Moje kaktusy i nie tylko - przemo1413 część 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Akwelan_2009
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7587
Od: 10 sty 2009, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Moje kaktusy i nie tylko - przemo1413 część 2

Post »

:wit - wiosna już w pełni, ;:oj a roślin jak nie widać, tak nie widać.
Przemek, najwyższy czas pokazać swoje Adenium i nie tylko.
Pamiętaj o bliskich, jeśli chcesz by oni pamiętali o tobie !!!
Mieczysław
Sukulenty, ale nie kaktusy cz. I. cz. II. cz. III. cz. IV. cz.V
Awatar użytkownika
przemo1413
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2064
Od: 22 mar 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Grójec k. Warszawy
Kontakt:

Re: Moje kaktusy i nie tylko - przemo1413 część 2

Post »

Witam po bardzo długiej przerwie :wit
Sporo się u mnie działo więc i czasu było mało a i kolekcja też przez to wszystko poszła w odstawkę ...
W 2018 zacząłem budowę domu ( trwa to do teraz tylko obecnie już w fazie wykańczania nie wiem tylko czy siebie czy domu :lol: )
Obrazek
1 czerwca 2019 wziąłem ślub ;:224
Obrazek
tak że wszystkie przygotowania codzienna praca itd to wszystko się złożyło na to że na kolekcję czasu brakło .
Oczywiście rośliny jakoś tam sobie w tym czasie wegetowały raz lepiej raz gorzej . Ponieważ nie chciałem żeby się u mnie marnowały sporą część ( połowę ) kolekcji wysprzedałem . Trochę roślin mi padło po zimowlach ale to w sumie normalne .
W ubiegłym roku doszła też nowa pasja o której zawsze myślałem ale bałem się zacząć czyli pszczelarstwo . Jesienią zakupiłem 2 rodziny pszczele i powoli zaczynam zabawę z pszczołami . Nawet kilka uli sam zrobiłem .
Obrazek
Kaktusy w dalszym ciągu zostają ponieważ lubię te rośliny i chociaż kolekcja już się nie rozwija ( a swego czasu była bardzo rozwojowa ) to nie zamierzam ich się do końca wyzbywać . Wczoraj nawet zamówiłem 100 nasion Adenium ponieważ mam teraz trochę czasu ( 2 tygodnie temu miałem operację wycięcia wyrostka ) postanowiłem że znowu pobawię się w wysiewy tej pięknej rośliny od której się w sumie zaczęła moja przygoda z kaktusami .
Poniżej kilka zdjęć z ubiegłego sezonu :wink: Postaram się zaglądać tutaj teraz już decydowanie częściej .
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Moje kaktusy:)Cz.1Cz.2
Moje lilie :)
Awatar użytkownika
emerald
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2797
Od: 29 lut 2012, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kaktusy i nie tylko - przemo1413 część 2

Post »

:wit Wow, sporo zmian na lepsze ;:215 Jest dom, teraz trzeba kaktusy wyszykować na nowy sezon. Całkiem sporo ich zostało :!: Świetny pomysł z tym pszczelarstwem, ule śliczne. Szkoda, że sama nie mam miejsca. Musisz koniecznie pisać o postępach.... ;:108 Ja też jestem po operacji :lol: Więcej czasu na czytanie forum :D
Pozdrawiam, Zuza
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20122
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Moje kaktusy i nie tylko - przemo1413 część 2

Post »

Duużo zmian u Ciebie. :D

Pierwsze i najważniejsze co chcę napisać to nieco spóźnione co prawda ale wciąż najserdeczniejsze życzenia wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia. Oby Małżonka miała ;:167 dla Ciebie i dla roślin! ;:173

Doskonale że wciąż pamiętasz o pasji - i o nas. Masz ładne, kwitnące rośliny. Szkoda ich zarzucić! Bo te które pokazałeś są super! ;:333
A wysiew adenium strzał w dziesiątkę!

No i pszczółki... Bardzo mnie ciekawi jak sobie poradzisz.

Cieszę się że wróciłeś - i to z przytupem! :D
Awatar użytkownika
Akwelan_2009
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7587
Od: 10 sty 2009, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Moje kaktusy i nie tylko - przemo1413 część 2

Post »

Przemku witaj.
Super, że pomimo "nawału" spraw i zdarzeń na Twojej życiowej drodze, znalazłeś odrobinę wolnej chwili, dla odświeżenia wątku.
Niezmiernie cieszy mnie fakt, że wróciłeś również jako nadal opiekun Adenium, będzie można wymieniać się doświadczeniem o tych roślinach. Bardzo ładny kwiat na Adenium, to na pierwszej fotce. Bardzo podobnymi kwiatami, jak Twoje na następnych dwóch fotkach, kwitnie jedno z moich Adenium. Kwiaty kaktusów, zawsze lubię oglądać, niestety tylko u innych ich Opiekunów, mam za wąskie parapety :oops: , już nic nie mogę więcej "upchać".
Przemku, pozdrawiam.
Pamiętaj o bliskich, jeśli chcesz by oni pamiętali o tobie !!!
Mieczysław
Sukulenty, ale nie kaktusy cz. I. cz. II. cz. III. cz. IV. cz.V
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”