Róże i inne kwiatki u Adki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witajcie . Dawno mnie nie było,a ogród buchnął kolorami. Roślinki dostały deszczu. Pierwsza róza która u mnie zakwitła to darcey
bussell ,lecz wiatr i deszcz powalił dwa pierwsze kwiatki na ziemie i wylądowała w wazonie .Jej zapach powala . Reszta królowych na razie w pączkach .
Rabata rózano bylinowa bardzo się rozrosła. Chyba będzie trzeba znów ukrócić trawnika :;230 .Bzyczków masa ,aż miło popatrzeć i posłuchać . Nie wiem jak u Was kochani ,ale u mnie plaga mszyc. Walczę na razie gnojówką z pokrzyw i zbieram ręcznie ,ale ze średnim rezultatem ;:219 .


zapodam trochę zdjęć


Obrazek

Obrazek

darcey bussell w wazonie

Obrazek


Obrazek


rabata z drugiej strony



Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

No kupiłam też nasiona czarnuszki i bezpiecznie sobie czekają w pojemniku do przyszłego roku :;230 .Bogato ukwiecona ta rabatka ,a czy Adrianno masz tam też posadzony Czarny bez???? na samym przodzie czy w tyle rabaty .Szkoda że kwiaty Darcy musiały wylądować w wazonie zamiast zdobić rabatkę https://images91.fotosik.pl/379/ab2958efefcbb79cmed.jpg
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witaj Jadziu .Czarnuszka mi się wysiała , w tym samym miejscu miałam ją w tamtym roku.Czarny bez posadzony jest w tyle rabaty na rogu .W tamtym sezonie licho rósł przez tamtejszą suszę, ale teraz się pomału odradza ;:108
Dziś kolejne różyczki się rozwinęły .Jadziu darcy ucieszyła mnie kolejnymi kwiatkami :tan .
I inne nowinki szykują się do rozkwitu..nie mogę się doczekać ;:138




gertrude jekyll
Obrazek
rhapsody in blue
Obrazek
william shakespeare
Obrazek
ancient mariner
Obrazek
minerva
Obrazek
heidi klum
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1726
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witaj Adrianno
Ładne te twoje różyczki, szczególnie podobają mi się Darcey Bussell, Heidi Klum, Wiliam Shakespeare.
Takie kolorki to moje klimaty. Choć inne odmiany też masz piękne.
Podziwiam orliki, w kępie ładnie się prezentują. Goździki niczego sobie, pamiętam je u cioci w ogródku.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witaj :wit . Ładnie prezentuje się Twoja rabata różano - bylinowa a moja jest tak gęsta, że rośliny nawzajem sobie przeszkadzają i muszę zrobić tam porządek ;:222 . Połowę roślin muszę przesadzić bo innego wyjścia nie ma ;:222 . Twoje różyczki pięknie rozpoczęły spektakl i na pewno pokażą jeszcze więcej ;:215 . Również mam kilka nowinek i z niecierpliwością czekam na kwiaty ;:65 . Nie ma to jak ten czas wyczekiwania ;:224 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Moja Heidi też powoli zaczyna otwierać kwiat jak na razie zapowiada się ładny dzień ,a jak będzie to się przekonam .Ładny spektakl zaczęły Twoje panny ;:333 .Udanego dnia
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Pięknie kwitną ci już róże, a u mnie dopiero jedna... Rabaty wzdłuż siatki świetnie się prezentują, a podejrzewam, że prawdziwy spektakl dopiero się zacznie, gdy zakwitną róże ;:173
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Adrianno, ogród kipi kolorami, a rabaty ukwiecone, aż się buzia do nich śmieje :D Uwielbiam czerwiec i niech trwa jak najdłużej!
W poprzednich latach, Darcey Bussel i u mnie zakwitała jako jedna z pierwszych. W tym roku było inaczej. Pewnie wpływ na to miało mocniejsze niż zazwyczaj cięcie. Ale z tego co widzę, to wyszło jej tylko na zdrowie, więc to lekkie opóźnienie jej wybaczam. Teraz stara się nadrabiać i na krzaczku jest już sporo kwiatów.
Awatar użytkownika
irpam
500p
500p
Posty: 541
Od: 10 lip 2017, o 17:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opole

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Zaczął się festiwal różany. U Ciebie też już mnóstwo pięknych różanych kwiatów.
Ciekawa jestem mojej Rapsody in Blue, zaprosiłam ja wiosną do siebie, mam nadzieję, że będzie podobna do Twojej :tan
Gertruda przepięknie pachnie i wcześnie zaczyna kwitnienie .
:wit
Pozdrawiam i zapraszam, Irena
Ogród i róże Ireny
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje róże !”