Barwiona Roża

Zablokowany
rafluk
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 14 lis 2012, o 21:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Barwiona Roża

Post »

Chciałem was poprosić o zdjęcie barwionej róży poprzez włożenie jej do atramentu najlepiej żeby barwiona różą była róża biała na jaki kolwiek kolor ale najlepiej niebieski(ogólnie chodzi mi tylko o efekt nie o kolory). Jeśli ma ktoś takie zdjęcie lub ma w ogrodzie róże i trochę chęci żeby zrobić eksperyment to proszę pomóżcie bo chce podarować mojej damie niebieska różę ale nie wiem jaki uzyskam efekt.
Awatar użytkownika
krokusik164
200p
200p
Posty: 469
Od: 18 paź 2012, o 22:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Oleśnica <-> Bogatynia

Re: Barwiona Roża

Post »

wiem, że można uzyskać niebieską różę, jeśli podlewa się ją w doniczce w czasie gdy rośnie i jest do tego specjalny barwnik w kwiaciarni, ale jeśli chodzi o zabarwienie ciętej to pierwsze słyszę... poza tym taka chemiczna ingerencja w naturę roślinki to nie jest ani mądra, ani zdrowa rzecz... zawsze zamiast niebieskiej możesz kupić np taką:
http://www.tapeciarnia.pl/tapety/600x/4 ... brokat.jpg
do tego ze dwa czy trzy piórka i uwierz mi, że równie bardzo się ucieszy :> a nawet bardziej niż z niebieskiej sztucznie zabarwionej róży :>
Dzień dobry. Arleta. Moje zielone łobuzy.
"Tylko kwiaty dzielą się swoim zapachem ze wszystkimi. . . i z dobrymi, i ze złymi. Ludzie nie. . . mogliby się rozchorować..." Stefan Pacek
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Barwiona Roża

Post »

Kolejnemu marzy się niebieska róża :roll:
Kup kwiat w doniczce i nic tam nie kombinuj.I tak jest mnogość kolorów .
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
krokusik164
200p
200p
Posty: 469
Od: 18 paź 2012, o 22:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Oleśnica <-> Bogatynia

Re: Barwiona Roża

Post »

moja mama miała taką w ogrodzie. na opakowaniu niby błękit że łohohoho a ona w sumie miała taki dziwny odcień... co prawda zbliżony do niebieskiego ale wcale taki nie był :P po dwóch latach w magiczny sposób zmieniła się na taką pięknie malinową :D czuć ją było z daleka :)
Dzień dobry. Arleta. Moje zielone łobuzy.
"Tylko kwiaty dzielą się swoim zapachem ze wszystkimi. . . i z dobrymi, i ze złymi. Ludzie nie. . . mogliby się rozchorować..." Stefan Pacek
Awatar użytkownika
Deirde
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7378
Od: 18 cze 2007, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Barwiona Roża

Post »

To jest już kolejny post o tym samym - o barwionej róży dla narzeczonej - pamiętam kilka takich postów
Na drugi raz proszę o użycie wyszukiwarki, a temat zamykam
Deirde
Zablokowany

Wróć do „Róże”