Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Post »

zapraszam forumowiczów do nowego wątku ,gdzie jeśli nikomu to nie będzie przeszkadzało -podzieli się pasjami ,radościami ,marzeniami itd.itp.na wszelkie inne tematy także ogrodnicze.Żeby dobrze zacząć marzył mi się taki kącik przy domu...
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Kącik powstał w celu ukrycia paskudnych "pokomunistycznych" słupów wysokiego napięcia,nie rewelacja ale jak na moje możliwości -musi być.
Teraz troszkę z innej beczki-marzenie wyjścia poza obrąb swojej wsi..

Obrazek
c.d.n.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Wiedeń i jego piękności...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek ;:3
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Trzeba coś dodać coby ten wątek nie utknął w nicości teraz coś z Słowackich terenów "Jaskinia macochy" nawet mi się nie marzyło żeby tam być a się znalazłam. Polecam nie daleko a wrażenia super.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Fajny wątek
By nie zginął kiedyś przy czyszczeniu tej sekcji przez automat programowy przeniosę go do sekcji RELAX
Tam będzie bezpieczny "na zawsze". Tam nie ma czyszczenia automatycznego.
Pozdrawiam ;:4

PS. Obecnie automatyczne czyszczenie w sekcji Off-topic zostało wyłączone lecz w przyszłości nigdy nie wiadomo....
Działa natomiast cały czas w sekcji Ogłoszeń.
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Administratorze-super dzięki za pieczę nade mną i nieudaczną jeszcze moją działalnością ,poddaję się z chęcią waszej pieczy może uda nam się razem coś stworzyć zapraszam zaglądaj częściej. :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Co prawda można by to zaliczyć do działu "wizyty w ciekawych miejscach " ale równie można sprowadzić do strefy marzeń bo takimi dla mnie były do póki na własne oczy nie zobaczyłam .Widoczki z Słowacji czy Czech już sama nie wiem jak ktoś to oglądnie niech mnie poprawi "Jaskinia Macochy -niesamowite wrażenia szczególnie dla kogoś takiego jaj ja gdyż pierwszy raz w życiu znalazłam się w takim miejscu .
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niesamowite jacy jesteśmy słabi i mali względem przyrody.

Obrazek

-- 14 paź 2011, o 18:43 --

Stalaktyty i stalagnity czy jak to się tam zwie ,wyglądały zupełnie inaczej jak sobie wyobrażałam ,podobno to organizmy żywe wytwarzają własną jakąś florę i żeby jej nie zakłócić nie można ich dotykać bo potem przez długi czas nie narastają a wręcz zamierają . Na zewnątrz ciepełko a w jaskini może 0 C .

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

A jak myślicie ten gość jest sztuczny czy prawdziwy ?
Obrazek

i jeszcze niebo w kościele... Obrazek
panoramą zakończę na dzisiaj bo tak mulasto chodzi dzisiaj komputer ,że sił mi brak -zapraszam do przemyśleń dyskusji a może coś na wesoło ktoś coś ma ? ;:167 :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Już dawno nie robiłam tutaj wpisu ,czas najwyższy pochwalić się co udało mi się zrealizować z moich ogrodowych marzeń. Mianowicie z pomocą kolegi z forum zakupiłam drzewka owocowe a pomolog pomógł mi w wybraniu rodzaju , są już posadzone -dziękuję .
Drugim krokiem było zakupienie różyczek tu ukłon w stronę Siberii,nakierowała mnie na to czego właściwie chcę a Pani Slązkiewicz zrealizowała moje marzenie -również posadzone tylko jutro lecę wysłać kasę .
Jeszcze jedno moje marzenie chryzantemki zimujące zawsze mi się podobały i moim przyszłym ogrodzie znajdą swoje miejsce -tylko muszę się dopytać czy je sadzić teraz w grunt czy przetrzymać przez zimę w donicach .Wszystkim za pomoc serdecznie dziękuję a zaległości niebawem wysyłam ;:167 ;:180
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Czas najwyższy uzupełnić ten wątek o następne moje marzenia które powoli się realizują a więc: Obrazek zamówione , posadzone drzewka owocowe teraz tylko żeby sarenki były łaskawe :;230 Obrazek Różyczki pnące tym razem łaskawe muszą być nornice :;230 :;230 Obrazek
taras wreszcie obsadzony na wiosnę zobaczymy efekty tu łaskawy będzie mąż jak zdoła zrobić kostkę :;230 Obrazek Rododendron jak łaskawie zakwitnie będzie piękne spełnione marzenie Obrazek Jak bagienko napełni się wodą to rechocik będzie i woda z grządek prędzej spłynie i wodolubne urosną -pomarzyć zawsze można... :;230 :tan
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Biję się z myślami jak na razie to nie zapowiada się na mokry rok i może moje oczko wodne nie wyjść tak że trzeba będzie dać folię jaką grubą dajecie do oczek i o ile większą żeby dobrze zakryć .Dookoła widzę posadzone roślinki czy robić dziury w obrzeżach folii czy sadzić poza folią , muszą być kamienie czy można zastąpić cegłą poradźcie. ;:167 ;:138
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

PODPATRZYŁAM u Bogdana i mam wstępny plan oczka i jego okolicy tylko teraz trzeba mi mnóstwo czasu kasy i roślinek a będę w pełni szcześcia :;230
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Ciągle biję się z myślami czy dawać folię czy nie prawdopodobnie woda będzie uciekać dziurami bo ich tam nie mało i zalewać pobliski teren i nici z nasadzeń kwiatów a jak dam folię to nornice mogą ją poprzegryzać i też nic z tego co robić? ;:223
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”