Moje oczko w głowie cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Jadziu witaj ;:196 Nie uporałam się z pracą na działce i chyba tak szybko nie pójdzie ;:223 ;:223 Dorwała mnie rwa kulszowa i trudno mi się nachylać , podnieść czy dźwignąć cokolwiek - robię tak przez silę . Dzisiaj byłam u gastrologa bo jeszcze wysiadł mi żołądek od leków - cały dzień zmarnowany , na działce już nie byłam . Cieszę się że dzwonki Ci wyszły - a chcesz nasionka moszenki południowe ???
Te z gazet dwa patyczki są zielone reszta padła , a w szklarence też coś tam się zieleni - ale niektóre patyczki sczerniały .
Przed wyjazdem wstawiłam też patyczki hortensji do wody ale coś słabo im idzie nie widać na razie nic ;:223
Jadziu kochana zaczekajmy do maja niech się lepiej ukorzenią a ja przygotuje im odpowiednie miejsce ;:180
Patrycjo widzisz prace bardzo powolutku postępują - trudno mi się poruszać ;:145 Ja dopiero swoje pomidorki wysiałam ale już kiełki pokazują - mam nadzieję że zdążą urosnąć , a Ty już pikujesz . Tak po trosze sprzątam , odkrywam - choć dzisiaj się martwię bo znowu mróz zapowiadają i te odkryte mi zmarzną ;:223
Dla mnie dzień długi tylko sił brakuję ;:108
Ewuniu :wit Pracy mam multum - i jakoś słabo mi idzie bo dopadła mnie rwa kulszowa i mam problem bo żadnych leków przeciwbólowych nie mogę brać ;:145
Pochwalę się co przywiozłam tylko muszę spisać bo nie pamiętam dokładnie :oops: jest sześć powojników , na czterech są naklejone nazwy a dwie dopiero muszę córci zapytać - oczywiście jak będzie pamiętać ale ona młodsza to może .
Dziękuję Wam bardzo za odwiedziny i zapraszam ponownie ;:4 ;:4 ;:4
Awatar użytkownika
gajowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3220
Od: 11 maja 2011, o 07:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie/Ponidzie

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Tereniu - dobrze, ze jesteś już w domu - oczywiście dobrze dla Twojego ogrodu - ale zmartwiły mnie wiadomości o Twoim samopoczuciu :( z rwą kulszową nie ma żartów, ale pewnie sama to wiesz...A propos zdrowia - jadę niedługo do sanatorium :D
pozdrawiam - Ewa
Moje wątki
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Tereniu Ty teraz po powrocie pewnie całe dnie w ogrodxie.
Pracuj ,ale po malutku :wit
Awatar użytkownika
Zabeczka101059
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4716
Od: 12 lis 2008, o 14:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Treniu zlituj się :;230 zdjęcia proszę :D mu tu stęsknieni za wiosną ;:196
Pozdrawiam -Dzidzia
aktualny,
spis wątków,
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Ewuniu witam ;:196
Gdzie jedziesz do sanatorium ??? Przecież Ty mieszkasz w sanatorium ;:306 ;:306
Pozdrawiam
Jadziu :wit Nie całe dnie bo nie daję rady , wczoraj zliczyłam tylko wizytę u lekarza i na działeczce już nie byłam , za to dzisiaj wykorzystałam M. bo miał wolne i trochę posialiśmy - ale strasznie sucho ;:223 wodę nie wiadomo kiedy nam puszczą ;:185
Choć bym chciała to nie daję rady szybko pracować ;:185
Dzidziu ;:196 ;:196 Już wstawiam zdjęcia - zapraszam do nowego wątku ;:180 tutaj.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”