Kwiatki u Ani cz. 2

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anik
1000p
1000p
Posty: 2296
Od: 28 maja 2010, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

Jakoś tak pusto u mnie. Nic nowego się nie dzieje więc gości brakuje. :(

Troszkę już po czasie ale wszystkim forumowiczkom życzę wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszego Dnia Kobiet. Przede wszystkim życzę wam tego aby wasi mężowie dbali o was p[rzez cały rok jak w ten jeden dzień.

Zmian u mnie wielkich nie ma. Aparat odbieram dzisiaj z naprawy więc może cyknę parę fotek. Niestety gruchot odmówił posłuszeństwa kilka dni temu więc stąd brak fotek. W zielonych większych zmian nie ma. Poza małym prezencikiem z pracy na Dzień Kobiet. Reszta powolutku sobie rośnie. Z fiołkami coś chyba się dzieje, bo puszczają liście ze środka rozetki i cała rozetka jest taka ubita. Zgoniłam to na karb słońca bo stoją na parapecie w słońcu a chyba nie powinny. A tu z kolei pojawia się problem z ich przeniesieniem, bo nie mam gdzie :(
Ale u innych zielonych wszystko dobrze. Kroton zawzięcie zrzucał liście ale nareszcie się uspokoił. Została mu tylko górna rozetka ale żyje. Skrętnik w odpowiedzi na słoneczko pokazał piękne pączusie i niedługo zakwitnie. Nie będę was więcej zanudzać tym smęceniem. Jak dostanę aparat to może wam coś pokażę. jeśli oczywiście bedą chętni.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Pozdrawiam - Ania
Kwiatki u Ani 2
Awatar użytkownika
Anetta
1000p
1000p
Posty: 4142
Od: 17 sie 2009, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rypin kuj-pomorskie

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

No to ja już ustawiam się w kolejce po fociaki.
A i jeszcze pochwalić muszę Twoje roślinki: zroślicha,begonka masonia, hojeczka mi wpadły w oko ;:138
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

Aniu cieszę się, że u Twoich roślinek dobrze się dzieje. ;:196
U wszystkich już chyba kwiaty poczuły wiosnę i zaczynają szalec. :tan
Ja oczywiście czekam na Twoje fotki tuż za Anetką ;:65
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

Jak odbierzesz to zaraz cykaj i się chwal ;:108
Awatar użytkownika
nuta23
1000p
1000p
Posty: 4144
Od: 17 kwie 2010, o 13:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie, Świdnica

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

Aniu pociesz Cię tym, że ja na wstawienie fotek u siebie muszę czekać do poniedziałku. Też ustawiam się w kolejce do fotek. :D
pozdrowienia dla wszystkich Renata
moje początki
Awatar użytkownika
anik
1000p
1000p
Posty: 2296
Od: 28 maja 2010, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

dziękuję wam dziewczyny za wyrozumiałość. Aparat już jest sprawny. Więc abyście długo nie czekały oto dla was nowe zdjęcia.

Na początek prezenty na Dzień Kobiet:
Obrazek
Obrazek
I drugi:
Obrazek
Obrazek
I jeszcze parę innych moich zielonych. Jako pierwszy skrętnik u którego rozszalały się pączki.
Obrazek
Obrazek
Następnie mój stale i bez wytchnienia rosnący bluszcz.
Obrazek
I na koniec malutka dracenka.
Obrazek
Na razie chyba wystarczy. Muszę zostawić sobie coś na później ;:224
Życzę wam wszystkim miłego dniaObrazek
Pozdrawiam - Ania
Kwiatki u Ani 2
Awatar użytkownika
elila
1000p
1000p
Posty: 1713
Od: 24 kwie 2009, o 20:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Całowanie (mazowieckie)
Kontakt:

