Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Moim marzeniem jest pojechać do Pragi , zwiedzić co się tylko da , nawet knajpki . Nie mam wcale tak daleko , tym bardziej ,że rodzina mieszka w Kłodzku , ale jakoś tak się nigdy nie składa :(
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Danusiu polecam z całego serca tylko nie z wycieczką bo tych wszystkich opowieści przewodnika i tak nie zapamiętasz tylko weź sobie z sobą bliską osobę i powoli z relaksem ,nastrojowo zwiedzisz Pragę ja stwierdziłam że to miasto dla zakochanych od knajpki do knajpki [byle za dużo nie plewić] ;:304 ;:306 jak tylko będzie ciepełko jedź i odpoczywaj. ;:3 ;:3 ;:138 ;:114
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Zrobiłam wreszcie jako taki porządek w swoich folderach teraz prędzej znajdę zdjęcie o jakie mi chodzi pokarzę wam mozaikę tego co mi się podoba albo co było dla mnie osiągalne. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

nieśmiałe wiosny początki

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

nieśmiałe Sulejowskie pamiątki.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

azalie w tym roku trochę przebolały i liliowiec dał kwiat całkiem nie mały

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

lilie i róże kwiaty miały duże a w Gdańsku jakby zbierało się na burze. ;:7 Rym cym,cym więcej nie wim. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pięknie było wszędzie na końcu ja i łabędzie. ;:224 :tan
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

jeszcze troszkę wspominek pachnących kwiatków i ładnych dziewczynek. :;230 Obrazek miało być panoramiczne ale jakoś łukowate wyszło bo taras jest prosty a tutaj jest w łuk. ;:306 Tutaj chciałam nadmienić że muszę mieć więcej dużych kęp kwiatowych żeby było kolorowo ale takie efekty dają raczej tylko wieloletnie typu piwonie,chryzantemy.marcinki.Niestety nie kwitną razem i nawet takich nie mam.Zobaczymy samo wyjdzie jakoś. ;:173 Obrazek Obrazek a jeszcze nie dawno było tak.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jak ktoś to widzi inaczej to przyjmuję rady i sugestie. ;:138 ;:180 Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek tego typu kwiaty zrobią piękne łaty :tan Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Teraz uwiecznimy zimę na "Starej górce" Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek a na koniec cieplejszy obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Kolorowo masz w ogrodzie :D ja też bardzo lubię różnorodność barw.Ta dalia jest ładna bialutka jak krem.Chociaż obiecałem sobie,że nie będę tego sadził,bo trzeba wykopywać na zimę :roll:
Sprytny pomysł posadzona obok cyprysików to jest do czego pędy przywiązać ,u mnie się trochę powyginały przez lato.I słabo kwitły musi karpy przesuszone były .Ładne kwiaty nawet bardzo,ale wolę je u innych :lol:
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Planów wiele a konkretów mało tak mało się może a dużo by się chciało. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

jak puszczą lody to obiecuję sobie i innym że nasadzę wszystko co się da by "Stara górka "tętniła życiem i takie jak tobie Robercie się podobają też. Obrazek tylko postaram się o więcej odmian bo niegdyś miałam ale mąż mnie zniechęcił wię zaprzestałam ale powracam do starych upodobań. :wit
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Dalie to bardzo wdzięczne kwiaty.Mnogość barw i kształtów, łatwe do rozmnażania ,jedno co to te przechowywanie :roll: i wykopywanie.Żeby nie to ,to można nimi cały ogród obsadzić :D
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Roboty też jest trochę bo trzeba kołki i wiązać bo nie przetrwają ale efekt potem konkretny tak właśnie myślę o zrobieniu skrzyni z styropianem może by przetrwały?Nie mam piwnicy tylko starą stodółkę muszę w tym roku wypróbować. :wit
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Piwnicę co prawda mam,ale i czasami wodę z niej też mam :roll: i ewakuacja z tym wszystkim.Pytanie tylko gdzie ? :lol: i m.in dlatego też nie mam niektórych roślin.Ja myślałem o skrzyni drewnianej i zwykłym piasku albo trocinach.Bo tak to luzem są.
Jest dużo ładnych kwiatów jednak większość trzeba zimować,a czasem nie ma warunków.Dlatego wole te co nie trzeba wykopywać .
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Wiem coś na temat wody w piwnicy bo kiedyś taką miałam i właśnie co jakiś czas nabierała wody i trzeba było wylewać wiadrami ,ziemniaki i warzywa trzymałam na palach i dechach tak że woda ich nie dosięgała ale wilgotnaść była tak duża że też nie dobrze ale na wiosnę to zeszłoroczna marchewkę to miałam soczystą jak nikt,aż się sąsiedzi dziwili bo miałam wtedy zaledwie 19-20 lat,a byłam sama bo rodzice w jednym roku pomarli ludzie myśleli że zginę a ja sobie całkiem dobrze radziłam.Ale to nie ważne ,ważne żebyśmy szczęśliwie wiosny doczekali. ;:3 ;:138
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”