błagam o pomoc

Cieszmy się tym, co mamy...
ODPOWIEDZ
myszka0235
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 0
Od: 8 gru 2012, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

błagam o pomoc

Post »

Proszę o pomoc przed Świąteczną dla mojej siostry i jej rodziny . Przykro mi że ja jej nie mogę pomóc ale sama nie pracuje a w dodatku się uczę.Tak pokrótce,ja i siostra pochodzimy z rodziny wielodzietnej było nas z rodzicami jedenaścioro i biedy już zaznaliśmy . Moja sytuacja jest lepsza ale nie siostry ma sześcioro dzieci.bieda zagląda co dzień najbardziej żal jest mi siostry bo to dobry człowiek. jej mąż choruje na epilepsję ataki zdążają się kilka razy w tygodniu dlatego też nie ma możliwości podjęcia pracy ma przyznany zasiłek stały z mopsu ok 70zł renta mu się nie należy gdyż zachorował po 21 roku życia proszę o pomoc dla jej rodziny brak żywności,ciuchów,zadłużenie w mieszkaniu wiem że brak jej wszystkiego ale myśl że brak jej będzie żywności boli mnie ja mieszkam na Śląsku więc nie mogę zbyt często się z nią widywać ,proszę o pomoc dla niej i dzieci niech to będzie dla niej prezentem bo wiem że rzadko je dostają a w końcu zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Moja siostra nic nie wie o tym liście niech to będzie dla niej niespodzianka proszę. Natalia srem-miasto@wp.pl
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3522
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: błagam o pomoc

Post »

a w jakim wieku są dzieci
mam trochę ubrań po synach w dobrym stanie ;:167
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
subaru
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 16 gru 2012, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: błagam o pomoc

Post »

no właśnie, w jakim są wieku ?
Chętnie zapoznam się z regulaminem forum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogrody Serc Naszych - [ OSN ]”