Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Ślicznie u Ciebie, tak sobie zdałam sprawę patrząc na zdjęcia ile Ty się musisz na pracowac ,żeby miec tak pięknie, ale efekt powalający ;:333
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Patrycjo,pracy na pewno ogrom,ale i sił juz coraz mnie na taką ilośc roslin.Musi coś się zmienić w przyszłym sezonie,bo najzwyczajniej w swiecie nie daję rady.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

O mamy takie same goździki , tylko u mnie jeden kwiatek :;230 Kochana jesteś w wieku mojej mamy, wiem jak ona co roku sobie mówi ,że chyba z części kwiatów zrezygnuje i posieje trawę, a jak przychodzi wiosna dostaje nowych sił i dalej robi to samo . Ja będąc u mamy staram się zawsze coś zrobic , żeby odpoczęła . Musisz rodzinkę zaprosic na pielenie :) ;:108
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Patrycjo,chętnie bym się kimś wyręczyła od czasu do czasu,ale niestety trzeba mieć rodzinkę ,żeby pomogła,a ja moge liczyć tylko na męża od czasu do czasu.
Awatar użytkownika
hala67
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3796
Od: 1 paź 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Małgosiu podziwiam Cię za ogrom pracy jaki włożyłaś w tworzenie ogrodu. Ale jednocześnie też współczuję. Tyle doniczek ;:oj Ogranicz je na przyszły rok i zadbaj o swój biedny kręgosłup.
Elewacja domu i placyk pod basen wyglądają bardzo elegancko. Może nie było to tanie, ale efekt wspaniały.
Ten nieznany Ci kwiatuszek cebulowy przypomina mi czosnek kazachtański.
Pozdrawiam Hala
Awatar użytkownika
ARABELLA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6593
Od: 4 mar 2009, o 16:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kuj-pom(okolice Torunia)

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Małgosiu dom masz śliczny zarówno wewnątrz,jak i na zewnątrz . Wszystkie dodatki,które dokupiłaś tzn fontanna,doniczki,koło zrobione z kostki itd pasują super ;:333 Roślinki też piękne i coraz większe ;:oj Już chyba nie masz miejsca na nowe nasadzenia chyba,że znowu uszczuplisz trawnik ;:306
Awatar użytkownika
MamciaTerenia
1000p
1000p
Posty: 1637
Od: 1 lis 2012, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Witaj Małgosiu :wit
Dom w nowej szacie i otoczenie prezentuje się znakomicie ;:333 Roślinki również odwdzięczają się bujnym kwitnieniem w podziękowaniu za troskliwą opiekę z Twojej strony...a masz czym się opiekować, takie ilości kwiatów w donicach, podziwiam ;:63
Uzbierałaś niezłą kolekcję host!
Pozdrawiam ;:196
Pozdrawiam, Tereska
Aleja Różana 33 cz. 3
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Małgosiu przecieram oczy i podziwiam nowe widoki, część z nich nie do poznania eleganckie i gustowne.
Masz wyczucie smaku i piękna ;:138
Co do ilości doniczek ... głośno przeczytałam swemu M bo marudzi na moja ilość a to znikomy procent w stosunku do Twoich.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Małgosiu, super te nowe nabytki, zdjęcia z wyprawy ekstra, ogród Szmita i rosnące w nim rośliny robią ogromne wrażenie, nigdy tam nie byłam, myślę sobie nawet, że obejrzenie tych zdjęć mi wystarczy, bo już dostaję palpitacji serca, a co dopiero na żywo ;:306. Powiedz mi kochana czy Tobie jeszcze coś tego trawnika zostało w razie "w" na następne chciejstwa, pamiętam jak zarzekałaś się w zeszłym roku :;230, a tu znów nowe rabatki i do tego tyle doniczek ;:oj 120 sztuk niesamowite
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42142
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

