Doniczkowa choroba

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kasia1007
500p
500p
Posty: 738
Od: 19 maja 2012, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Doniczkowa choroba

Post »

Witaj Asiu :wit
Zamioculcas Raven w pięknym kolorze ma liście.
Ja również po kilku latach nieobecności na forum wróciłam, choć moja kolekcja roślin obecnie jest bardzo niewielka (ale niestety w życiu różnie bywa i czasem rośliny muszą zejść na dalszy plan) w porównaniu do tego ile kiedyś miałam roślin w mieszkaniu, czy u rodziców. Co nie zmienia faktu, że rośliny cały czas darzę takim samym uczuciem, jak 15, 10, czy 5 lat temu :)
asia124
200p
200p
Posty: 302
Od: 31 lip 2013, o 03:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zamość/Hrubieszów

Re: Doniczkowa choroba

Post »

ivonar tak to jest już dorosły benjaminek, ma około 8 lat. Aktualnie zmieniłam mu doniczkę i bardzo dobrze b w starej nie było praktycznie ziemi tylko same korzenie ;:oj

Kasia1007 witam w moim wątku :wit
Powoli odbudujesz swoją kolekcję, wiadomo nie zawsze jest z górki, czasami kwiaty muszą zejść na dalszy plan.

Jak myślicie czy w takiej fazie kwiatu u hoji można ją przesadzić? Nie zrzuci go?


Obrazek


Obrazek

Dziś dla odmiany ogrodowo


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Asia :)
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=86554" onclick="window.open(this.href);return false; - moje doniczkowe
Awatar użytkownika
ivonar
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1130
Od: 25 lut 2016, o 01:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Doniczkowa choroba

Post »

Asiu, jak nie musisz, to lepiej nie przesadzaj. Nie się"wykwieci" i wtedy przesadzisz. Bardzo ciekawe te Twoje ogrodowe kwiaty, szczególnie ten Irys dwukolorowy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”