Mój pierwszy storczyk :) Narine

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Limona
200p
200p
Posty: 428
Od: 18 maja 2009, o 01:54
Lokalizacja: Łódź

Post »

Witaj Narine, storczyki u Ciebie pierwsza klasa ale ja tu troszkę z innej beczki, Złota Narine, gratulacje złotka ;:77 ;:77 ;:77
Pozdrawiam serdecznie
Justyna
Moje STORCZYKI
Awatar użytkownika
Beatrice
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2038
Od: 24 maja 2009, o 21:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

A jak się obecnie miewa Calmonara?
Awatar użytkownika
Narine
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1239
Od: 30 paź 2007, o 20:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój pierwszy storczyk :) Narine

Post »

Witajcie. Daaawno mnie tu nie było.
Phal zeszły na 3-eci plan, po fiołkach i fuksjach :wink:
Jednka nadal są i żyją, tylko kwitnąć nie chcą - nie mam dobrego miejsca dla nich.
Jedynie Colmanara Wildcat dokładnie po roku będzie kwitła na 2 pędach ;:3 Może lato na balkonie jej posłużyło?
Awatar użytkownika
Doti
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 29 kwie 2010, o 13:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój pierwszy storczyk :) Narine

Post »

Witaj :wit storczyki cudne ,ja też mam chorobę storczykową :D
Awatar użytkownika
Narine
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1239
Od: 30 paź 2007, o 20:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój pierwszy storczyk :) Narine

Post »

Jak ten czas leci.... Ponad 10 lat minęło od mojego ostatniego postu.. A przecież wciąż pamiętam te pierwsze kroki storczykowe, to "trzęsienie się" nad każdym nowym falkiem :wink:
Pozdrawiam Was ciepło wszystkie "stare" forumki, jeśli jeszcze bywacie na FO ;:197

Storczyki nadal u mnie mieszkają, choć z tych starych zostały może ze 2. Zmieniło się sporo - już nie obchodzę się z nimi jak z jajkiem. Jak pisała Jovanka - storczyki to twardzi zawodnicy.

Z przerażeniem zauważyłam czarną wstążeczkę na avatarze Jovanki... To właśnie od Niej najwięcej nauczyłam się o pielęgnacji storczyków...
Jovanko dziękuję Ci za dobre rady i cierpliwość do żółtodzioba. Mam nadzieję, że tam gdzie jesteś są łąki pełne Twoich ukochanych kwiatów.
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Mój pierwszy storczyk :) Narine

Post »

Witaj Narine faktycznie bardzo dawno Cię tu nie było. Ja akurat nie jestem tu zbyt długo, ale jest parę osób co pamięta te odleglejsze czasy.

Jak będziesz mieć chwilę czasu to pochwal się co tam masz ze storczyków. Z chęcią obejrzę jak prezentują się storczyki osoby z tak długim doświadczeniem w uprawie ;:333
Awatar użytkownika
Narine
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1239
Od: 30 paź 2007, o 20:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój pierwszy storczyk :) Narine

Post »

Witaj zabkamarta na razie po kwitnieniu więc nie ma co pokazać. ;:131
Awatar użytkownika
Art
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3388
Od: 27 sie 2007, o 20:04
Lokalizacja: Gliwice

Re: Mój pierwszy storczyk :) Narine

Post »

Narine pisze:Jak ten czas leci.... Ponad 10 lat minęło od mojego ostatniego postu.. A przecież wciąż pamiętam te pierwsze kroki storczykowe, to "trzęsienie się" nad każdym nowym falkiem :wink:
Pozdrawiam Was ciepło wszystkie "stare" forumki, jeśli jeszcze bywacie na FO ;:197

Z przerażeniem zauważyłam czarną wstążeczkę na avatarze Jovanki... To właśnie od Niej najwięcej nauczyłam się o pielęgnacji storczyków...
Jovanko dziękuję Ci za dobre rady i cierpliwość do żółtodzioba. Mam nadzieję, że tam gdzie jesteś są łąki pełne Twoich ukochanych kwiatów.
Witaj Narine - odzywa się wywołana do tablicy "stara forumka" ;:123

Nie masz pojęcia jak się ucieszyłam Twoim powrotem - nawet jeśli na krótko ;:168
Pamiętam nasze "żółtodziobowe" dyskusje sprzed 10 lat (nawet sobie kilka odświeżyłam :D )
Piszę tak bo i ja byłam zielona i dopiero się uczyłam na błędach swoich i innych...
Zdarza się, że teraz bywam jeszcze bardziej zielona ;:306
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Wzruszyłam się ostatnim zdaniem...
Dawno nikt tak pięknie nie wspomniał o JOVANCE, a tyle Jej mądrych tekstów tu jeszcze funkcjonuje.
Pozwoliłam sobie na przekopiowanie Tego co napisałaś Mężowi Jovanki -
odpisał: "To miłe, że jeszcze ktoś pamięta... tak cieplej zrobiło mi się na duszy"

Narine, choć masz aktualnie tylko kilka storczyków, pokaż czasem jakie one są piękne :wink:
Lana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1238
Od: 29 lis 2007, o 13:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Mój pierwszy storczyk :) Narine

Post »

Witaj Narine :wit . Asieńko masz kompletną rację, nie sposób nie pamiętać o naszej Kochanej Jovance. Była i jest symbolem, dobrym duchem tego forum. Wspaniała kobieta i bardzo żałuję, że nie mogę już z nią porozmawiać. Wielu młodych, a niedoświadczonych forumowiczów należałoby odesłać do jej wypowiedzi, to skarbnica wiedzy wszelakiej.
Awatar użytkownika
Narine
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1239
Od: 30 paź 2007, o 20:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój pierwszy storczyk :) Narine

Post »

Witajcie dziewczyny :D

Art tak mi miło ;:168 ;:304 To były fajne chwile i te emocje!! :D
Bywam na forum co jakiś czas, choć już nie w tematach storczykowych i fiołkowych.

Jovanka była skarbnicą wiedzy. Dobrze, że Jej posty nadal istnieją i można do nich wracać. W wielu z nas, których obdarowała swą wiedzą, zostanie na zawsze Jej cząstka. ;:167
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”