Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Anka159
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1728
Od: 29 sie 2013, o 08:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

Dziękuję Wszystkim za miłe słowa ;:180 . Moje roślinki może i są duże, ale takie zwyczajne w porównaniu z Waszymi, niektóre, to po raz pierwszy widzę. Cieszę się, że ty wylądowałam, ale niestety moja "choroba" przez to pogłębi się.
Pozdrawiam. :wit
Awatar użytkownika
crazydaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4935
Od: 27 cze 2013, o 09:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Keadby UK

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

Nic sie nie przejmuj, ja tu tez popadam w kompleksy jak sie szwendam po watkach - 3/4 roslin w zyciu nie widzialam, nawet nie podejrzewalam ich istnienia. A potem nagle sie okazuje, ze masz cos takiego u siebie... :;230
Kinga
Fuksjoza, hojoza, ketmioza, czyli komus tu odbija... ;) cz.3 - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 05&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zgoda bez polskiej czcionki/Adminka
Awatar użytkownika
Muszelka 102
200p
200p
Posty: 243
Od: 20 lut 2011, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

Aniu, Twoje roślinki są wszystkie piękne, bez wyjątku ;:215 Kącik wypoczynkowy uroczy i letni ogród urzeka pięknem kwiatów. Dalia bardzo mi się podoba w tym kolorku :wit
Serdecznie pozdrawiam Bożena
Awatar użytkownika
Alenka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2546
Od: 5 lut 2013, o 15:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Roślinki domowe u Anki.

Post »

Aniu witaj :wit
Przejrzałam Twój wątek i zwaliło mnie z nóg...
Fiołki przepiękne ;:167 ;:138
A bugenwilla...ło mamo ;:152
I oczywiście nie mogła mi umknąć carnosa ;:167
Anka159 pisze: Może ktoś wie jakie nawozy stosuje się do zasilania fuksji, aby obficie kwitły?
Najlepiej o NPK 16+11+24(np. Planton K) i czasami spryskać nawozem na zawiązywanie pąków o NPK 10-30-20(stosuję go co 3 dni, aż pozawiązuje pąki) ;:108
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

Witam Cię Aniu sąsiadko z Małopolski! masz prześliczne fiołki i skrętniki (Indi przepiękny!) Twoje oleandry pokaże mojemu niech się wstydzi! :oops: Ogród na razie skromnie pokazany, ale jest piękny kolorowy i masa w nim kwiatów. Pozdrawiam!
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

Niewiele jest na forum, tak ogromnych egzemplarzy oleandrów, czy hibiskusów ;:oj
W ogóle wszystkie rośliny masz już dorosłe, a to świadczy o Twojej umiejętności postępowania z nimi ;:180
Aniu zazdroszczę w pozytywnym rozumieniu, bo dopingujesz mnie, aby lepiej zadbać o otaczającą mnie zieleń ;:196
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Anka159
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1728
Od: 29 sie 2013, o 08:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

ALENKA - ślicznie dziękuję z informacje na temat nawożenia fuksji. ;:180

MASKA - mój ogród jest niewielki, zaledwie 13 a. razem z domem i drogą.Gdy po remoncie pokoju wrócę na swój komputer, to coś jeszcze wkleję, ale cudów nie mam.

Pozdrawiam. :wit
Awatar użytkownika
crazydaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4935
Od: 27 cze 2013, o 09:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Keadby UK

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

Aniu, to calkiem spory areal! I masz w nim piekne okazy!
Kinga
Fuksjoza, hojoza, ketmioza, czyli komus tu odbija... ;) cz.3 - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 05&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zgoda bez polskiej czcionki/Adminka
Anka159
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1728
Od: 29 sie 2013, o 08:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

Dzięki KINGA! Może i dobrze, ze mam tylko tyle, bo sił co raz to mniej, a chciejstw coraz więcej, tak to przynajmniej brak miejsca mnie powstrzymuje, ale doniczki mam gdzie jeszcze postawić ;:306.
Pozdrawiam. :wit
Awatar użytkownika
ancyk33
200p
200p
Posty: 448
Od: 7 sty 2013, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: malopolska

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

Aniu brak miejsca to nie do konca dziala jak dla mnie .Ja upycham gdzie sie da kwiatuszki i az sie boje wnoszenia kwiatkow z ogrodka do domu Gdzie ja to pomieszcze ;:174 Ale dla chcacego nie ma rzeczy niemozliwych :;230
"Radość z kwiatów - to resztki raju w nas. Philip Otto Runge ----Pozdrawiam -Nula
Moje parapetowce
Awatar użytkownika
crazydaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4935
Od: 27 cze 2013, o 09:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Keadby UK

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

Anka, ja mam podobnie. Chciejstwo szalone, zafuksilam sobie ogrodek przed domem, a teraz kombinuje jak to poupychac w domu, zeby przezimowalo. Doniczkowe, te stricte domowe to juz inna sprawa - miejsca a miejsca jeszcze.
Kinga
Fuksjoza, hojoza, ketmioza, czyli komus tu odbija... ;) cz.3 - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 05&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zgoda bez polskiej czcionki/Adminka
Anka159
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1728
Od: 29 sie 2013, o 08:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

ANIU (ancyk33) - Ja pisałam o ogrodowych bylinach, o braku miejsca w ogrodzie, ale przed sadzeniem doniczkowych, też nic mnie nie powstrzyma. Ostatnio przywlokłam od Izy, chyba z 10 (datury, hibiskusy) ;:196 . Po wizycie u niej moje chciejstwa nie mają granic, ma takie cuda, które do tej pory mogłam oglądać tylko w Google.
Upolowałam też dwa nowe oleandry ,szczepki w nowych kolorach, już moczą nóżki w wodzie.
Całe lato jeździłam z mężem na motorze po Małopolsce i wypatrywałam, co ludziska mają przed domami. Jak mi się coś spodobało to brałam swoje szczepki i wracaliśmy w to miejsce. Kobitki chętnie się wymieniały, czasem było zdziwienie, raz tylko jedna powiedziała NIE ,ale jak zobaczyła mój wiecheć, to nacięła mi , że ho ho! Nie dziwię się jej, bo nie byłam pierwszą osobą która o to prosiła, ale i tak mi się nie ukorzeniły te szczepki. ;:185
Pozdrawiam.
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Rośliny domowe, tarasowe i ogrodowe u Anki.

Post »

Ciekawa wycieczka :D zwiedzanie i wymiana :D
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”