EMPIK Bojkot propomocji satanizmu !

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5087
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: EMPIK i Zabłocki na mydle? Bojkot propomocji satanizmu !

Post »

Ja też o nim nic nie wiem, a nawet nie chcę wiedzieć. Także nie chcę wiedzieć o zboczeniach, zmian płci i innych perswazjach. Boże Narodzenie jest dla wierzących, a że Pan Jezus wszystkich kocha dopuszcza i grzeszników do Swego Żłóbka.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7591
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: EMPIK i Zabłocki na mydle? Bojkot propomocji satanizmu !

Post »

Szerzej o zagrożeniach dla nas ze strony satanizmu i jakie skutki bezpośrednie niesie ze sobą zajmowanie się satanizmem.
To wcale nie jest zabawa ani niedorzeczność i coś co można uznać za bezpieczne eksperymenty.

Po prostu trzeba chcieć poznać temat dogłębnie i nie odrzucać informacji, które są dostępne i uznane przez osoby zajmujące się tematyką. Nie można też uważać, że wszystko się wie, szczególnie w materii tak trudnej i mało poruszanej ze względu na ośmieszanie częste przez ignorantów i media mało związane z tą tematyką. Nie wie się wszystkiego nigdy. To jedyne czego człowiek może być pewien, dlatego należy poszukiwać, nie odrzucając z góry informacji, faktów i prawd, które uznaje się za "dziwne". ... :idea:



http://parafiawojanow.pl/index.php?opti ... &Itemid=58

http://www.lublin.dominikanie.pl/stare/ ... tanizm.htm

http://novi-prophetha.bloog.pl/id,33289 ... aid=61403d

http://odnowabrzesko.pl/?page_id=41
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Tomek-Warszawa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3033
Od: 11 lut 2008, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: EMPIK i Zabłocki na mydle? Bojkot propomocji satanizmu !

Post »

Obrazek

Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia.
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: EMPIK i Zabłocki na mydle? Bojkot propomocji satanizmu !

Post »

KaRo pisze:
Święta Bożego Narodzenia inaczej Narodzenie Pańskie ? to święto upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa.
Na co niekatolikowi świętować katolickie święta???? :shock:
To znaczy że mam iść do pracy a choinkę wyrzucić za okno ? ;:oj

Odnośnie prawa wyboru.
Wybieram tradycję, choinkę, karpia, uszka z grzybami i makowiec. :D
Mam takie prawo. Nie muszę być katoliczką by ubierać choinkę i jeść barszczyk z uszkami.
Dla mnie to tradycja a nie religia.
ekopom pisze:Boże Narodzenie jest dla wierzących, a że Pan Jezus wszystkich kocha dopuszcza i grzeszników do Swego Żłóbka.
Nie tylko.
Tradycja w katolickim kraju to nie to samo co religia.



Tomek, nie uważasz że tuż przed Świętami nie powinieneś czytać i podawać linków odnośnie satanizmu ?
Powinieneś raczej przygotowywać się do Świąt, jeśli nie gotując/sprzątając to chociaż duchowo ?

Czasem mam wrażenie że niewierzący potrafią ładniej, bardziej czysto świętować.
Nie zaślepia nas ideologia, nie chcemy nikogo nawracać, nikomu dokopać bo ma inne poglądy.
Inność rodzi tolerancję, ale taką która ma swoje granice.
Każdy z nas poza przykazaniami religijnymi ma wpojone wartości.
Nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż, to są przykazania nie tylko religijne, to są normy etyczne.
Nie widzę tu rozbieżności pomiędzy przykazaniami religijnymi a normami etycznymi.
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5087
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: EMPIK i Zabłocki na mydle? Bojkot propomocji satanizmu !

Post »

Ewangelia Łukasza 15,7
?W niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia".
;:167
Awatar użytkownika
raflezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6840
Od: 25 lip 2009, o 21:51
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: EMPIK Bojkot propomocji satanizmu !

Post »

Oj tak, tak...
Mimo wszystko też będę obchodzić święta.
Przed wiekami narodził się Bóg (chyba jednak w to wierzę nadal) i myślę, że nigdy nie przypuszczał, że ludzie ustalą normy w ten sposób, aby były przyjazne tylko garstce wtajemniczonych. Inni, myślący inaczej - zostaną wykluczeni. Czy o to naprawdę chodzi?

