Święto Róży - zapraszamy do odwiedzin

Gosia i konewka
50p
50p
Posty: 85
Od: 17 cze 2008, o 23:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Niestety nie mogę dojść do ładu z 'fotosikiem' - odmawia wklejenia Piano...to może później :)
Pozdrawiam serdecznie,
Małgosia
"Szczęście to jest coś takiego, co mnoży się wówczas kiedy się je dzieli."
Awatar użytkownika
oliwka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5841
Od: 24 mar 2008, o 13:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Post »

Dziękuję Małgosiu :D
Jeżeli pojawia się purpura u tej róży, to koleżanka chyba ma właśnie ją.

Fotosik dziś doprowadza mnie do szału :evil:
Od 1,5 godziny usiłuję wrzucić zdjęcia host do identyfikacji :evil: :evil: :evil:
Pozdrawiam Walentyna
aktualny
spis treści
Gosia i konewka
50p
50p
Posty: 85
Od: 17 cze 2008, o 23:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Może to przez ten upał... :wink: Materia nieożywiona nie zawsze sprzyja miłośnikom ożywionej-zielonej :lol: A Twojej Znajomej zazdroszczę, ech... mieć taki NN !!!
Trzymam kciuki za hostowe zdjęcia :wink:
Małgosia
"Szczęście to jest coś takiego, co mnoży się wówczas kiedy się je dzieli."
Gosia i konewka
50p
50p
Posty: 85
Od: 17 cze 2008, o 23:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Obiecywane Piano

Obrazek Obrazek

Pozdrawiam,
Małgosia
"Szczęście to jest coś takiego, co mnoży się wówczas kiedy się je dzieli."
Magdziol
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 21 lip 2008, o 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Wszystkie piękne ale ja i tak wolę na krzaku.
Awatar użytkownika
Ingrid
200p
200p
Posty: 201
Od: 10 lut 2007, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Siemiatycze

Post »

Tamanu ;:6 podziekowania za fotki - super obejrzeć wymarzeńce na żywo :!:
Oczywiście niedosyt pozostaje , przecież w czasach pojemnikowej uprawy róż nie powinno być wielkim problemem wystawienie kwitnących krzewów i to w zagłębiu różanym :x
Nalezało także umożliwić zakupy krzewów - doprawdy nie wiem dlaczego nic sie tam nie poprawia od lat ...
pozdrawiam Ingrid
migawki z ogrodu
Awatar użytkownika
MariaTeresa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2148
Od: 1 lut 2008, o 02:43
Lokalizacja: małopolska

Post »

Dziękuję również :D dla mnie to Hocus-pokus,gotowa jestem nawet na uprawę w doniczce tej róży :D
Pozdrawiam ciepło
Ulubieńcy MariiTeresy
tamanu
50p
50p
Posty: 69
Od: 3 cze 2008, o 12:15

Post »

Mi przypadła do gustu carcassonne
Obrazek

Jeszcze kilka ciekawych :)

Obrazek Obrazek Obrazek

Ingrid: Oczywiście niedosyt pozostaje , przecież w czasach pojemnikowej uprawy róż nie powinno być wielkim problemem wystawienie kwitnących krzewów i to w zagłębiu różanym Mad
Nalezało także umożliwić zakupy krzewów - doprawdy nie wiem dlaczego nic się tam nie poprawia od lat ...


Może przydałoby się nawiązać kontakt z organizatorami i co nieco im zasugerować ;)

Tak jak już wspomniałam, to święto pomyślane jest chyba tylko jako impreza rozrywkowa dla mieszkańców Końskowoli i okolic. Podejrzewam, że jeśli można byłoby nabyć ładne róże, zniknęłyby w mgnieniu oka. Fakt faktem, że jeśli ktoś miał kupić róże to zrobił to najpóźniej wiosną aczkolwiek nie jeden miłośnik tych kwiatów nie przeszedłby obojętnie obok ciekawego krzaczka :) No cóż, jak widać bezpośredni kontakt z klientem raczej nikogo z hodowców nie interesuje. Mają swoich odbiorców hurtowych... Ale gdzie w tym wszystkim pasja i chęć dzielenia się nią z innymi? Przecież to najlepsza forma promocji...
Awatar użytkownika
raistand
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2389
Od: 18 mar 2007, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Post »

tamanu pisze: Jeszcze kilka ciekawych :)

Obrazek
A ja ją mam ! 8)

Ingrid: Oczywiście niedosyt pozostaje , przecież w czasach pojemnikowej uprawy róż nie powinno być wielkim problemem wystawienie kwitnących krzewów i to w zagłębiu różanym Mad
Nalezało także umożliwić zakupy krzewów - doprawdy nie wiem dlaczego nic się tam nie poprawia od lat ...


Może przydałoby się nawiązać kontakt z organizatorami i co nieco im zasugerować ;)


Myślę, że organizatorom po prostu na tym nie zależy. Byłyby to dodatkowe spore problemy logistyczne a zysk dla nich żaden. :?
Awatar użytkownika
mora1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 579
Od: 31 mar 2006, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post »

Byłam przelotnie, bukiety zobaczyłam i już zupełnie zwariowałam. To nie miejsca dla mnie :lol: . Organizacyjnie bardziej jak na pikniku , niż na święcie róż. Zrobię jeszcze rozpoznanie we Florkaku, może coś zakupię, serce moje podbiły róże renesansowe.
Pozdrawiam Monika
moja skarpa
Awatar użytkownika
żaża
200p
200p
Posty: 460
Od: 28 lut 2008, o 18:45
Lokalizacja: w podkarpackiem

Post »

Cudowne te bukiety różane :roll: Czy one były tak wystawione tylko z nazwami czy też z informacją, z jakich szkółek pochodzą? Szkoda, że są problemy z kupieniem tam roż - i to nie tylko w święto różane. Niestety.
Moniko, z Florpaku kupiłam trzy róże i żadna nie jest tym, czym powinna być.
Edyta
Awatar użytkownika
mora1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 579
Od: 31 mar 2006, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post »

Dzięki Edytko za to info, raczej zamówię w rosarium. Nie było nazw szkółek , tylko nazwa i numer, ogólnie to organizacyjnie impreza raczej chaotyczna. Dopytywałam się o producentów, podano mi tylko Florpak.
Pozdrawiam Monika
moja skarpa
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

tamanu pisze:Oczywiście niedosyt pozostaje , przecież w czasach pojemnikowej uprawy róż nie powinno być wielkim problemem wystawienie kwitnących krzewów i to w zagłębiu różanym Mad
Nalezało także umożliwić zakupy krzewów - doprawdy nie wiem dlaczego nic się tam nie poprawia od lat ...[/i]

Może przydałoby się nawiązać kontakt z organizatorami i co nieco im zasugerować ;)
Nie wierzę,że nie czyta nas nikt z tamtejszych szkółkarzy ,czy okolicznych pasjonatów mających wpływ na nasz odbiór tej imprezy ,która mogła być świetna....
Może podejmą decyzję,że w dobie XXI wieku warto zmienić charakter imprez jakie organizują.
Że to ogólnopolska promocja ich regionu...że warto ...

Bukiety sa przepiękne,ale przepiękne dzięki kwiatom jakie je tworzą :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Róże”