Stres - jak z nim walczyć

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
Smerfy
100p
100p
Posty: 193
Od: 18 kwie 2020, o 14:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kalety ( woj. Śląskie )

Re: Stres - jak z nim walczyć

Post »

Praca to w ogóle stres. Zmiana pracy - potwierdzam. Kiedyś pracowałam w Biedrze, fajnie płacą ale kręgosłup po kilkunastu latach to złom a ja już po roku czułam zmiany, w psychice tak samo. Samo przyniesienie wypowiedzenia kietowniczce stresowało mnie cholernie.
Teraz pracuję przy produkcji więc praca fizyczna pozostała ale jest lżej. Po pewnym czasie dali mi awans.
Dalej jestem z niego niezadowolona bo awans to stres, więcej obowiązków i dużo większa odpowiedzialność.

Bywają dni gdy w nocy spać nie mogę bo myślę o pracy a gdy już usnę to po przebudzeniu od razu już znowu o tym myślę.

Ale można się oderwać od tego : dzięki Bogu jest już wiosna i w ogródku jest co robić więc myśli same kierują się ku ogrodowi. Jest książka i filiżanka kawy, jest las dookoła i rower, jest mąż który jest obok.
Oskar74
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 20 sie 2021, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Stres - jak z nim walczyć

Post »

Stres nie jest dobry dla naszego organizmu. Dlatego na początku trzeba zminimalizować stres do minimum a potem zadbać o zdrowe jelita i zacznij brać Narum Fast Caps. Najmocniejszy i najszybciej działający produkt do stosowania we wszystkich nagłych i silnych dysfunkcjach jelitowych, zakażeniach wirusowych czy bakteryjnych. Suplement diety Narum Fast w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”