U Przemka w ogródku.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

U Przemka w ogródku.

Post »

Witam Wszystkich i zapraszam serdecznie do mojego ogródka, liczę na uwagi i cenne wskazówki. Tworzę go sukcesywnie od wielu lat. Każdego roku przybywa kilka roślin kiedyś ograniczała mnie wysokość kieszonkowego teraz - czasem się zapominam, dominują głównie drzewa i krzewy ale odkąd trafiłem na to forum zaczynam wprowadzać więcej barwnych akcętów gdyż jestem pod dużym wrażeniem waszych ogrodów.Oto kilka fotek które znalazłem z okresu bez zasp i śniegu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: U Przemka w ogrudku.

Post »

I jeszcze trochę
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
drozd
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4181
Od: 13 lut 2009, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: U Przemka w ogrudku.

Post »

Witaj Przemku
Miło Cię witam jako pierwszy z forumowiczów i jestem ciekaw dalszych zakątków Twojego ogrodu. Jest już "dojrzałym" ogrodem to i pewnie ciekawostki jakieś się znajdą. Na pewno wprowadzenie elementów kolorystycznych do ogrodu sprawi ,że będzie weselszy. Sama zieleń jest trochę monotonna. Gdzie przechowujesz te piękne agawy, toż to już olbrzymy.
Pozdrawiamy. Krystyna i Janusz
Awatar użytkownika
drozd
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4181
Od: 13 lut 2009, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: U Przemka w ogrudku.

Post »

Pisząc wcześniej nie widziałem jeszcze drugiej serii zdjęć.No i nie pomyliłem się. Jest już bogactwo rożnych roślin i krzewów no i ładne zakątki.
Pozdrawiamy. Krystyna i Janusz
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: U Przemka w ogrudku.

Post »

Janusz- witam Cię :wit serdecznie jako pierwszego gościa w moim ogródku to tylko pozory że jest taki dojrzały bo przecież tego co rośnie dwa , trzy lata to jeszcze nie widać a agawy tak są ciężkie mają ok 20 lat wiosną i jesienią odbywają trudna dla mnie przeprowadzkę z i do piwnicy.
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: U Przemka w ogrudku.

Post »

Witaj Przemku wydaje mi się że byłam i przywitałam Cię w Tym wątku , ale chyba połknęło mi mój wpis .
Ogród dojrzały dużo iglaków ,piękna hortensja .

Genia
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Dziękuję Geniu za rewizytę bo ja często do Ciebie zaglądam to co pisałem o tych kolorach że mam ich za mało to pomyslałem właśnie po wizycie u Ciebie .Pozdrawiam i zapraszam.
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: U Przemka w ogrudku.

Post »

A hortensje polubiłem je w ubiegłym roku :D zwłaszcza wiechowatą i drzewiastą są bardziej niezawodne od ogrodowej bo kwitną na tegorocznych pędach.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: U Przemka w ogrudku.

Post »

Przemku cudne są , a ja właśnie takiej nie mam a ogrodowych mnóstwo i wszystkie pięknie mi kwitną , choć nie wiem jak tę zimę przetrwają nie zabezpieczyłam przed zimą bo co roku było ciepło , ale w tym roku chyba też taka jak masz Ty sobie sprawię .
Mnie się wydaje że wczoraj byłam u Ciebie i skomentowałam ogród , ale chyba wcięło post ,albo coś źle wcisnęłam i się nie zapisał .

Genia
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

GENIU- a mnie właśnie ogrodowe nie ida jeśli zimują to tracą większość pąków i nie kwitną może dlatego że mieszkam w okolicy o luźnej zabudowie , cicho i ciepło to u mnie nie jest a do tego mam o 200 km bliżej do Suwałk niż Ty, a wczoraj to chyba nie u mnie bylaś bo ja dopiero walczyłem z fotosikiem i chciałem w nim zmieścić mój ogródek i dopiero dziś wyszedłem na prostą i oto mój wątek, ta na 2 i 3 zdjęciu to hortensja wiechowata VANILLE FRAISE jest piękna a to zdjęcie jest z początku kwitnienia później robi się różowa a przed zimą czerwona, ta z 1 zdjęcia ma mniejsze kwiaty ale też mi się podobają-hortensja wiechowata PINK DIAMOND, na jednym z wcześniejszych między krzewami była jeszcze H wiechowata LIMELIGHT o wielkich biało-seledynowych kwiatach.Pozdrawiam.
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
tomek250611
100p
100p
Posty: 131
Od: 29 gru 2009, o 14:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północna wielkopolska, Złotów

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Przemku, Twoje hortensje strasznie mi się podobają :wink: Twój ogród chyba nawet teraz jest zielony bo masz dużo iglaków ;:138 niektórzy uważają, że dużo iglaków w ogrodzie źle wygląda, u Ciebie wręcz przeciwnie ;:138 nadają Twojemu ogrodowi przyjemny i naturalny nastrój ;:138
pozdrawiam Tomek
Awatar użytkownika
drozd
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4181
Od: 13 lut 2009, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Mam podobną hortensje jak na 2,3 zdjęciu bukietowa "Gradiflora" Czy kwiaty Twojej przebarwiają się na różowo jesienią?
Pozdrawiamy. Krystyna i Janusz
minik
200p
200p
Posty: 413
Od: 4 gru 2009, o 22:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Witaj Przemku , ogród bardzo ładny , dużo krzewów i iglaków . Hortensje śliczne . Chyba ja też posadzę na działce hortensje , będą mi zdobiły działkę . Pozdrawiam :wink: .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”