Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Koleusy przepiękne, ale najbardziej mi się spodobało połączenie komarzycy z pomarańczowymi Milion bells :D
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Justynko dziękuję ;:196 Latarenki uwielbiam jak i wszelkiego rodzaju świece i świeczniki, które zbieram namiętnie :lol:

Miłeczko nie da się lubić wszystkich kwiatów.... zawsze muszą być takie stojące na końcu listy :lol:
Ja też miałam długą przerwę z koleuskami.....kiedyś sadziłam namiętnie.... nawet do ogródka, później znudziły mi się, na dobrych kilka lat, a teraz znów je uwielbiam .... do tego stopnia że mam je w każdej kompozycji donicowej :lol: I wciąż poluję na inne niż mam odmiany :D
Miłeczko może maty wiklinowe byłyby dobrym rozwiązaniem w Twojej altanie.... ja jestem nimi zachwycona, w każdej aranżacji.... i na tarasie i na ogrodzeniu i pewnie w Twojej altance też wyglądałyby cudnie :D

Madziu taras już cały obfotografowany i pokazany 8-) :lol: Następna odsłona będzie jesienna , kiedy zmienię aranżację i wprowadzę chryzantemy, wrzosy, dynie i nowe jesienne wianuszki :D
Ja w donicach zawsze mieszam ziemię ogrodową z kupioną. Myślę, że wtedy jest najlepsza dla roślinek.... może tak spróbuj w przyszłym roku, może koleuski będą lepiej rosły ....
Co do tarasu..... to podstawa jest w różnych odcieniach brązu i czarno białe dodatki..... czarne poduchy w białe wzorki, czarne latarenki, białe świece, czarne podkładki na stół, biała popielniczka , białe koce i czarno-białe poduchy :D

Jolu cieszę się bardzo, że już jesteś ;:196 Jestem pewna, że urlop był wspaniały :D
Sama nie wiem czemu nie zrobiłam wcześniej zdjęć tarasu..... jakoś tak zawsze z aparatem biegłam do ogródka :lol:
Na początku czekałam na nowe skrzynie, żeby zastąpić nimi plastikowe donice..... niestety ciągle coś stawało na przeszkodzie i skrzyń jak nie miałam tak nie mam i na tarasie jest zbiorowisko donic .... wiklinowe i gliniane uwielbiam i one pozostaną zawsze.... ale te plastikowe....strasznie mi przeszkadzają.... :roll:

Aguniu bardzo się cieszę, że podoba Ci się mój taras. To ukochane miejsce mojej rodzinki od wczesnej wiosny do późnej jesieni .....Tam przenosi się życie rodzinne w tym okresie :lol:
Koleusy wróciły od kilku lat w moje łaski 8-) :lol: na pewien czas zrezygnowałam z nich, ale znów jestem nimi zauroczona i wciąż poszukuję innych niż mam odmian ....
Tobie również dobrego dnia ;:196

Aniu Million Bells mam w tym roku po raz pierwszy i jestem nimi oczarowana. W kolejnych sezonach na pewno znów u mnie zagoszczą..... bardzo podobają mi się w mieszanych kompozycjach z innymi kwiatami :D Te drobne dzwoneczki są urocze.... takie delikatne :D
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16029
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Zawsze z przyjemnością oglądam kompozycje w donicach. Badzo urozmaicają widok tarasów i w ogóle ogrodów. W twoich kompozycjach przeważają koleusy. Ja akurat w tym roku je odstawiłam, ale z pewnością, tak jak u ciebie, znowu wrócą kiedyś do łask.
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko, ta roślina o drobnych kwiatach, będąca uzupełnieniem kompozycji doniczkowych to wilczomlecz? Jednoroczny?
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Pięknie tam masz i dobrze o tym wiesz ;:215 zapraszasz gości na pogaduchy ;:162 w tak miłym otoczeniu i dzięki Ci za to ;:196 byle nie wszyscy na raz bo zrobi się tłoczno w takim kameralnym zakątku ;:306
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aga,przepiękne są te latarenki i jak patrzę na nie to ogromnie żałuję,ze nie kupiłam wiosną w netto.W przyszłym sezonie nie popełnię tego błędu,zatrzymał mnie wtedy kremowy kolor,bo mam w czarnym na tarasie stojaki.
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko i znowu kolejna piękna odsłona Twojego zaczarowanego ogrodu. U Ciebie rabatki super wyglądają, nic upały nie zniszczyły. Taras ukwieciłaś na celujący. Kobieto :!: :!: masz talent ;:215
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Ślicznie prezentują się te latarenki na tarasie. ;:215
W ogóle to miło byłoby na nim posiedzieć. ;:215
Mam nadzieję, że popadało u Ciebie, u mnie wszystko podlane na medal a teraz mżawka reanimuje moje padnięte rośliny.
Miłej niedzieli. :wit
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Wandziu u mnie koleuski pojawiły się ponownie od 2 lat i muszę powiedzieć, że coraz bardziej jestem nimi oczarowana. Wciąż rozglądam się za nowymi odmianami :D Ja też bardzo lubię oglądać donicowe kompozycje :D

