Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Agus jak glowa? ja dzisiaj dogorywam :( Moze faktycznie jak Dala mowi od czwartku ma u nas padac, to niz lezie wielkimi krokami.
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Owocnego szkolenia Aguś.Jak przez zimę popatrzę na te piękności na forum to będę musiała wziąść w dzierżawę działkę od sąsiadów,bo mojej zabraknie.
Od kilku dni znowu rano piję kawusię z cytryną,bo pobolewała mnie głowa, jak ręką odjął.
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Aguś ucz się kochana ucz, bo nauka to potęgi klucz...i oby przełożyła się na podwyżkę :uszy
bo wtedy będziesz mogła spełnić marzenie o piętrowym ogrodzie :lol:
U mnie wiele róż stoi w pąkach, ale już nie za bardzo liczę, że zakwitną...a u Ciebie jeszcze takie świeże kwiaty ;:167
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
karotka1
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 24 lis 2011, o 18:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Szkoda, że nie mam tak dużego ogrodu...Gdybym miała, skopiowałabym niektóre Twoje aranżacje...Bardzo mi sie podobają twoje berberysy, jesienią są najpięnejsze, muszę sobie kupić!
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

witam wieczorową porą... jak się macie? u nas popadało, co jest niewątpliwie dobre dla roślin, ale jednocześnie natychmiast powoduje paraliż komunikacyjny miasta... dodam, że żadnej ulewy nie było - ot, zwykły deszczyk.

Karotko, witam Cię serdecznie i zapraszam częściej... zgadzam się z Tobą, że berberysy zdobią najpiękniej jesienią - warto mieć je w ogrodzie zwłaszcza, że sklepy oferują sporo ciekawych odmian... czy masz swój ogrodowy wątek?
Iwonko, uczę się, uczę :) teraz rozwijam umiejętności menadzerskie w kontekscie zarządzania projektami, a jeśli siły pozwolą, to może kiedyś uniwersytet III wieku zaliczę ;)
niestety nie wiem, co się dzieje w ogrodzie, ponieważ wychodzę i wracam gdy jest ciemno, ale do weekendu już coraz bliżej... muszę rozprawić się z futrzastym, wrednym kretem, który według relacji chorego M., robi coraz to nowsze spustoszenia na trawniku.
Małgosiu, wierz mi, że i ja się zastanawiam nad poszerzeniem ogrodu, ale jak to zrobić? faktycznie, będziemy musiały piętrowo sadzić... głowa już ok?
Julka, moja głowa o dziwo jakoś funkcjonuje... mam jakąś niewytłumaczalną mobilizację chyba widząc że muszę być na szkoleniu nie tylko ciałem... jak się dzisiaj masz? u mnie zaczęło padać...
Daluniu, ja bardzo lubię się dokształcać, ale mam na to ograniczony czas i siły... faktycznie jednak zimą mamy możliwość poświęcenia trochę czasu na książkę/czasopismo/kurs...
zauważyłam już jakiś czas temu, że róże którym nadano muzyczne imiona, są niezwykłe, przepiękne... nie każda zasługuje na takie miano, a Chopin jest niewątpliwie jedną z tych róż, które budzą prawdziwy zachwyt. Twoje plany biało-kremowej rabaty czy serii posadzonych w tych barwach róż, rozbudziły moją wyobraźnię...
Edytko, 3 szt Chopina? u Anetki z kolei 4... chyba muszę dokupić kilka, bo faktycznie taka ilość kremowych kwiatów może wyglądać bosko!
Pamelko, ja kiedyś myślałam o studiach podyplomowych w kierunku architektury krajobrazu i coś nawet znalazłam, bodaj na SGGW... może kiedyś :)
co do Twoich Chopinów - na pewno odbiją i zrehabilitują się wiosną :)
Majeczko, pamietam naszą rozmowę... mnie ewidentnie ciągnie w kierunku Poulsenek, i muszę przyznać że Chambord Castle robi na mnie ogromne wrażenie... marzenia trzeba spełniać :)
Tajeczko, z tymi kretami to prawdziwa masakra... ja niestety w desperacji zaczynam rozważać niehumanitarne rozwiązanie tegoż problemu :/

pozdrawiam wszystkich gorąco i zostawiam Sebastiana K.:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21496
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Bremer już u mnie rośnie, teraz będę wzdychać do Sebastiana :D Co do Chopina, spróbuję rozmnożyć z patyków :D Jeśli się uda, będę miała mnóstwo krzewów.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
Sure
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3527
Od: 5 lip 2010, o 21:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: północ

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

To całkiem naturalne wzdychać do Sebastiana, przystojny badylek z niego! ;)
pozdrawiam, Agata
ogród Agaty - cz.4
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Aguś, :D Sebek to klasa, ukłony jak zwykle dla niego ;:180 ;:180 ;:180
Raj dla oczu patrzeć na te kwiaty. Obrazek
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Sure pisze:To całkiem naturalne wzdychać do Sebastiana, przystojny badylek z niego! ;)
Agata, idealnie to ujęłaś ;:85
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Sebastian - to jest to, co tygrysy lubia najbardziej 8-)
Moja glowa calkiem-calkiem ;:108 nareszcie mozna normalnie tz z przyjemnoscia funkcjonowac.
Tym bardziej ze pogoda jest cacy ... gdybym wiedziala, ze tak dlugo bedzie cieplo, to bym New Dawn-y poprzesadzala :roll:
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Obrazek

Na poprawienie nastroju po ciężkim tygodniu.
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Majeczko, dziękuję, jesteś wspaniała ;:167 muszę obczaić te emotikony Julki ;) tydzień miałam wyczerpujący i zamierzam zaraz na odstresowanie skosztować nalewki z aronii :)
Juluś, jak żyjesz? Sebastiana, tygrysku, powinnaś mieć ;) moja głowa też jakoś się trzyma... jutro zamierzam ruszyć - wyposażona w środek drastyczny na krety - w ogród i zobaczyć go za dnia...
Su, Ewcia, Edyta - Sebastiana też postrzegam jako przystojniaka, zresztą podobnie jak Leonarda ;)

udanego wieczoru!
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 3

Post »

Trzymam sie, recyma i nogima :;230 Juz mnie odpuscilo i ... zycie jest piekne ;:3
Moze Sebastian stanie na mojej drodze, to sobie go przysposobie :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”