Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1726
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

Daysy
No, no róże w Twoim ogrodzie jak zwykle niezawodne.
Trójsklepka ładna , ile tam masz sztuk bo taka fioletowa kępka cudnie wygląda.
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3254
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

U Ciebie Red Baron bardzo się rozszalała a u mnie stoi jak zaczarowana. Piękny kolor marcinków. Czy mi się wydaje że, gosci u Ciebie w tym sezonie więcej bylin?
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3197
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

Daysy, różane widoki w listopadzie tak miłe dla oka ;:167 . Ogrodzenie z drewna wygląda pięknie i podkreśla urodę nasadzeń ale i za płotem przyjemnie zielono :D .
Piękny masz ogród ;:180
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

Daysy, co słychać?
Dawno się nie odzywałaś.
Czy juz się obrobiłaś z jesiennymi pracami?
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

Witaj Daysy chyba już po pracach jesiennych , czasu jeszcze przed swiętami trochę , a jeszcze te zakazy co do wigilii , to możemy trochę porozmawiać o minionym roku różanym - co Ty o tym sądzisz zadowolona jesteś z kwitnienia , jak tam z chorobami grzybowymi i co myślisz o roku nadchodzącym - pozdrowienia i dużo zdrowia ;:3 :)
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

Daysy, nacieszyłam oczy widokiem Twojego ogrodu. Zrobiłam sobie - przy niedzieli - przegląd kilku ostatnich stron Twojego wątku "ku przypomnieniu".
Fotograficzna dokumentacja - jest bardzo ważna , a późniejsze oglądanie nie tylko przyjemne,ale też bardzo przydatne w dalszych planach ogrodowych.Pozdrawiam serdecznie ;:167
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

A co tu tak cicho???? ;:218 Daysy gdzie jesteś?Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!! ;:304
Co tam oglądasz,co kupujesz?Jakie zmiany będą w ogrodzie?No napisz coś bo mnie ciekawość zżera ;:65 ;:65
pozdrawiam serdecznie ;:167
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

Ja też już wróciłam Daysy do grona wielbicieli Twojego różanego zakątka. Moje wilczomlecze na razie żyją na korytarzowym parapecie . Liczę na to ze w tym roku uda mi się je posadzić na rabacie a nie tylko podziwiać je w doniczkach ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

Witam wszystkich bardzo serdecznie i gorąco w zimowy u mnie dzień mimo, że mamy już 8 kwietnia.

Nie bardzo wiem od czego zacząć,bo bardzo długo mnie nie było, wiele wątków mi umknęło za co wszystkich moich miłych gości przepraszam.
Dziękuję, że zaglądaliście do mnie i za wszystkie wpisy jestem Wam ogromnie wdzięczna ;:167 .

Na pytania, niektóre już chyba nieaktualne, odpowiem króciutko

Andrzeju, Jadziu
dziękuję za rozpoznanie róży
Pelagio, bardzo dziękuję, a zdjęcie doktorka jest wspomnieniowe, chciałabym aby tak powtarzał kwitnienie
Ewito, trójsklepek posadziłam sześć szt, miały byś trzy odmiany a wyszło jak zwykle
Jonatanko masz racje bylin coraz więcej i chcę by ich nadal przybywało.
Kania na pewno, jeśli faktycznie jest za płotem co oglądać, za moim niestety królują pokrzywy i jeżyny z którymi muszę co roku walczyć bo przechodzą na moją stronę.
Gosiu trochę kłopotów ze zdrowiem, trochę lenistwo, trochę obowiązków, na szczęście z pracami przed zimą zdążyłam.
Tereniu, Lodziu tak za bardzo nie było co za bardzo wspominać, chyba byłam zmęczona ostatnim sezonem, zdjęć mam na szczęście dużo, więc na pewno przy okazji się z Wami podzielę.
Tolinko rozczaruję Cię, żadnych zakupów na razie nie przewiduję,myślę, że muszę zaopiekować się dobrze tymi co już mam. Pomalutku w sezonie będę pisała o zmianach w ogrodzie, troszkę cierpliwości.

Mam nadzieję, że Wasze róże dobrze przezimowały, niestety moje w tym roku prawie wszystkie z niewielkimi wyjątkami cięte do ziemi.
Obawiam się, że wiele wypadnie, trudno ich wybór. Chyba dojrzałam do podjęcia decyzji o pozostawieniu w ogrodzie tylko tych róż, które nie sprawiają kłopotu. Zdrowie rzecz najważniejsza, przeliczyłam się z siłami, muszę pomyśleć o ogrodzie, który sprawia wiele przyjemności, jednocześnie jest mniej pracochłonny.
Róże kocham i będą zawsze w moim ogrodzie. Również ta zima pomogła mi w podjęciu takich decyzji. Na razie czekam na efekty wiosennego cięcia róż.
W ramach przeprosin kilka wspomnień z ubiegłego sezonu, mogą się powtarzać, bo nie pamiętam, które wstawiałam wcześniej

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chyba przesadziłam ;:224
Miłego oglądania a ja lecę do Was ;:333
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1726
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

Daysy
Zawsze jak "wpadam' do Ciebie to zachwycam się Twoimi pannami.
Są po prostu cudne i napawają mnie w ten zimnisty dzień nadzieją ,że niedługo zaczną w naszych ogrodach się na dobre rozwijać.
Dużo, dużo zdrówka i ;:3 życzę.
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

Daysy, fajnie, że się odezwałaś ;:196 Taka tutaj cisza... :(
Twoje zdjęcia bardzo dobrze wpłynęły na mój nastrój. Wystarczy kilka kolorowych fotek i już od razu świat wydaje się weselszy :)
Piszesz, że Twoje róże cięte do poziomu gruntu. U mnie sytuacja podobna, a niektóre do tej pory nie dają znaku życia. Kilka sztuk na pewno wypadnie i chociaż czekam, bo wykopać zawsze zdążę, to nie mam złudzeń, że ta zima, plus przeprowadzka w nieodpowiednim momencie nie wpłynęły dobrze na róże. Ale co ma być, to będzie. Kilka odkupię, bo nie wyobrażam sobie ogrodu bez niektórych odmian.
PS. Poproszę o jeszcze trochę wspominkowych fotek ;:168
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

Cudne wspominkowe fotki przydałoby się juz w realu je podziwiać.Niestety u mnie też część róż cięta niziutko ,ale tym sie nie martwię wyjdzie im to tylko na zdrowie.Nawet dzisiaj docinałam parę, bo widać ciemne plamy, a znając życie to i tak z tego by nic nie było to lepiej to teraz zrobić ;:196 zdróweczka Daysy
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3254
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2018

Post »

Daysy takie wspominkowe zdjęcia na szaro- burą pogodę są jak lekarstwo. ;:168
Czy planujesz jakieś nowości lub zmiany w ogrodzie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje róże !”