Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agniesiu ,jestem i ja w Twoim kolorowym raju ,nawet nie zauważyłam ,kiedy powstał nowy wąteczek ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Upał na dworze a u Ciebie jak zawsze pięknie i kolorowo, a lilie to po prostu mnie powalają ,cudowne i takie wielkie ;:215 Każdy kawałek zagospodarowany i kwitnący ;:138
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Przybyłam i ja :wit Przyszła cieszyć oczy pięknymi widokami Agnieszko ;:138
Piszesz u mnie, że krwawniki Ci się podobają, znaczy krwawa choroba Ciebie dopada :wit , jeśli nie masz takiego kolorku to chętnie się z Tobą podzielę, możemy się wymienić :wit
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agulka cieszę się, że jesteś ;:196 Ogródek faktycznie na brak barw nie narzeka 8-) ... teraz będzie troszkę bardziej stonowanie i spokojnie :lol:

Martusiu witaj kochana ;:196

Reniu cieszę się, że jesteś ;:196

Halinko bardzo się cieszę, że do mnie zaglądasz.... ale nie bądź cichutko, tylko zostawiaj po sobie ślad..... będzie mi niezmiernie miło ;:196

Aguś masz rację kochana..... ja również jestem intensywna jak mój ogród....pełna emocji :roll: :lol:

Aniu upał niestety niesamowity.... trudno wytrzymać.... w dzień prawie na dwór nie wychodzimy....
Kwiaty faktycznie aż się smażą :?
U mnie teraz wśród zieleni pierwsze skrzypce będą grały hortensje... intensywniejsze kolorki też się pojawią, ale nie będzie ich wiele....

Aguniu 16 :lol: .... już kilka lat trwa przygoda z Forum, więc i wątków trochę powstało :D
Cieszę się, że podoba Ci się w moim kolorowym ogrodzie i że lubisz do mnie zaglądać .... serdecznie zapraszam ;:196
Ja również lubię tę rabatę z żurawkami i tawułkami :D

Aniu miło mi bardzo, że lubisz wędrować moimi alejkami, serdecznie zapraszam ;:167
Ja mam identyczne wrażenia na temat kwitnienia w tym roku.... nie mówię nawet o tym, że tak szybko przekwitają przez upał, ale tak szybko zaczynają kwitnąć.... razem kwitną kwiaty, które zawsze dopiero następowały po sobie....
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko, jak zwykle serwujesz nam bajeczne widoki, w dodatku cudnie obfotografowane ;:180
Uwielbiam spacery wsród soczystej zieleni i wibrujących kolorami rabat Twojego ogrodu ;:138
Pozdrawiam serdecznie :wit
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4631
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Dopiero przed godzina otworzony a już druga strona.
Jestem i ja.
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aga, nowy wątek, więc jestem i ja :wit Muszę obowiązkowo być w najbardziej kolorowym ogrodzie :uszy
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Janku ależ absolutnie nie zmieniaj nazwy :wink: ..... ogródki mamy zupełnie inne... ale i jeden i drugi nie cierpi z braku kolorków :D

Agatko a Ty jak zawsze niesamowita ;:196 dziękuję za tak miłe słowa..... troszkę na wyrost...ale straszni miło coś takiego czytać. Bardzo Ci dziękuję i zapraszam ;:167

Justynko bardzo się cieszę, że będziesz w kolejnej odsłonie mojego ogródka.... zapraszam serdecznie.... rozsiadaj się ,a ja biegnę z kawusią i świeżutką Pavlową z brzoskwiniami 8-)

Asiu cieszę się bardzo, że do mnie zaglądasz i bardzo dziękuję za takie ciepłe słowa ;:196 Kolory kocham i najlepiej się czuję w takim barwnym radosnym ogrodzie.... domek mam za to urządzony w stonowanych barwach 8-) :lol:
Cieszę się, ze mnóstwo kolorów nie tworzy przesytu i chaosu.... myślę, ze to wszystko dzięki dużej ilości zieleni, która wszystko pięknie ze sobą spaja :D

Ewuniu cieszę się, że jesteś ;:167 Na nowy wątek już najwyższa pora :lol: Mam nadzieję, że i w tym będę mogła pokazać coś co zainteresuje moich miłych gości ;:167

Eluniu upał niesamowity..... na dwór wychodzimy dopiero dobrze po południu..... a w ogródku prawie nic nie robię..... wszystko zarasta zielskiem..... czekam do ochłodzenia. wtedy chwastom ,,dam popalić,, :wink: :lol:
Lilijki już niestety przekwitają.... jeszcze wytrwają może do końca tygodnia..... i pozostaną wspomnienia.... i patyki :wink:

Iwonko krwawniki faktycznie podobają mi się bardzo, są wspaniałym dopełnieniem do roślin o dużych kwiatach .... a ja tego kolorku oczywiście nie mam..... bo po prost nie mam żadnego ;:202 ........ no jeden....skalniaczkowy maluszek :lol:

cd za chwilę ;:167
Ginia
100p
100p
Posty: 110
Od: 19 lut 2010, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i jego okolice

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Ojej, nie mogę Ciebie zgubić :wit Nieustannie oglądam Twoje zdjęcia! One są tak piękne, jakby były malowane przez najlepszych malarzy. No i tak jest, najlepsi malarze Natura i Agness ;:180
Melduję się, bo nie wyobrażam sobie dnia bez podglądania Twoich widoków
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko, wpisuję się szybciutko, a teraz idę sobie powoli pokontemplować szczegóły. Pozdrówka :wit
Awatar użytkownika
kruszyna_35
50p
50p
Posty: 96
Od: 20 sie 2012, o 22:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Ależ piękne foty- nie zawiodłam się wchodząc do Twojego ogrodu :) będę wpadać :)
ogród Kruszyny
regulamin
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2802
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Wpadłam na popołudniową kawkę do twojego cudownego ogrodu ;:173 Bajecznie ;:138
Buziaki!!
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogródek AGNESS

Post »

No to mimo wszystko jeśli chcesz to Ci podeślę :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”