Tereniu - witaj kochana , hiacynt ten niebieski , no śliczności - nie mam żadnego , kilka razy próbowałam z marnym rezultatem - będę podziwiała Twoje , i żonkilki piękne
Witaj Moniko Moje hiacynty rosną w doniczkach - muszę je wysadzić bo mają już ciasno .
Zapraszam jak tylko masz ochotę przychodź i będziemy podziwiać i Marysiu jest , zrobi się Żurawinę chętnie przygarnę
Na razie będzie dwa ogrody , zanim wszystko poprzenoszę to mi zejdzie kilka lat Alu dziękuję Ci bardzo muszę poczytać trochę o niej , ja też przywoziłam od córci i kupowałam kilka razy i mi zawsze padały
W ubiegłym roku kupiłam taka dużą kępę i widzę że żyje ale czy zakwitnie to się okaże no i teraz spotkałam i kupiłam . Bardzo i się podobają jej kwiaty
Mam jedną trytomę. Czekam az się obudzi.
I czy w ogóle się obudzi.
Ja bym nie sprzatała, tylko przesadzała
A jak tam plany domku?
Już się cos wyklarowało?
Tereniu w końcu dotarłam do Ciebie Przyznaję bez bicia,że na szybko przeleciałam kilkanaście stron oglądając tylko zdjęcia,bo na resztę czasu na razie brak.
I muszę napisać,że Twój ogród bardzo mi się podoba Tyle roślin,kształtów,kolorów Stworzyłaś cudowne miejsce
O ho ho zakupy--jagoda, żurawina... Ja osobiście nie lubię jagody bo jest kwaśna, wolę borówki a żurawina to super sprawa, ale u mnie nie przetrwały one lubią podmokłe tereny i chyba są delikatne, w każdym razie u mnie padły. Tobie na pewno się powiedzie
Witaj Tereniu
Aż miło popatrzeć na Twój piękny,wiosenny i kwitnący tysiącami kolorów ogród
Wyobrażam sobie ile wkładasz w jego piękny wygląd wysiłku i ile kosztuje on Ciebie wyrzeczeń ale efekty są fantastyczne
Pozdrówka.
Witaj Tereniu. Nie zaglądałam nie dlatego, ze nie chciałam, tylko bardzo długo chorowałam. Jeszcze do końca nie wyzdrowiałam, ale idzie ku lepszemu. Dobry rok mnie nie było na forum. No, ale już jestem.
Trytomę kupiłam sobie w zeszłym roku. Wyrosły piękne liście, ale niestety nie zakwitła. Ładnie przezimowała i już ma śliczną rozetę. Mam nadzieję, że w tym roku doczekam się kwiatu.
Podziwiam Twoje sasanki. Ja wysiewałam teraz trzeci raz. Przez dwa lata z rzędu, nie wzeszła mi ani jedna. Teraz nareszcie pokazały się siewki. Mam białą (przynajmniej tak było napisane na paczuszce).
Wszystkie zdjęcia Tereniu, są już z nowej działki, prawda?
Jadziu Ja chyba wszystkie kwiatki zabiorę na nową działkę Witaj Gosiu Moja nowa wsadzona trytoma coś żółknie - chyba nic z niej nie będzie .
Zaczniemy od budynku gospodarczego a z domkiem jeszcze nie wiadomo . Amelko witaj w moich progach
Rozumiem Cię - ja też nie mam ciągle czasu , chyba do zimy się nie obrobię Karolinko borówki już mam dwie wsadzone jesienią i mam zamiar jeszcze dokupić , tylko muszę znaleźć inne odmiany . Żurawina będzie miała podmokły teren - mam taki. Krysiu cieszę się że mnie odwiedziłaś , witam serdecznie . Na razie jest zimno i nie ma jak działać ale powolutku coś robię . Arku witam
Dzięki za miłe słowa - myślę że jeszcze troszeczkę i będzie ładnie i kolorowo . Beatko jesteś kochana - dziękuję Iga witam Cieszę się że już zdrówko coraz lepiej - aż tyle Cie nie było , jak ten czas leci .
Ja też długo siałam sasanki i nic mi nie wychodziło ale się nie poddałam i nareszcie mam
Kochanie zdjęcia są z obu działek - bo jeszcze dużo kwiatków mam na starej i one tam kwitną a te nowo posadzone jeszcze nie .
Dużo zdrówka Ci życzę i zapraszam częściej Wisiu jak się cieszę że możemy się spotkać - mówisz że przejeżdżam koło Ciebie ??? Dam znać
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i dziękuję za odwiedziny