Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Małgosiu bardzo dziękuję za tak miłe słowa ;:196 Miło mi bardzo, że jesteś i serdecznie zapraszam ...
Cieszę się, że lilijki podobają Ci sie, to moje ukochane kwiaty i już nie mogę się na nie doczekać :lol:

Marysiu mnie storczyki zauroczyły już sporo lat temu.... to dzięki nim trafiłam na to Forum i od sekcji storczykowej zaczynałam tę przygodę :D Miłość do nich mi nie mija, wyparły większość innych kwiatów z domu, to one panoszą się na parapetach. Już od kilku lat ich nie kupuję, mam te, które kupiłam przed laty.... po prostu nie mam już miejsca.... Wiem, że nie każdy pała do nich sympatią, ale mnie zauroczyły niesamowitą gamą kolorystyczną kwiatów, elegancją i tym , że z każdej najostrzejszej i najbardziej ponurej zimy, potrafią w domu stworzyć barwne, radosne lato ;:167 :D

Alu witaj, cieszę się bardzo z Twoich odwiedzin i serdecznie zapraszam ;:196
Garden Affaire bardzo polecam, to dla mnie jedna z najpiękniejszych lilii, bardzo namawiam, żeby wróciła na Twoją listę 8-)
No właśnie..... najgorszy kłopot z tym miejscem..... tyle jest pięknych roślin, a nie ma gdzie ich wcisnąć.... to mój największy ogrodowy ból ;:145 Niestety na razie nie ma szans z powiększeniem ogródka.... może kiedyś się uda....ale to kiedyś, to jest liczone w latach :?

Bożenko.... mówisz ukatrupiasz..... a może po prostu za bardzo o nie dbasz ??? 8-) One lubią, żeby o nich zapomnieć.... a przypominać sobie co około 12-14 dni ..... podlać... i znów zapomnieć.... Wtedy rosną i kwitną jak szalone i nic się ich nie ima 8-) :lol:

Bożenko jeśli lilijki nie pasują kolorystycznie do Twojej ogrodowej koncepcji, to może po prostu zostaw je w donicy i wtedy będą mogły wędrować tam, gdzie będą najbardziej pożądane 8-)
Jeśli było dużo maluszków, to będziesz miała obfitą kępę :D

Monisiu niemożliwa jesteś :;230
Ciesze się bardzo, że zaraziłaś się liliami, to naprawdę wspaniałe kwiaty.... pod każdym względem ;:167 Fajnie, że buszujesz w Lilypolu, stamtąd jest znaczna część moich lilii i jestem bardzo zadowolona z ich jakości :D

Olu witaj , dziękuję za wizytę i serdecznie zapraszam ;:196
Wiosenne kwiatuszki o tak wczesnej porze cieszą niesamowicie.... mam nadzieję, że pogoda pozwoli, zeby z dnia na dzień więcej było tych kolorków :D
Awatar użytkownika
Matemax
1000p
1000p
Posty: 2281
Od: 14 sty 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko nie znam się za bardzo na srorczykach, ale Twoje są cudne, ;:oj ciekawy jestem bo czasami widuję w marketach takie błękitno niebieskie, albo ciemnofioletowe i ciekaw jestem czy faktycznie takie odmiany istnieją, przy czym jeszcze są bardzo drogie.
Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś same ślicznotki co jedna to piękniejsza. Moje na razie odpoczywają, zauważyłam, że puszczają świeże listki. Mam nadzieje, że niedługo pokażą się pędy kwiatowe.
Pozdrawiam Aguś ;:196
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witaj Agnieszko!
Super, ze otworzyłaś juz wąteczek ogrodowy ;:138
Wracam do początku i pozdrawiam serdecznie przesyłając słonko :wit
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Mateuszu najczęściej w sklepach widywane są phalaenopsisy i tych naturalnie niebieskich nie ma ..... są ona farbowane.... kolejne kwitnienia wracają do pierwotnej formy i mają białe kwiaty..... szkoda wydawać na takie oszukaństwo kasy....
Ciemnofioletowe są naturalne, jeśli chodzi Ci np. o kolor taki jak na pierwszej fotce :D
Ja również pozdrawiam :wit

Aniu gdy już Twoje storczyki odpoczną i zbiorą siły, to na pewno wspaniale zakwitną :D
Ja również bardzo pozdrawiam ;:196

