Storczykowe fiksacje Marty

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Monnia445
200p
200p
Posty: 283
Od: 8 gru 2017, o 22:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: sandomierz

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

Marto nie przejmuj się tym bardzo i nie karć się za te nieobecności... To naprawdę nie ma sensu ;:168 Każdy od czasu do czasu tutaj znika i to jest normalne, zrozumiałe. Przecież każdy ma tam swoje życie i swoje inne sprawy... I to jeszcze nawet nie wspominając o tym co zeszłej wiosny dołożyło do pieca...

Nie ma niczego złego w znikaniu.

I tak, jak sama sobie poradziłaś lepiej od razu przechodzić do storczyków, a nie się tłumaczyć. Szkoda tracić czas na wyjaśnienia. Kim ja jestem żebyś Ty mi się tłumaczyła, że Cię nie było... Przestań bo to w ogóle jest nieistotne i tyle. Koniec kropka.

Jestem ciekawa co tam Ci nowego przybyło i też co ubyło... Na te 200 sztuk to oniemiałam ;:124 Jak Ty sobie z nimi wszystkimi radzisz? Sama przy mniejszej, o wiele mniejszej ilości mam czasem problemy. Podziwiam Cię za wytrwałość i to zaangażowanie. Przecież, o to wszystko trzeba dbać i myśleć.

Phal. Philadelphia bardzo ładnie Ci zakwitła :lol: Czy to jest wreszcie ta, którą chciałaś mieć? Bo jak dobrze pamiętam miałaś jakąś inną z której nie byłaś zadowolona.

Śmieszna historia z tą katleją ;:138 Też kiedyś miałam podobną sytuację... Jakby nigdy nic zobaczyłam, że coś się ukrywa za kawałkiem zasłonki w kuchni. Odsłoniłam i zobaczyłam, że to kwiatki o których nie miałam pojęcia. Bywa tak jak się nie przyuważy, albo jak się sprytnie ukryją.

Śliczne te dendrobium od Reni :) Kwitnie na wesoło. Dendrobium Oriental Smile Fantasy już raz widziałam i zachwycałam się u Kasi. Dla tych kwiatków i tego koloru warto je mieć. Ja jeszcze dziwnym trafem się za to nie wziełam. ale jak teraz patrzę to chyba trzeba będzie coś z tym fantem zrobić i to zmienić.

Bez liści to taka szprycha, że nie wiem :lol:

Rainbow dance tak fajnie wygląda i kwitnie :lol: ojj chciałabym...

Kichara Jarak Kiss już dzisiaj dokładnie sobie oglądałam u Mirki. Warto sobie sprawić, bo nie dość że mało miejsca zajmuje, to na dobitkę takie kolory i nawet zapachy jak mówisz.

Gastrochilus obliquus uroczy i do schrupania.

Hybrydki takie cudne i, co więcej moja ulubienica - Golden Beauty tam jest ;:3 I ta biała z tą chmurą kwiatów :tan To dopiero jest niesamowite kwitnienie!

Pęd Schilleriany mnie zaskoczył ;:130 Kolejna śmieszna historia... Czego on tam szukał na dole? Wyciągnięcie go bez naruszenia to musiał być wyczyn ;:7

Ostatnie zdjęcie grupowe najlepsze :lol: Gęstwina kolorów i kształtów
Pozdrawiam Monia :)
Storczyki Moni
Awatar użytkownika
Gandalfwhite
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 546
Od: 18 lis 2018, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

Gastrochilus obliquus - śliczny.
Muszę sobie sprawić do swojego orchidarium jak już zrobię nowe.
Grzegorz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”