Moja działka 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
anezob69
200p
200p
Posty: 285
Od: 8 maja 2014, o 12:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe

Re: Moja działka 6

Post »

Witaj Lidziu
U ciebie już piękne przedwiośnie ... i tyle kwiatuszków zaczyna kwitnąć.
U mnie wszystko jeszcze pod ziemią, narcyzy tylko troszkę pokazują kły :roll: Ale nie ma co się dziwić wszystko było pod śniegiem. Myślę, że za parę dni wszystko ruszy.
pozdrawiam serdecznie, Bożena

Ogród szczęściem pachnący
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Moja działka 6

Post »

Tak niedaleko mieszkasz, a u mnie ;:oj Był śnieg i ledwo co nieco stopniało, to znowu spadł śnieg. Miło zatem pooglądać sobie takie optymistyczne widoki u Ciebie :D A na Twojej działce istne szaleństwo ;:138
Awatar użytkownika
semper
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2538
Od: 27 lis 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 160km od Pragi

Re: Moja działka 6

Post »

Witam ;:138
Zeszły śniegi i pojawily się przebiśniegi.
Pozdrawiam! ,Jurek z górek ;)
Moje górki
Rojnikowisko i nie tylko
Marzena77
500p
500p
Posty: 878
Od: 6 lip 2014, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Moja działka 6

Post »

O jaką masz piękne przedwiośnie tyle krokusów i przebiśniegi.U mnie na razie same żółte krokusy kwitną a miały być różne :(
Awatar użytkownika
Michasia1
200p
200p
Posty: 496
Od: 6 lis 2014, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działka 6

Post »

Witaj Lidka
Przedwiośnie na całego u Ciebie, pięknie już kwitną kwiatki. U mnie na razie krokuski nieśmiało pokazują fioletowe sukienki ;:138
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6330
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moja działka 6

Post »

Marysiu mar33 witam Cię serdecznie i dziękuję, że pomimo braku czasu jednak pospacerowałaś u mnie.
Jak tylko zrobi się cieplej, to i w Twoim ogrodzie zakwitną wiosenne kwiaty. Mam nadzieję, że ostatnie deszcze roztopiły resztę śniegu u Ciebie.
Awatar już się znudził, więc zmieniłam, a kot jest zainteresowany wszystkim, nawet kwiatkami.

Marysiu Maska tego zdjęcia małego jeżyka jeszcze na FO nie prezentowałam.
Wiosenne kwiaty zakwitły, ale wczoraj niestety pojawiła się woda i płynie prawie całą szerokością działki. Na szczęście dzisiaj już deszcz nie pada i dobrze byłoby gdyby słonko wyjrzało i obsuszyło ziemię.
Nowych zdjęć na razie nie mam, no chyba, że dzisiaj coś uda się zrobić.

Sławku slanka-flora witam Cię wiosennie i dziękuję.
Biedronkę musiałam uwiecznić, bo to pierwsza w tym roku, jaką zauważyłam, a modraszka, to jedna z wielu stołowników karmnika.
Lepiężnik ładny, ale wędrowniczek.

Agnessj dziękuję i zapraszam do dalszych odwiedzin.

Irenko adamiec witam Cię i dziękuję, że pomimo tylu zajęć, znalazłaś chwilkę, aby pospacerować po mojej działce.
Cieszę się bardzo, że Twój rannik wreszcie zaaklimatyzował się i zdecydował zakwitnąć.

Dariu Daria_Eliza witaj.
Jeże nie potrzebują wiele miejsca, aby przecisnąć się np.pod płotem i jeżeli tylko żyją w Twojej okolicy, to na pewno któryś Cię odwiedzi.

Bożenko anezob69 witaj sąsiadko.
U mnie też jeszcze do niedawna leżało dużo śniegu. Wystarczyły dwa słoneczne dni i śnieg zniknął, a kwiatki od razu się pokazały.

Aniu sweety Ciebie również serdecznie witam.
No, niby niedaleko mieszkam, ale Ty jednak w sercu gór, a więc i klimat masz bardziej surowy. Myślę, że ostatnie deszcze skutecznie roztopiły Twoje zwały śniegu i jak tylko zaświeci słoneczko, to pokażą się wiosenne kwiaty.

Jurku semper cieszę się, że również Ty pospacerowałeś po mojej działce. Witam Cię i zapraszam do ponownych odwiedzin.
Mam nadzieję, że do Ciebie również dotarła już wiosna, a to bardzo dobry powód, żebyś otworzył dla nas podwoje swojego ogrodu.

