W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kasia28x
100p
100p
Posty: 150
Od: 26 sty 2013, o 09:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Jeszcze w kwestii praktycznej, nie wiem czy Twój vet zaproponuje Ci kaftanik po zabiegu dla kotki.
Ja nic nie dostałam, a że Hera jednak interesowała się raną, to chałupniczą metodą zafundowałam jej kaftanik z rękawa od bluzki mojego dwunożnego dziecięcia 8-)
Syn wybaczył, a przyrodnia "córcia" w spokoju ranę wygoiła :tan
Wszystko jest trudne...zanim stanie się proste
Pozdrawiam, Kasia
pomidorzanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 4697
Od: 26 cze 2012, o 12:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Moja fruzia dochodziła do siebie na poduszce elektrycznej, takie zalecenie miałam, a brzuszek miała psiuknięty

takim srebrem w sprayu, i wcale się nie interesowała szwem.
Pozdrawiam, Agata.
Awatar użytkownika
kasia28x
100p
100p
Posty: 150
Od: 26 sty 2013, o 09:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Moja kicia też miała srebrny brzuszek, ale jednak lizała ranę i ją rozdrapywała.
Zainteresowanie raną to indywiduale podejśce kota do sprawy :wink: , jak sie nie interesuje to kubraczek raczej nie potrzebny, chociaż mojej Herze ograniczał on trochę możliwość skakania, bo bez niego to świat z wysokości chciała oglądać a po zabiegu nie powinna :roll:

PESTKA@, czekamy na informacje
Wszystko jest trudne...zanim stanie się proste
Pozdrawiam, Kasia
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

O matko - dziewczyny - dzięki za te wasze relacje. Teraz już mniej więcej wiem czego mogę się spodziewać. Moja Miko to seniorka. Do ubiegłego roku była kotkiem niewychodzącym, ale teraz spędzamy całe lato na działce i nie dość, że kicia wychodzi - to jeszcze kocury miejscowe przychodzą w gości i śpiewają serenady pod oknami :lol: Jeden nawet zaprzyjaźnił się z moim Bubeczkiem i dorobił się imienia. Szwagier się nazywa na nasz użytek :;230
W zeszłym roku udało się kotkę upilnować, w tym roku nie chcemy się już więcej stresować. Mam jeszcze pytanie - ile u was kosztuje sterylizacja? U mnie 250 zł.
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21496
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

U mnie 150-i to płakałam, że dużo :roll:
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
kasia28x
100p
100p
Posty: 150
Od: 26 sty 2013, o 09:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Ja też miesiąc temu płaciłam 150, drogo u Ciebie amba ;:202
Wszystko jest trudne...zanim stanie się proste
Pozdrawiam, Kasia
Awatar użytkownika
Ranczowiczka
200p
200p
Posty: 221
Od: 2 gru 2012, o 13:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Legnicą Bolesławcem a Złotoryją

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

U mnie też 150zl amba poszukaj jakiegoś tańszego wet bo ten to strasznie drogi ,ja mam 3 kotki i jakbym miała zapłacić pół pensji za zabiegi to na pewno bym tego nie zrobiła ,po prostu nie było by mnie na to wszystkich stać.Dodam ze wszystkie moje kociaki to przybłędy a nie jakieś tam zachcianki o które nie chciało by mi się dbać.
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

U nas za sterylkę kotki 120 zł,60 zł kocurka razem z lekami.Niby taniej ,ale gdyby sterylka kosztowała np.30 zł stać było by ludzi i zdecydowanie mniej kociąt błąkało by się po świecie.Ja mam co roku sytuacje podrzucania kociąt na ogród.W tamtym roku miałam podrzucone dwa razy po 5 kociaków i jednego szczeniaczka.Zastanawiam się czy to czasem nie ta sama osoba mnie obdarowuje.Problem ze znalezieniem domków straszny,a przecież nie zostawię piszczących kulek pod moimi drzwiami.Schroniska robią problemy aby odebrać maluchy i czuję się jakbym to ja była winna niechcianych kociąt.Wkurzają mnie te durne pytania,,czy to aby nie moje kociaki.
No a u mnie głodówka i nerwówka przed sterylką.Odezwę się ,,PO,,Proszę trzymajcie kciuki ;:180
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Pamiętajcie!!!

http://akcjasterylizacji.pl/

Po raz kolejny ruszamy z Ogólnopolską Akcją Sterylizacji.

Naszym celem jest popularyzacja tej humanitarnej metody ograniczenia nadpopulacji zwierząt domowych - w szczególności psów i kotów.

W szczególności Akcja ma za zadanie:

- Umożliwić Właścicielom psów i kotów zapisanie swojego pupila na zabieg w promocyjnej cenie.
- Zwiększyć świadomość właścicieli zwierząt domowych (kotów i psów) na temat ich odpowiedzialności za swoje zwierzęta i ich potomstwo.
- Pokazać globalne spojrzenie na nadmierne rozmnażanie się zwierząt domowych w świetle ich istniejącej nadpopulacji, bezdomności, przepełnionych schronisk, masowej i często tragicznej śmierci lub przypadków bestialskiego uśmiercania.
- Zmaksymalizować liczbę wykonanych zabiegów w placówkach weterynaryjnych, które przystąpią do akcji.


można już się zapisywać.
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Akcja oczywiście hwalebna,ale dlaczego MARZECskoro koty już zaczynają ruje w styczniu?Chodzi mi między innymi o koty dokarmiane,albo przybłakane.Marzec to już często czas blizki wykotom.U mnie od początku stycznia trwają arie operowe za oknami i ,,marcowanie,,zaczyna się nieplanowo.Dobra...szykuję koteczke na wyjazd i zmykam pełna obaw i nerwów.
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Pestko, kciuki trzymam, żeby dobrze poszło.
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Justyno - gdzie można znaleźć konkretne adresy lecznic biorących w tej akcji. Widzę na mapie kilka lecznic w Gdańsku, ale nie mogę znaleźć szczegółów.
Dla mnie(emerytki) te 250 zł to duża kasa. Pamiętam, że za sterylkę moich kocurków płaciłam 100 zł ładnych parę lat temu. Mój Bubek miał ten zabieg około 6 lat temu. Wydaje mi się że w większych miastach ceny są wyższe - stąd te różnice. Ale poszukam jeszcze innych opcji.
Awatar użytkownika
Norbitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2081
Od: 7 lip 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Amba na mapie masz "baloniki" jak sobie przybliżysz mapę,(suwak po lewej) to masz miejsca Po najechaniu myszką na balonik masz nazwę punktów.
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”