Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Edytko może masz ciężką ziemię i zagniwają..... one lubią gdy jest podłoże przepuszczalne..... najpiękniej wtedy rosną...
Moje ciemierniki to leniuszki, kwitną dopiero wiosną..... jeden już ruszył, pozostałe nadal śpią w pąkach....

Mateuszu witaj :wit Miło mi Ciebie gościć i bardzo zapraszam :D
Niektóre lilie pochylają się, więc podpieram je takimi drucianymi półkolistymi podporami. Świetnie zdają egzamin :D
ella52
200p
200p
Posty: 342
Od: 8 lut 2011, o 18:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj łódzkie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

:wit
Ale się zagapiłam :oops: dopiero teraz zobaczyłam że otworzyłaś wątek ogrodowy. Widać że wiosna już jest w Twoim ogrodzie,jak to miło
zobaczyć rozkwitłe kwiaty po takiej długiej przerwie.
Lilie masz przepiękne ;:215
Pozdrawiam Ela
Maleńki ogródek Eli
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Przegapiłam otwarcie ;:145 ale lepiej późno niż wcale ,ściskam serdecznie w sobotni wieczór ;:168
Awatar użytkownika
dodad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5860
Od: 21 cze 2009, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska Gorlice

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Zaskoczyłam dopiero przy piątej stronie, ale dobre i to ;:306
Dałaś po oczach tymi liliami, nie powiem ;:63 Zapachniało, latem powiało, cudnie. Okazy u Ciebie nieziemskie. Nie wiem jak ty to robisz, w takim ścisku a one prezentuja sie rewelacyjnie.
I u mnie ciemierniki otworzyły sezon, choć nie, od jesieni bez przerwy kwitna wrzośce :)
Mam nadzieję, ze zima nie zrobi nam psikusa, cebulowe coraz śmielej wylażą, piwonie u mnie też mają już kły na wierzchu :shock:
Ogród - moje miejsce na ziemi
Zapraszam serdecznie - moje linki
Pozdrawiam, Dorota
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

AGNESS pisze:Edytko może masz ciężką ziemię i zagniwają..... one lubią gdy jest podłoże przepuszczalne..... najpiękniej wtedy rosną...
Dokładnie tak ;:108 . Mam jednak pochyły teren i postanowiłam spróbować posadzić je w wyższej części. Jesienią uziemiłam jedną cebulkę, może coś jeszcze do nich dołożę niebawem i ... zobaczymy :wink: .
Jeśli tam sobie nie poradzą, to dam spokój ;:174 .
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
123katex
1000p
1000p
Posty: 1050
Od: 22 maja 2013, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

I wreszcie znalazłam nowy wątek i się w nim melduję . :wit
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Eluniu witaj :wit
Strasznie cieszą te pierwsze wiosenne kwiatuszki , jeszcze ich malutko, ale tym bardziej cieszą..... takie słoneczka wśród pozimowej szarości :D Mam nadzieję, że szybko będą do nich dołączały kolejne kwiatuszki :D

Dorotko 7 witaj, bardzo się cieszę, ze jesteś :D Ja również ściskam i życzę miłego wieczoru :D

Dorotko ścisk u mnie jest faktycznie...... muszę powiedzieć, że strasznie mi to nie na rękę, bo jest jeszcze mnóstwo roślin, na które mam wielką ochotę :;230 Ale cóż...... niewielkie wymiary ogródka narzucają spore ograniczenia, a mi nie pozostaje nic innego, tylko się do nich dostosować :roll: :lol:
Cieszę się bardzo, że podobają Ci się lilie, jesienią czeka mnie ich przesadzanie, bo mnożą się jak szalone i już jest im zbyt ciasno..... tylko właśnie największy problem...... gdzie ja je przeniosę :roll:
Wrzoście są takie piękne..... bardzo je lubię, ale niestety u mnie wszystkie wyginęły..... coś im u mnie nie pasuje..... w przeciwieństwie do wrzosów.....
Ja również obawiam się powrotu mrozów i trzymam kciuki, żeby taka niemiłą niespodzianka nas ominęła..... faktycznie wszystko zaczyna wegetację na wyścigi i mogłoby nie być dobrze, gdyby ścisnął mróz.....

Edytko, jeśli i tam nie dadzą rady, może spróbuj z drenażem pod rabatą liliową, albo podwyższoną grządkę..... to są świetne rozwiązania, które załatwiają sprawę w ogródkach o ciężkiej ziemi :D

Kasiu witaj :wit ciesze się, że jesteś ;:167 Mam nadzieję, ze szybciutko będą się pojawiały kolejne kwiatuszki i będzie co pokazywać :D

Nowa stronka , więc żeby nie było smutno to jeszcze troszkę parapetowych kwitnień :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś, znalazłam Ciebie ;:196 I już mnie nie przegonisz po tym, co ja tu zobaczyłam. Jeszcze zbieram szczękę z podłogi ;:oj Twoje lilie są cudowne, brak słów. :wit
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko śliczne storczyki, które głównie podziwiam u innych, te na końcu w kropki i paski są ciekawe :D
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko, witaj! :)

Ale cudowne lilie na miłe powitanie gości, lepiej być nie mogło. Wyczytałam, że polecasz Garden Affaire, a ja akurat ją wykreśliłam z mojej listy najbliższego zamówienia, ale chyba trzeba będzie to cofnąć ;) Tyle innych odmian jeszcze chciałoby się kupić, ale rozum mówi stop.
A jak Twój ogródek, udało Ci się powiększyć chociaż odrobinę powierzchnię? :D

Fajnie oglądać kwitnące już roślinki.
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Piękne storczyki! Ja jakoś nie mam do nich ręki... Wszystkie ukatrupię ;:124 Niby pielęgnuję tak jak powinno się to robić, a one u mnie nie wytrzymują. Wykopałam dzisiaj cebule lilii Black Out, dałam na razie do donicy z ziemią, bo nie wiem gdzie je przesadzę. Udało mi się bez uszkodzenia cebul, dużo maleństw było przy cebulach. Nie pasuje mi ich kolor w ogródku, ale z drugiej strony już są takie dorodne cebule. Ach, te dylematy... :wink:
Awatar użytkownika
Monika-Sz
1000p
1000p
Posty: 1313
Od: 4 maja 2013, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wawa

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agniesiu- rozkręcam się liliowo- za sprawą zdjęć powitalnych tego wątku.. Jestem już po wstępnym buszowaniu w lilipolu :tan Jako że do orchidei tez nabieram odwagi dzięki Tobie ;:196 , to pozostaje mi jeszcze podciągnąć się w gotowaniu i będą ze mnie ludzie :lol:

Pozdrawiam serdecznie, życząc pięknej i pełnej relaksu niedzieli :wit
Awatar użytkownika
maliola
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 998
Od: 26 cze 2012, o 16:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witam, zapisuję sobie wątek. Dobrze, że już tak wiosennie.
Miłej niedzieli!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”