Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ann_30
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1159
Od: 7 mar 2012, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska-okolice Konina

Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

:wit
Kochani obiecałam sobie,że jak tylko znów będę miała możliwość robienia zdjęć to niezwłocznie założę nowy wątek.Nie chcę zanudzać przydługim wstępem więc przypomnę tylko,że razem z mężem i dwiema córciami mieszkamy od kilku lat w jego rodzinnym domu.Trzy lata temu zaczęliśmy jego rozbudowę więc skupiłam się na upiększaniu części ogrodowej a teren wokół domu jeszcze niedawno przypominał pobojowisko.Na szczęście główne prace budowlane już za nami i chociaż jeszcze wiele marzeń zostało do spełnienia to wierzę,że dzięki wsparciu i wiedzy które tutaj uzyskałam małymi krokami zbliżę się do celu.Dziękuję,że chcecie spędzić kolejny sezon w naszym ogrodowym azylu ;:4
A teraz kilka jeszcze gorących fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

Aniu :wit , małymi krokami można wiele zdziałać, a biorąc pod uwagę jesienny cebulowy szał w Twoim ogrodzie, te kroki nie są takie znowu malutkie. Rezultaty już widać, a co dopiero za dwa tygodnie. Już się cieszę na te widoki.
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
Awatar użytkownika
Dorfi
500p
500p
Posty: 756
Od: 15 wrz 2012, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

Wiosna już u Ciebie na całego :D
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

Nie mogło mnie zabraknąć ;:136
Tworzysz nową rabatę tam gdzie masz przekopany teren?
Ja również małymi kroczkami realizuje swój plan upiększania ogrodu.
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

:wit
Właśnie uświadomiłam sobie ,że nie mam białych hiacyntów .Ciekawa jestem dlaczego . :?:
Twoje piękne . ;:138
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

Pięknie kolorowo w Twoim ogrodzie. Hiacynty już tak bogato rozwinięte. ;:215
Ten biały to po prostu cudo ;:138 Biel zawsze kojarzy się z nieskazitelną czystością i niewinnością. Ten hiacynt jest właśnie taki: nieskazitelnie czysty, urzeka swym pięknem. ;:433
Ja mam tylko kolorowe i już wiem na pewno: będę szukać cebul białych hiacyntów - aż do skutku. ;:108
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11682
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

Aniu jakie masz tłuściutkie hiacynty,moje dwa miały być białe,a są jasnożółte ;:oj
Kupiłaś malutkiego rh,jaka odmiana?

Miłego wieczorku:)
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

Jestem i ja! :wit
No Aniu widzę, że nowy aparat jak żyleta! Robi świetne zdjęcia.
I widzę też cudowne fioletowe pierwiosnki. Bajka. Dziś mieli takie na mojej giełdzie ale po 5 zł za sztukę. A musiałabym mieć choć trzy. Przeliczyłam więc kasę... i... kupiłam wierzbę Iwę. :lol:
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

UUuuuu, widzę, że ktoś tu ma nowy aparat ;:183 Wśród pięknych wiosennych fotek zauważyłam zdjęcie z przekopaną nową rabatą. Chyba się nie pomylę stwierdzając, że czekają cię jakieś nowe zakupy ;:224 Zdradzisz jakie masz plany?
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

Witam i ja :wit
Ta przekopana rabata to wielgachna jest ;:333 . Ja stawiam raczej na warzywka, czy się mylę?
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

Aniu - Witaj :wit
Jaki przepięknie skopany i przygotowany zagonik ;:108 , wiosenka kolorowa i w pełni . U mnie dziś mało głowy nie urwie tak dmucha z ogródkowych poczynań nici więc może odrobię zaległości na Forum
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
Awatar użytkownika
Shiz3R
1000p
1000p
Posty: 1213
Od: 29 sie 2013, o 14:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