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

Witaj Aniu! Pikne prezenciki! Sliczny kolor prymulki!
Bluszczyk okazały, jak masz go za dużo to możesz ciachnąć troszkę, ja na pewno nie pogardzę ;:108
A co do miłego dnia, to chyba nie bardzo :( planowałam dziś zacząć prace w ogrodzie ale pogoda na to nie pozwala :evil:
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

Ładną prymulkę dostałaś. ;:63 Wczoraj byłam w Casto i widziałam, jak rozpakowywali całą dużą paletę z prymulkami.
Były tam chyba wszystkie kolory tęczy. :D Obok stały jeszcze bratki. Były prześliczne. Niestety nie mam ani balkonu ani ogródka. ;:223
A z doniczkowych nie mieli nic ciekawego. Zresztą w legnickiej Casto kwiaty traktowane są masakrycznie. :evil:
Notorycznie zalane lub ususzone na pył. :twisted: Jedynie przy świeżej dostawie można kupic zdrowego kwiatuszka.
U mnie dzisiaj słonko się schowało i ;:47, ale mimo to dzień na pewno będzie przyjemny, czego i Tobie życzę Aniu ;:196
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
anik
1000p
1000p
Posty: 2296
Od: 28 maja 2010, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

Ewelinko dziękuję pięknie. Co do bluszczyka to muszę zapytać M bo w zeszłym roku dzielnie go odratował, więc nawet nie pozwala mi dotknąć. Ale myślę, że jak będzie jakaś szczepeczka to chętnie się podzielę. Pogoda u mnie też pod psem. Może i w ogrodzie nie da się nic robić za to można zająć się domowymi roślinkami.
Elu ;:196 Rzadko bywam w supermarketach ale nawet raz na ruski rok jak zajadę to widzę w jakiej formie są kwiatki w tych centrach. Niektóre aż się proszą o podlanie. Nawet w mojej okolicy patrząc po kwiaciarniach odnoszę takie samo wrażenie. w ogóle ci sprzedawcy nie przejmują się stanem roślin i na zwrócenie uwagi reagują dość gwałtownie. Ale nie możemy nauczyć tylu osób na raz. A pogoda u mnie fatalna. Za oknem biało i ciągle sypie. A już było tak pięknie. Ale myślę, że ten dzień nie będzie taki najgorszy. Humor dobry od rana więc myślę, że będzie miło.
Pozdrawiam - Ania
Kwiatki u Ani 2
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

Aniu u mnie także od świtu sypie śnieg :( Wybierałam się dzisiaj do ogrodu, aby sprawdzić, czy wschodzą już roślinki, ale pogoda pokrzyżowała mi plany ;:155 Nie pozostało mi nic innego, jak wirtualnie cieszyć zmysły pierwszymi wiosennymi kwiatami. Pokazane przez Ciebie pierwiosnki, jak najbardziej nadają się, a i inne budzące się do życia rośliny też ;:3
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
alunia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2216
Od: 6 lis 2010, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

Bluszczyk i prymulka piękne są :tan
Awatar użytkownika
nuta23
1000p
1000p
Posty: 4144
Od: 17 kwie 2010, o 13:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie, Świdnica

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

Tulipan i prymulka piękne. Mam nadzieję, że moje bluszcze kiedyś będą równie śliczne jak Twój. Skrętnik jaki będzie miał kolor?
pozdrowienia dla wszystkich Renata
moje początki
Awatar użytkownika
anik
1000p
1000p
Posty: 2296
Od: 28 maja 2010, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Kwiatki u Ani cz. 2

Post »

Iwonko pierwiosnek cieszy oczy, bo ma piękny różowiutki kolorek. Co do pogody to jest już troszkę lepiej. Mam nadzieję, że i u ciebie też.
Alu dziękuję ci bardzo.
Renatko to, że bluszcz tak wygląda a nie inaczej to zasługa M. pisałam o tym już wcześniej. Stoi w kuchni i tam mu najlepiej a zwisa nad lodówką. Natomiast skrętnik będzie zwykły fioletowy.
Pozdrawiam - Ania
Kwiatki u Ani 2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”