Myjka do okien i luster.

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Myjka do okien i luster.

Post »

Dzięki bardzo za odzew! Kilka dni temu kupiłam w Galerii Wołomin ten biały płyn, bo dwa razy tańszy. Ale przedtem razem z myjką dostałam próbkę żółtego i sprawdził się bardzo dobrze. Białym jeszcze nie myłam. Ciekawa jestem, czy zauważę jakąś różnicę. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
wiridiana
500p
500p
Posty: 529
Od: 1 maja 2017, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wołomin

Re: Myjka do okien i luster.

Post »

Ja mogę w sumie używać ich zamiennie. W samym myciu nie widzę znaczącej różnicy. Oba myją tak samo dobrze. Może zrobię test i jedną część okna umyję jednym, a drugą drugim i zobaczę, które szybciej się zakurzy :D Ale myjka to złoty pomocnik. Niby ściągaczka i jakiś markowy płyn ze spryskiwaczem robi taką samą robotę, ale przynajmniej ta woda nie ścieka po wszystkim i umyć okna można przy okazji ścierania kurzy...
Annau
200p
200p
Posty: 424
Od: 26 cze 2020, o 19:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Myjka do okien i luster.

Post »

Ja także posiadam Karchera i jestem bardzo zadowolona. Faktem jest, że trzeba się nauczyć tym myć, bo za pierwszym razem za bardzo dociskalam gumę do szyby i byłam bardzo zawiedziona. Warto sobie tą szmatkę co jest w spryskiwaczu zmoczyć wodą, lepiej się wtedy nią myje. Co do płynów, na początku kupiłam droższy, ten żółty, później szkoda mi było kasy i wzięłam tańszy i jak teraz za sprawą sugestii o tym myślę...to faktycznie teraz częściej muszę myć okna, bo szybciej się brudzą, więc chyba coś w tym jest.
Waleczna
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 3 paź 2022, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Myjka do okien i luster.

Post »

Ja mam wytwornicę płynu do szyb. Wystarczy, że naleję wody (ale musi być zimna) do wytwornicy i po kilku minutach mam płyn do szyb, luster i do dezynfekcji powierzchni z OZONEM.
Płyn jest wytwarzany w butelce z rozpylaczem. Jest on ekologiczny i bezpieczny.

Nie pozostawia smug:) Lustra i szyby się nie elektryzują, bardzo łatwo się czyszczą :) Ozon wybija bakterie, wirusy, grzyby, więc blaty w kuchni, zlewy w łazience, krany i sedes mam gratis wydezynfekowany:) Dostałam kiedyś myjkę KARCHEN... ale ta myjka to nie moja bajka. Nie wiem czy nie umiem się nią posługiwać bo pozostają mi masakryczne mazzzzy........na lustrach., których usunięcie to dla mnie katorga. Lustra mam niestety duże, ale płyn z tej wytwornicy powoduje że są znacznie dłużej czyste i łatwe do mycia. ;:433
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”