Zielone mroofki

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
mroofka
500p
500p
Posty: 905
Od: 7 lut 2011, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zielone mroofki

Post »

Przepraszam wszystkich serdecznie za tak karygodne zaniedbanie mojego wątku. Zaglądam czasem na Forum, ale raczej rzadko pozostawiam po sobie jakiś ślad. Nie miałam ostatnimi miesiącami zbyt dużo czasu, ale obiecuję poprawę. Na dodatek nie mam specjalnie czym się pochwalić, bo zima w pełni, roślinki na parapetach uśpione, chuderlawe i bez życia... Tymczasem pozdrawiam wszystkich Forumków serdecznie. Trzymajcie się zielono ;:196
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Zielone mroofki

Post »

Kasieńko już niedługo wiosna i roślinki się obudzą. ;:108 Mam nadzieję, że pokażesz jednak jakieś zdjęcia. :tan
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
mroofka
500p
500p
Posty: 905
Od: 7 lut 2011, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zielone mroofki

Post »

Oczywiście, że pokażę zdjęcia ;:196 Już nawet kilka zrobiłam, tylko mam pewne techniczne problemy z zamieszczeniem ich na Forum - postaram się je rozwiązać jak najszybciej...

Tymczasem mam pytanko praktyczne. Posiałam sobie maciejkę; wzeszła mi dość gęsto, więc zamierzam ją trochę poprzerywać. W jakich odległościach od siebie powinnam pozostawić roślinki???
Awatar użytkownika
patasko
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2356
Od: 26 maja 2011, o 23:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bytków k. Katowic

Re: Zielone mroofki

Post »

U Ciebie doniczkowo i do tego kolorowo ;:333 Goździki, dalie, fiołki... No po prostu magicznie :) Ja niestety zawsze zapominam o donicach :oops: W zeszłym roku przeze mnie zwiędły z powodu braku wody papryki, a o doniczkowych w domu to już w ogóle :oops: Ale o ogrodzie zawsze pamietam, że trzeba podlewać i nowazić :lol:
mroofka
500p
500p
Posty: 905
Od: 7 lut 2011, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zielone mroofki

Post »

Patrick Ja mam obecnie do dyspozycji tylko balkon i parapety, więc siłą rzeczy dbam, bo nie ma tego wiele. Własny ogród będzie, ale myślę, że najwcześniej w przyszłym sezonie, więc póki co podziwiam Wasze :)
mroofka
500p
500p
Posty: 905
Od: 7 lut 2011, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zielone mroofki

Post »

Uprzejmie dziękuję wszystkim tym, którzy mnie tu odwiedzali, zarówno w sposób jawny, jak i niejawny :)

Kolejna część mojego wątku znajduje się tutaj: http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 36&t=65199

Proszę Moderatora o zamknięcie tej części mojego wątku :)
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”