Mati 1999 - Mój nie duży kawałek ogrodu ;)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Mati 1999 - Mój nie duży kawałek ogrodu ;)

Post »

Mój ogródek zaczął powstawać już w 2010 roku chociaż początek większych nasadzeń został przełożony na 2011 ze względu na wiecznie rozmokłą ziemię i plagę komarów w 2010 :roll: . Jest on podzielony na kilka ogródków na razie na 5 Pierwszy powstał w 2009 roku nazywa się drzewiasty z którego większość to drzewa i krzewy drugi nazywa się iglakowo od nazwy większości roślin znajdujących się tam ,następny powstał w 2012 roku nazywa się mieszany bo występują tak drzewa krzewy byliny i rośliny jednoroczne w 2013 zaczął powstawać ogródek byle jaki :;230 chociaż tworzony jest do tej pory :wink: w tym roku powstał ogródek różany są tam róże wielkokwiatowe wielokwiatowe miniaturowe pnąca i polianty ? Sprawę utrudnia fakt że mam obok dwa betony i przez to jest taki długi i mało szeroki :roll: ziemia bardzo ciężka okropnie gliniasta i z dużą ilością granitu w ziemi dlatego wszystkie ogródki mam wyściółkowane korą i żwirkiem do każdego prowadzi ścieżka z kamieni żwirka rodzaje ogródków i większość użytych w nim roślin są pozostałością po moich okresach fascynacji roślinkami ;:108 jednak staram się sadzić roślinki nie za gęsto tak jak to robiłem na początku mojej przygody :D
Lato ;:3
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mati 1999 - Mój nie duży kawałek ogrodu ;)

Post »

Jesień
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „WIZYTÓWKI ogrodowe Forumowiczów”