Witajcie Kochane Forumki
Chciałam Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za miłe słowa i komentarze pod adresem ogrodu i zdjęć. Niezmierni mi miło czytać Wasze wpisy i jest to bardzo mobilizujące do dalszego działania.
Niestety mam znowu urwanie głowy w pracy i cierpię znowu na totalny niedoczas....
Dlatego pozwólcie, że aby wątek mógł sie jako tak kręcić to wkleję kilka świeżych - dzisiejszych fotek, a odpowiem Wam troszkę później.
Przy okazji mam do Was wszystkich
WIELKĄ PROŚBĘ.
Chciałbym kupić jakiś większy okaz dębu błotnego i grujecznika japońskiego Pendula. Od dwóch lat już szukam tych drzew, ale w wysyłkowej sprzedaży nie ma większych drzew, tylko same maluchy, a w okolicznych szkółkach nie znalazłam.
Czy ktoś z Was nie spotkał się z którymś z tych drzew w Waszych szkółkach?
Byłabym skłonna nawet zastanowić sie nad transportem z daleka gdybym wiedziała, że gdzieś widzieliście w miarę duże i zdrowe okazy.
Będę wdzięczna za każdą sugestię

.
A tymczasem obiecane fotki;
I pozwólcie, że te dwie fotki zadedykuję Marysi Mufce, od której dzisiaj otrzymałam przepiekne sadzonki roślinek.
Marysiu jeszcze raz dziękuję