Kasiu witaj, ciesze się, że jesteś ;:196
Jeśli się nie mylę, to jeszcze urlopujesz??? :D Jeśli tak, to życzę Ci wspaniałego relaksu i miłych wrażeń i bardzo dziękuję za przesłanie słoneczka..... bardzo się przyda, bo u mnie dziś dosyć ciepło, ale pochmurno.....
Awatar użytkownika
Lukrecja
1000p
1000p
Posty: 1465
Od: 31 maja 2009, o 07:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witaj Agniesiu! Ależ się cieszę z nowego watku, ostatnio jak chciałam coś wpisać aktualny był tylko ten z pogaduchami. Ależ zaspałam! :oops: Obiecuję poprawę i będę zaglądać już regularnie.
Ps. Kwiaty jak zwykle u Ciebie - zjawiskowe ;:oj
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś, ja chwalę Twoje lilie, a ...storczyki ;:oj Niebiańskie po prostu. Moje pracowe kwitną, ale te domowe zasnęły....i jakoś się nie garną.
Awatar użytkownika
reniusia20
1000p
1000p
Posty: 1859
Od: 2 kwie 2012, o 15:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata...! ( małopolska)

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witaj Agusiu ;:196
Znalazłam Cię :tan jakie piękności pokazujesz ohh...zostaje u Ciebie.
Awatar użytkownika
Mufka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2401
Od: 11 lut 2009, o 20:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa i Wilkowyja

Re: Ogródek AGNESS

Post »

:wit

Storczyki masz, kochana, chyba we wszystkich możliwych kolorach, po prostu bajka ;:oj
Prawdziwa kobieta potrafi zrobić wszystko, zaś prawdziwy mężczyzna to ten, który jej na to nie pozwoli ;)
Moja Wizytówka Mufka - ogrodowe marzenia...cz.1 cz.2 cz.3 cz.4
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Nelu bardzo się cieszę, ze jesteś ;:196 Dziękuję za miłe słowa ;:167
Faktycznie ogrodowy wątek zamknęłam na zimę, ale pojawiły się już pierwsze wiosenne kwiatuszki, więc znów można było zaprosić do ogródka.....a już nie mogłam się doczekać :D

Małgosiu Twoje domowe storczyki troszkę się polenią i ruszą....zobaczysz, że jak zaczną kwitnąć, to nie będą chciały przestać 8-)

Reniu witaj..... koniecznie zostań, bardzo się cieszę, że jesteś ;:196

Marysiu byłyśmy u siebie w tym samym czasie ;:oj ..... bardzo miło mi się zrobiło, gdy w momencie, gdy od Ciebie wyszłam zobaczyłam u siebie Twój ślad ;:196
Storczyków faktycznie troszkę się nazbierało.... bardzo lubię te kwiatuszki .... całą zimę mam dzięki nim kolorowe bujne lato :D

W ogródku jeszcze brak następnych kwitnień, więc przypomnę moje różyczki :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Co jedna to piękniejsza, a ta ostatnia i pierwsza ;:167
Awatar użytkownika
promyk
200p
200p
Posty: 470
Od: 18 kwie 2011, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witaj Agniesiu, cieszę się że otworzyłaś wątek i będziemy mogli dalej podziwiać Twój piękny ogród. Lilijki przepiękne, powaliły mnie na kolana, och jakby się już chciało lata.....tego słońca, zapachu, swobody ruchu, a nie tych czap i szalików i ciężkich płaszczy.... ale cieszmy się tym co mamy więc wiosna, wiosna ach to ty.....

No tak, dopiero co zdążyłam pochwalić lilijki a Ty mi tu różami po oczach....... ;:196
Staraj się dojrzeć promyk światła tam, gdzie inni widzą tylko ciemności.
Pozdrowienia z Doliny Wieprza - Sylwia
Promyczkowy przed ogródek
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Lilie bardzo lubię, a najbardziej w lipcowe wieczory, kiedy ich zapach roznosi się po całym ogrodzie :D Ostatnio wybieram te pachnące, żeby się nimi cieszyć.
Ucieszyło mnie to, co powiedziałaś o storczykach-należy o nich na jakiś czas zapominać. Wydaje się, że to mogą być kwiaty w sam raz dla mnie :roll:
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”