Jacku zgadza się to Wilczomlecz "Diamond Frost" mam go po raz pierwszy w tym roku i niesamowicie podoba mi się w mieszanych kompozycjach. Już wiem, że będę sadziła go co roku :D
Podobno można go przechować przez zimę, na tej samej zasadzie co pelargonie i koleuski.....

Majeczko cieszę się, że podoba Ci się :D Taras to faktycznie główny punkt ,,kawkowania ,, i pogaduch z przyjaciółmi :D W piękną pogodę każdy chce siedzieć na powietrzu w otoczeniu kwiatów.... a nawet i jak pada, bo jest w sporej części zadaszony :D

Małgosiu kup koniecznie, latarenki to takie piękne dopełnienie wszelakich kompozycji, są w bardzo różnym stylu.... moje są takie troszkę orientalne, ale ja lubię mieszać style :wink: :lol:
W weekend byłam w Ikei.... były cudne laterenki..... już pakowałam do kosza, ale córcia mnie powstrzymała..... mówiąc, że już i tak nie mam gdzie stawiać takich ,,pierdółek,, ..... ale ja i tak sobie kupię ;:224 :;230

Dorotko jesteś bardzo miła, dziękuję ;:196 Wiesz tak na pierwszy rzut oka nie widać jakichś ,,ogrodowych niedomagań,, ale jak przyjrzeć się bliżej, to aż smutno się robi..... hortensje ogrodowe miejscami zbrązowiałe, floksy spalone, trzeba wycinać... a tak pięknie i długo kwitły w zeszłym roku.... w tym przemknęły błyskawicznie.....

Grażynko cieszę się, że podobają Ci się latarenki, ja je uwielbiam, 3 z nich zimą przenoszą się do domu i zdobią komodę w salonie :D
Na taras bardzo zapraszam ;:196 ..... wielokrotnie żałuję, że jeszcze nie wynaleziono teleportacji..... może to kiedyś nastąpi 8-) :lol:
U mnie dziś był kolejny niesamowicie upalny dzień...... dopiero przed wieczorem zagrzmiało w okolicy, bardzo się ochłodziło i popadało..... 10 minut :roll: .... czyli tak jakby nic :evil: Mam nadzieję, ze w końcu popada porządnie, tak, że coś doleci do ziemi :roll:


Dziś może kilka kwiatowych zbliżeń.....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aga ;:196 cudowne fotki robisz...hortensje cudowne uchwycone ;:108
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

A ta pierwsza to nie przypadek hortensja ogrodowa FANTASIA z serii Forever Ever? Jest cudna ;:167
Ginia
100p
100p
Posty: 110
Od: 19 lut 2010, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i jego okolice

Re: Ogródek AGNESS

Post »

;:oj Patrząc na Twoje zdjęcia zbliżeniowe stwierdzam, że warto być motylkiem! ;:108 Ależ kwiaty są niesamowite, gdy się do nich oko przyłoży :D
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aga ,hihi-powstrzymała Cię córcia od zakupu latarenek?Tak jak piszesz i tak je pewnie kupisz.Powtorzę za wszystkimi-śliczności kompozycje doniczek.Ja w tym roku pauzuję- :;230 przewidziałam afrykańskie upaly i prawie nic wiosną nie zadoniczkowalam.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”