Marzenko Marzena77 witaj.
Żółte krokusy botaniczne najczęściej zakwitają jako pierwsze, a więc nie martw się, bo inne niedługo do nich dołączą.

Żanko Michasia1 witam wiosennie.
Tak, krokusy zakwitają przeważnie zaraz po przebiśniegach, a więc i w Twoim ogrodzie jest już bardziej kolorowo. Teraz z utęsknieniem czekamy na dalsze wiosenne kwiaty.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6330
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moja działka 6

Post »

To już dzisiejsze zdjęcia.

Na działce jest bardzo mokro, pilnie potrzebne słońce, ale na razie nie chce zaświecić.
Obrazek Obrazek

Ciemierniki podniosły łodygi z pąkami.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Miodunka czerwona i przylaszczki pokazały pąki kwiatowe.
Obrazek Obrazek

Wśród suchych liści wypatrzyłam pączek cyklamena dyskowatego i liście obrazków włoskich.
Obrazek Obrazek

Kwiaty rannika zimowego i krokusów stuliły płatki.
Obrazek Obrazek

Tylko pierwiosnki nie reagują na chłód i nadmiar wilgoci.
Obrazek Obrazek

W karmnikach nadal tłoczno.
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Moja działka 6

Post »

Witaj Lidziu.
U mnie w ogrodzie też mokro.Po za nim na niektórych rabatkach bardziej sucho. To tam coś można porobić.
Brak słoneczka niestety nie sprzyja naszym roślinom.U mnie wszystko co kwitło też pozamykane.
Później wszystko ruszy i boje się ,że na czas wszystkiego nie zdążę zrobić.
Byłam teraz chwilę w ogrodzie. Zimno. Przyszłam na herbatkę i zaraz idę.Dziś obcinam kwiatostany u hortensji.
Miłego dnia.U mnie to tylko sikorki goszczą się. Potem wróbelki ćwierkają.
Miłego dnia.
Awatar użytkownika
delosperma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2418
Od: 20 mar 2012, o 00:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Moja działka 6

Post »

Lidziu, piękne u Ciebie przedwiośnie. :tan
Ale ta stojąca woda mi się nie podoba. ;:185 U mnie właśnie słoneczko wyszło zza chmur, może i do Ciebie zajrzy. ;:3
Maria motyczką dziabnięta
Moje wątki Aktualne: https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 4850Wiosna" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja działka 6

Post »

Lidziu kiedyś planowałam na mojej wąskiej działce zamiast oczka wodnego zrobić strumień :wink: a Ty masz gotowy, współczuję tych podtopień ;:168 Gratuluję cyklamena ;:333 ranniki u mnie marnie ale coś kiełkuje, a nie wiem co mi weszło od góry do pojemnika i wyżarło krokusy? tylko system korzeniowe został, bo jakby nie to to pomyślałabym że zgniły ;:oj Moje ptaszęta też jeszcze karmnik okupują ;:306
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Moja działka 6

Post »

Lidziu, cieszę się, że już otwarłaś swój wątek! A przede wszystkim - wspaniały avatarek! Jeden z ładniejszych obecnie na FO ;:108 Bardzo adekwatny do Ciebie, bo dla mnie jesteś przyjaciółką jeży! One się Ciebie nie boją i jedzą z miski razem z kotami! Dla mnie to jest mistrzostwo świata ;:333
Jeszcze kilka dni temu leżał u Was śnieg, a teraz już tyle kwiatków! ;:oj
U mnie lepiężnik też wyłazi. Rozumiem, że ten, co dostałem od Ciebie, tak samo się nazywa? Uzupełnię nazwę 8-)
Awatar użytkownika
anastazja B
1000p
1000p
Posty: 1414
Od: 3 mar 2013, o 09:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja działka 6

Post »

Witaj Lidko :wit
Musiałam zajrzeć do ogródka właścicielki tak uroczego avatarka. U Ciebie mokro a u mnie strasznie sucho bo od dawna nie pada. Te wrzośce to chyba nie tegoroczne, na nie chyba za wcześnie. Pierwsze kwiatuszki ładnie startują, jeszcze trochę i się całkiem zazieleni ;:333
pozdrawiam Beata

Mój ogród w półcieniu
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Moja działka 6

Post »

Witaj Lidko,
przyszłam do Ciebie z rewizyta i trafiłam wprost do wiosennego już ogrodu.
U mnie jest jednak znacznie chłodniej, na krokusy i ranniki jeszcze chwilkę przyjdzie mi poczekać, więc na razie będę je podziwiać u Ciebie.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”