To co Małgosiu za rok otwierasz sklep z doniczkami? przecież Ty masz ich setki :lol:
Fakt chyba nie ma rośliny, której nie byłoby u Ciebie ;:215
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Małgosiu widzę u Ciebie inkarwildie i myśle co sie stało z moimi bo ich nie widze ,czy trzeba było je wykopywać ?
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
BOGULENKA
500p
500p
Posty: 839
Od: 23 lis 2012, o 13:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Małgosiu, dawno mnie u Ciebie nie było, ale nadrabiam zaległości. Musiałam natomiast natychmiast odnieść się do Twojej liczby donic, Małgosiu to stanowczo za dużo. Przedźwigasz się z tymi konewkami, musisz rozkładać siły, bo nie wolno tak się forsować. Mnie też nikt w ogrodzie nie pomaga (za wyjątkiem synka, który kosi trawę i od zeszłego sezonu robi to super, a poza tym to bardzo to lubi), w warzywniku też sama zasuwam, więc wiem jak jest ci ciężko. Mi odpada natomiast plewienie w ogrodzie, bo prawie nie mam chwastów, wymordowałam je przez trzy lata mozolnie dłubiąc rabatę po rabacie. Potem wysypywałam korę, przez 3 lata ponad 1000 worków, ale chwastów praktycznie nie mam. Małgosiu musisz się zastanowić jak sobie nieco ułatwić to wszystko, bo się zamęczysz. Choć z drugiej strony oglądając Twoje zdjęcia wzdycha się do tych wszystkich pięknych roślin.
P.S. Dziś po południu jadę do mamy, jutro będę grasować w Zarzeczewie. Chciałabym upolować bodziszki. Wracam do czytania zaległości.
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie, Bogna
Żabia Łąka
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Halinko,muszę uderzyć głową o scianę i oprzytomnieć,bo kręgosłup faktycznie odmawia posłuszeństwa.Koszt elewacji do przełknięcia,ale koło i 4 filary pod altankę wyszły mi 100% drożej niz przewidywałam i prawie w koszcie elewacji,więc jestem ogromnie zniesmaczona i spłukana.Dach musi poczekac na altankę aż eciepecie będzie.

Obrazek

Lucynko,dziękuję jeżeli tak myślisz.Zawsze mówię,że koniec z uszczuplaniem trawnika i nie dotrzymuję słowa,zresztą jak w większości swoich postanowień.

Taka donicę zawiozłam na cmentarz.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Tereniu,dziękuję.M kończy kostkę tam,gdzie zawsze siedzieliśmy i myślę,że można jakieś spotkanko zorganizować.Chciałabym w okresie kwitnienia róży pnącej przy kole ,bo obsypana jest pąkami.
Krysiu,powiem ci,że w tym roku M ma jakąś dobroć dla zwierząt,bo pomaga mi jak nigdy dotąd.Stwierdził,ze już nie może patrzeć jak cioram z nosem w ziemi.
Ilonko,jak będziesz miała możliwość zachęcam do wyjazdu do Szmita chociażby po to,zeby obejrzeć ogród pokazowy.Trawnika jeszcze trochę zostało,ale niewiel. ;:306
Marysiu,mam chciejstwa jeszcze ogromne,ale trzeba kiedyś pójść po rozum do głowy. ;:306
Marzenko, inkarwillę kupowałam w tym roku w biedronce,bo moja mi zginęła.Miałam ją jakiś czas,nawet się wysiewała,ale jak zaczęłam rozdawać tak mi zginęła.
Bogusiu,wiem,ze stanowczo za dużo,ale tak trudno się oprzeć.W tym roku jestem zachwycona dragonami i przez nie doszło mi kilka doniczek.Dobrze,ze sporo begonii straciłam,bo wyszłoby ich o wiele więcej.Bodziszki mam od ubiegłego roku,ale żebym była nimi aż tak bardzo zachwycona to chyba nie.

Taki mam teraz widok z okna sypialni.

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”