Cześć. :wit Jestem także i ja.
Widzę bardzo piękne wiosenne kwiatki, a hiacynt bialutki cudowny jest.
Zauważyłem także przekopany teren, pewnie już posiadasz ciekawe pomysły na niego. ;:63
Pozdrawiam, Robert.
Awatar użytkownika
ann_30
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1159
Od: 7 mar 2012, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska-okolice Konina

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl - część 2

Post »

:wit
Witajcie drodzy goście
Wątek miał ruszyć z kopyta a tu niespodziewanie dopadła nas grypa jelitowa i krąży po całej rodzinie :roll:
Anulla oj pamiętam ten zakupowy szał (a mój portfel jeszcze bardziej ;:306 ).Mam nadzieję,że się opłaciło i będę mogła podziwiać cebulowy spektakl w ogrodzie
Dorfi witaj kochana ;:196 Rzeczywiście poprzedni weekend był iście wiosenny ale za to ten podobno ma być zimny i deszczowy.Oby te prognozy się nie sprawdziły
Filemon Anitko no oczywiście,że nie może Cię zabraknąć ;:304 Najgorsze jest to,że te małe kroczki nijak się mają do mojej cierpliwości ;:306
Jolu białe hiacynty trafiły mi się przez przypadek bo kupowałam je w miksie kolorów.Jeszcze całkiem nie wyzdrowiałam więc sadzeni roślinek od Ciebie zleciłam mężowi.Mam nadzieję,że chłopina sobie poradzi :wink:
plocczanka hiacynty posadziłam na słonecznym stanowisku więc część już praktycznie przekwitła.Ja swoje kupowałam jesienią w Lidlu więc możesz tam poszukać białych cebul.
Annes77 mi podobają się hiacynty we wszystkich kolorach ale najbardziej cenię je za upojny zapach ;:173 Zawsze marzyłam o rododendronie,szczególnie,że tutaj na Forum widziałam cudne okazy,ale jakoś się tak złożyło,że wcześniej nie trafił w moje ręce.Ostatnio będąc na zakupach w Bied... spotkałam ładne sadzonki w cenie 19,90 więc na próbę wzięłam jednego do koszyka i zobaczę jak będzie mu się u mnie podobało.Jeśli zda egzamin to dokupię mu towarzystwo :wink: Kolor kwiatów ma mieć biały ale co do odmiany to muszę sprawdzić.
Aneczko co do aparatu to poszłam na kompromis.Nie mam teraz kasy na jakiś super wypaśny więc zamiast niego wzięłam nowy telefon który robi dobre zdjęcia :lol: Co do pierwiosnków to może moje się rozrosną i jesienią powędrują z powidłami na południe :wink:
Sabinko plany to ja mam zawsze :;230 Mąż niedługo wyjeżdża na miesiąc w delegację więc powoli oswajam go z myślą,że planuję zmiany w ogródku,żeby nie był zaskoczony po powrocie ;:183 Aneczka zaraziła mnie powojnikami więc szykuję dla nich nową rabatę i jeszcze kilka nowych miejsc udało mi się wygospodarować na kwiaty więc myślę,że czeka mnie pracowity sezon :D
sweetdaisy kochana wzrok Cię nie myli bo ten przekopany teren jesz przygotowany pod warzywnik ;:108 Aż tak dużo tego nie ma ale nie wyobrażam sobie nie posiać własnych warzywek.Zawsze to zdrowiej i pod ręką.
chalaputkowo i u mnie dzisiaj wietrzna pogoda,chociaż jest dość ciepło.Ja też mam spore zaległości na Forum ale mam nadzieję,że wszystko nadrobię kiedy wyleczymy się już z wiosennych chorób ;:108 Pozdrawiam.
Robercie fajnie,że znów jesteś ;:7 Widziałam efekty pracy w Twoim ogrodzie i jestem pod wrażeniem ;:63 Melduję,że wszystkie irysy i liliowce od Ciebie przetrwały zimę i wypuszczają listki :tan
A oto wiosny ciąg dalszy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”