1%prosze o wsparcie

Cieszmy się tym, co mamy...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

1%prosze o wsparcie

Post »

Drodzy przyjaciele, znajomi, rodzino, nieznajomi....
Dziękuję wam serdecznie, w imieniu swoim jak i mojego męża, za pomoc jaką otrzymaliśmy od wielu osób w minionym roku.

To dzięki waszemu wsparciu (słownemu, duchowemu, materialnemu ....) my także mieliśmy więcej sił do walki z chorobą jaką jest Stwardnienie Rozsiane.
Wiemy, że nie możemy się poddawać, bo nasza walka przynosi efekty. Będziemy walczyć tak długo jak będzie trzeba.

Gdyby ktoś chciał nas wesprzeć przekazaniem 1% lub darowizną to będziemy bardzo wdzięczni. Poniżej przesyłam dane do konta w Fundacji Dobro Powraca, która wspiera nas w naszej walce (są to inne dane niż w poprzednim roku)

mBank SA
Oddział Korporacyjny Wrocław
95 1140 1140 0000 2133 5400 1001
z dopiskiem: ŁUKASZ PAWLAK (wyłącznie Imię i Nazwisko, w mianowniku, bez dodatkowych informacji czy wyrażeń - pozwoli to na szybsze zidentyfikowanie adresata)

nr KRS Fundacji 0000338878

IBAN code: PL 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001
SWIFT: BREXPLPWWRO

Pozdrawiam
Katarzyna Żelazna

P.S.
Będę wdzięczna za przekazanie mojej wiadomości swoim znajomym :)

W imieniu siostry i szwagra rowniez dziekuje .
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Re: 1%prosze o wsparcie

Post »

Witam w imieniu siostry , szwagra i moim chce podziekowac za wsparcie .
To jest list od siostry :
"Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, ktore przyczyniły się do zgromadzenia funduszy na koncie fundacyjnym mojego meza. Dzięki pieniądzom zebranym z 1% mogliśmy przystosować rower do możliwości fizycznych Łukasza. Rower który ma zamontowane wspomaganie w kole pozwala na codzienne treningi. Ponadto wycieczki rowerowe pozwalają Lukaszowi w prowadzeniu takiego życia jakie mają inni ludzie, bo w ten sposób poradzilismy sobie z kolejna przeszkodą stojącą przed nami.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie.


Jezeli ktos chciałby nadal wspomagać to podaję numer

Drodzy przyjaciele, znajomi, rodzino, nieznajomi....
Minął kolejny rok w czasie, którego musieliśmy się mierzyć z chorobą jaką jest stwardnienie rozsiane (SM). Był to trudny rok, ale kolejny w oswajaniu się z SM. Kolejny rok w którym się nie poddaliśmy. Siłę do walki mieliśmy dzięki wsparciu wielu osób. Za co serdecznie dziękujemy. Wiedząc, że mamy wokół siebie osoby, które nam pomagają na różnych płaszczyznach, my także mamy więcej siły.

Gdyby ktoś chciał nas wesprzeć przekazaniem 1% lub darowizną to będziemy bardzo wdzięczni.
Poniżej przesyłam dane do konta w Fundacji Dobro Powraca, która wspiera nas w naszej walce.

mBank SA
Oddział Korporacyjny Wrocław
95 1140 1140 0000 2133 5400 1001
z dopiskiem: ŁUKASZ PAWLAK (wyłącznie Imię i Nazwisko, w mianowniku, bez dodatkowych informacji czy wyrażeń - pozwoli to na szybsze zidentyfikowanie adresata)

nr KRS Fundacji 0000338878

IBAN code: PL 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001
SWIFT: BREXPLPWWRO

Szczęśliwego Nowego Roku

Pozdrawiam
Kasia Żelazna

P.S.
Będę wdzięczna za przekazanie mojej wiadomości swoim znajomym .
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogrody Serc Naszych - [ OSN ]”