Moja nowa działka

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Moja nowa działka

Post »

Witaj Patrycjo! Bardzo mi miło, że mnie odwiedziłaś, teraz ja przychodzę z rewizytą :lol:
Nawet nie wiesz ja lubię zaglądać na takie działki na Ogrodach Działkowych. Mam do ich ogromny sentyment, sama miałam taką działkę przez 20 lat a kupiliśmy ją kiedy mój młodszy syn miał rok i osiem miesięcy, tak że był tylko odrobinę starszy jak Twoja córeczka. Chciałam jeszcze napisać, że jesteś mądrą i odpowiedzialną mamą - dbasz o to żeby Twoja córcia mogła przebywać dużo na powietrzu w czystym i bezpiecznym miejscu i żeby miała zdrowe warzywka (bez chemii) do jedzenia. Życzę wielu wspaniałych chwil spędzonych na działce i zapraszam do mnie.
A ponieważ pytałaś wcześniej o aksamitki - to powiem Ci, że ja je często sieję na takiej długiej rabatce wzdłuż wjazdu na działkę. Całe lato aż do mrozów jest tam wtedy kolorowo :lol: Na poprzedniej stronie widziałam, że masz ścieżkę z płytek - a może właśnie wzdłuż tej dróżki posiejesz?
Awatar użytkownika
-Piotr-
200p
200p
Posty: 232
Od: 2 mar 2014, o 10:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: koło Poznania

Re: Moja nowa działka

Post »

Cześć Patrycja, witam i ja. Najważniejsze już masz -działkę-, a pomysły do głowy już same przyjdą.
Widzę że pomidorki już posiane, moje już rosną na całego, nie wiem czy nie za szybko.

Obrazek
Pozdrawiam Piotr

Nasz kochany ogródek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Moja nowa działka

Post »

Witaj Patrycjo!...spotkałam Ciebie w zaprzyjaźnionych ogrodach ...więc postanowiłam odwiedzić. Rośnie Ci wspaniała pomocnica... ;:215 Z wielką przyjemnością będę Ci kibicowała w ogrodowych zmaganiach. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie!
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka

Post »

anym pisze:No to jesteśmy prawie sąsiadkami :lol:
Będę zaglądać i kibicować w zrealizowaniu wszystkich planów :tan
A teraz spojrzałam skąd jesteś, faktycznie niedaleko ;:215
bwoj54 pisze:Witaj Patrycjo!...spotkałam Ciebie w zaprzyjaźnionych ogrodach ...więc postanowiłam odwiedzić. Rośnie Ci wspaniała pomocnica... ;:215 Z wielką przyjemnością będę Ci kibicowała w ogrodowych zmaganiach. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie!
:wit Witam i dziękuję za odwiedzinki i zapraszam ponownie
-Piotr- pisze:Cześć Patrycja, witam i ja. Najważniejsze już masz -działkę-, a pomysły do głowy już same przyjdą.
Widzę że pomidorki już posiane, moje już rosną na całego, nie wiem czy nie za szybko.

Obrazek

Witaj, moje dopiero posadzone, ale teraz wiosna jest dużo szybciej, na przyszły weekend zapowiadają 20 stopni więc w tym roku można będzie pewnie szybciej wysadzać
amba19 pisze:Witaj Patrycjo! Bardzo mi miło, że mnie odwiedziłaś, teraz ja przychodzę z rewizytą :lol:
Nawet nie wiesz ja lubię zaglądać na takie działki na Ogrodach Działkowych. Mam do ich ogromny sentyment, sama miałam taką działkę przez 20 lat a kupiliśmy ją kiedy mój młodszy syn miał rok i osiem miesięcy, tak że był tylko odrobinę starszy jak Twoja córeczka. Chciałam jeszcze napisać, że jesteś mądrą i odpowiedzialną mamą - dbasz o to żeby Twoja córcia mogła przebywać dużo na powietrzu w czystym i bezpiecznym miejscu i żeby miała zdrowe warzywka (bez chemii) do jedzenia. Życzę wielu wspaniałych chwil spędzonych na działce i zapraszam do mnie.
A ponieważ pytałaś wcześniej o aksamitki - to powiem Ci, że ja je często sieję na takiej długiej rabatce wzdłuż wjazdu na działkę. Całe lato aż do mrozów jest tam wtedy kolorowo :lol: Na poprzedniej stronie widziałam, że masz ścieżkę z płytek - a może właśnie wzdłuż tej dróżki posiejesz?
Bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa i z tymi aksamitkami tak zrobię wspaniały pomysł , czekam jeszcze na ogrodzenie i będę szaleć, dzisiaj byłam u mojej mamy i wykopałam sobie trochę kwiatków, takich które mogą zimować, niestety mamusia nie była w stanie podać ich nazwy , ale jak zakwitną będzie wiadomo. We wtorek mam plan posadzić już do gruntu trochę aksamitek i cebulowych
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Moja nowa działka

Post »

I ja zawędrowałam do Ciebie. Zaznaczam, żeby nie zgubić, będę zaglądać.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka

Post »

;:7 super, zapraszam :tan
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moja nowa działka

Post »

Patrycjo,przedreptałam z rewizytą.Forum daje tyle inspiracji,ze pomysłów nie braknie,trzeba będzie działkę powiększać.
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka

Post »

Nie widzę, żeby u Ciebie czegoś brakowało. Podziel się jaki masz plan.
ameliar
500p
500p
Posty: 687
Od: 8 mar 2014, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: między Kłodzkiem a Wrocławiem

Re: Moja nowa działka

Post »

Dzieńdoberek dziś ;)

Posiałaś swoje pomidorki już?
Amelia :)
Wielka działkowa metamorfoza! http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=74326
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka

Post »

Tak kochana posiałam i wiesz co jeszcze małe zakupy i mama jeszcze się pozbyła cebulami paciorecznika bo ma ich dużooo Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
dehaef
200p
200p
Posty: 245
Od: 3 sie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Moja nowa działka

Post »

Hoho jakie zakupy! i ja sie prziwtam w nowym wątku, także lubię patrzeć jak coś ożywa od podstaw :) także będę kibicować :)
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka

Post »

:wit dehaef trochę poszalałam , ale nie mogłam się oprzeć i tak się musiałam opanowywać. :tan
ameliar
500p
500p
Posty: 687
Od: 8 mar 2014, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: między Kłodzkiem a Wrocławiem

Re: Moja nowa działka

Post »

Łał! Ale pięknie będziesz miała na działeczce jak to już wszystko wyrośnie! :)
Hmm chyba muszę dokupić trochę nasionek :D
I w ogóle to ja nawet nie wiedziałam że ten iglaczek może być siany z nasionek :D

Nie wiem czy wiesz, ale ja wyczytałam, że warto pojemniczki z nasionkami szczelnie przykryć folią spożywczą- tą przeźroczystą bo wtedy ziemia utrzymuje stałą wilgoć i ciepełko i szybciej kiełkują! i sprawdza się :) moje już mają po 2 listki! :)
ale trzeba pamiętać by folię ściągnąć jak już wzejdą.
Amelia :)
Wielka działkowa metamorfoza! http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=74326
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”