Mimo iż ani z Nergalem, ani z Czubaszek nie jest mi po drodze, EMPIK będę odwiedzać i oczywiście robić zakupy.

A kolega Tomek-Warszawa jest po prostu boski w tym co robi.
Uwielbiam te jego nieskomplikowane wypowiedzi, często nawiązujące do poprzednich postów, zwykle w pełni je aprobujące. Dodam jednak, że osobiście żadnych zagrożeń dla siebie ze strony satanizmu nie widzę, ale dziękuję za wskazanie drogi.

Chciałam równie podziękować Ci Ludwiku za ten cytat. Powinni go przeczytać wszyscy wypowiadający się w tym wątku. Mimo iż to może wydawać się dziwnym, cieszę sie, że to ja jestem tym grzesznikiem, a nie jednym z 99-ciu sprawiedliwych. Bo czymże jest ta sprawiedliwość?
Dodam, że "nawrócenie" jest dla mnie symboliczne i oznacza skłonienie się ku temu, o czym pisze Comcia. Myślę o etyce i tolerancji.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21747
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: EMPIK Bojkot propomocji satanizmu !

Post »

Oj tak,tak... :D

Jedni czekają na święta ...inni czekają na Jezusa.


Bóg każdego z nas obdarzył wolną wolą a droga do Niego jest prosta i dostępna dla każdego.
Zawsze jest dobry czas by skierować tam swoje myśli i kroki.




Odnalezienia prawdziwego sensu
Świąt Narodzenia Pańskiego
oraz spokoju,radości i zdrowia
w te cudowne,rodzinne Święta
- życzę nam Wszystkim
;:167
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7591
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: EMPIK Bojkot propomocji satanizmu !

Post »

Genialny pomysł :heja
Genialny i prosty. Idę jutro do Empiku, poświęcę się ;:209 dla dobra sprawy i wartości bliskim milionom Polaków. :wit
Zobaczcie sami, nasi obywatele są genialni i pomysłowi zarazem - :arrow: http://niezalezna.pl/62615-relacja-z-pe ... podziewala

Ale numer, że też nie wpadłem na to wcześniej ;:306
I jak tu nie kochać tego portalu z którego przyznaję, dowiedziałem bardzo duuuużo - http://www.niezalezna.pl
;:333
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7591
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: EMPIK Bojkot propomocji satanizmu !

Post »

Cejrowski już nie wzywa do bojkotu Empiku. Dostał list od prezesa firmy z przeprosinami za akcję z Czubaszek i Nergalem



"....Wojciech Cejrowski w krótkim wpisie na Facebooku oznajmił, że jego spór z Empikiem dobiegł końca. Przypomnijmy - poszło o to, że firma w kampanii bożonarodzeniowej wykorzystała wizerunek Marii Czubaszek i ?Nergala? - osób jawnie uderzających w światopogląd chrześcijański.
Cejrowski zachęcał, by nie kupować jego książek w tej korporacji - otrzymał jednak od prezesa Empiku list z życzeniami i przeprosinami i uznał, że należy wybaczyć i zapomnieć o całej sprawie.
Serdecznie zachęcam do powrotu do Empików w całej Polsce. Ktokolwiek dał wyraz swemu oburzeniu i nie robił zakupów w Empiku, niech teraz pofatyguje się i zrobi zakupy - jako widomy znak przebaczenia i pojednania. Sam to zrobię, pomimo, że jestem już w USA - zrobię przez internet
? napisał Cejrowski.
Podróżnik pokazał też całość listu od szefa Empiku:
Życzę wszystkim Zdrowych, Spokojnych, Radosnych Świąt - niech to będzie dla Was wszystkich wyjątkowy i magiczny czas! Jednocześnie dziękuję za zakupy prezentów w naszych salonach a osoby, które poczuły się urażone doborem bohaterów ostatniej kampanii reklamowej Empiku, przepraszam, zapewniając, że nie było to celowe działanie czy też prowokacja. Jeszcze raz: Wszystkiego Dobrego na te Święta
Prezes Empiku, Olaf Szymanowski? ......"
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/22706 ... i-nergalem



Cieszy mnie to bardzo.
W takim razie i my wybaczamy Empikowi tą pomyłkę w decyzji "doboru twarzy" i uważamy sprawę za zamkniętą.
Niech będzie to jednak lekcją na przyszłość dla innych.
Pozdrawiamy.
Zamykam temat.
Miłego dnia!
Admin.
Zablokowany

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”