskam ,tym bardziej że bardzo to lubi :heja Żurawki w tym roku też mnie wkurzyły bo były takie nędzne że pożal się Boże,mają szczęście że się pozbierały i jakoś wyglądają ,hosty stokrotnie są łatwiejsze w obsłudze,one z kolei tak się porozrastały , że trzeba będzie je dzielić na jesieni :wit

Tara tuje przy alejce są karłowe,jak na razie sprawdzają się ,powoli sobie rosną ,jeszcze nie muszę ich formować i alejkę cały rok zdobią,
od Twoich pochwał to aż uszy mi zczerwieniały :oops:
dziękuję bardzooo

Amalia Kejsi bo tak ma na imię ,taki milusi pieseczek,było jej u nas bardzo dobrze,ale pomimo wszystko tęskniła za swoją panią

Madziu i ja lubię łubin dlatego go sobie sprawiłam w zeszłym roku i dopiero w tym roku pięknie kwitnie,róże w tym roku kupione z pączkami, piesia głaskałam i miziałam bo bardzo to lubi :wit

Krysiu to tylko ta jedna różyczka w rozkwicie reszta też w maleńkich pączkach ,obserwuję codziennie czy nie atakuje bruzdownica, na mszyce już pryskałam,
kolorowo już faktycznie robi się coraz bardziej :heja pozdrowionka też dla Ciebie

Martusiu ten trud i zmęczenie w pełni wynagradzają nam nasze kwiatuszki,coraz śliczniej jest w naszych ogrodach,całuski ;:196

Alu łubin zakwita pięknie na drugi rok,ale też bardzo się rozpycha,ja chyba źle zrobiłam bo wsadziłam go z różami , i niestety muszę obrywać mu liście bo zasłania mi różyczki,boję się żeby nie zagłuszał zbytnio,
różyczka zakwitła bo wsadzona z pączkami,większy rozkwit róż dopiero przede mną,
Pieseczek bardzo przymilny, ;:168
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7104
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

Grażynko, ja się nie zgadzam....u Ciebie kwitną róże i dalie? U mnie dalie daleko w szczerym polu, a róże powoli, bardzo powoli otwierają swoje pączusie. Piesek słodziak, ja zawsze marzyłam o takiej żywej maskotce.
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój Raj cz. IV

Post »

Najnowszy przegląd moich roślinek,kwiatków i warzywek :wit

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”