W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Awatar użytkownika
Lorrie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3733
Od: 5 maja 2009, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Dziadza wymiziany :) :) :) Kuwety kocury maja zawsze czyste, ale chyba racja w tym że jedna kuweta to za mało na trzy koty. Porozstawiam jeszcze inne kuwety w domu. Mają zwirek silikonowy, on naprawdę załatwia problem smrodu kociego moczu, trzeba tylko kupki regularnie usuwać :)
Kasia79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 917
Od: 26 cze 2013, o 19:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Moja kocinka otworzyła dzisiaj w nocy łowiecki sezon 2014... M stwierdził, że zadźgana mysza, położona w prezencie pod wiatą była duża i tłusta, więc rozpoczęcie sezonu naprawdę godne.
Znowu będę dostawała palpitacji serca co rano, na widok mysich trupów na trawniku :shock: .
dangar1
500p
500p
Posty: 581
Od: 10 kwie 2011, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

W schornisku umrze z tęsknoty, zwłaszcza, że to starszy kot. :? Ja mam w domu 3 koty, które sikają i nie myslę o schronisku. Po prostu, nie wpuszczaj go do sypialni czy do pomieszczenia, gdzie masz np. dywany. Może on zaczął sikać jak pojawił sie pies? Koty bardzo przezywają fakt, gdy człowiek zajmuje sie bardziej innym zwierzakiem.
x-g-d
---
Posty: 139
Od: 13 maja 2011, o 14:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Uwaga! Uwaga!
Obchodzimy dziś Światowy Dzień Kota :D
Kasia79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 917
Od: 26 cze 2013, o 19:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

No to życzę zdrowia, mnogo miziania i pomyślnych łowów dla każdego mrauczucha!
Awatar użytkownika
beatazg
1000p
1000p
Posty: 1075
Od: 11 paź 2012, o 17:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bieszczady- Solina
Kontakt:

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

To jest Maruda , przyniesiony z lasu przez syna 1,5 roku temu . Ważył może pół kilo jako dorosły kot , nawet beagle mu nie przeszkodził w zostaniu w nowym domu . W grudniu mocno utykał więc poszło trzy stówy ,bo pierwszy weterynarz się nie wyznał . Były dni ,że przynosił po dwie myszy , które przegryzał suchą karmą . Nieraz długo nie przychodzi do domu to wszyscy się martwimy

Obrazek
Pozdrawiam :wit Beata
Awatar użytkownika
Plumi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 973
Od: 20 cze 2011, o 14:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: regiony tarnowskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Jakie piękności macie ;:138 ;:138
A to nasz Mruczek o którym pisałam we wrzesniu,ze został wyrzucony na ulicę i wmaszerował wprost do naszego domu.
Tu kilka dni po zadomowieniu się.
Obrazek
A tu dziś,kocurro prawie 4 kg i podejrzewamy,że ma w sobie coś z brytyjskiego kota,zachowanie na pewnoObrazek
Kwiaty to resztki Raju.
Awatar użytkownika
klarag
500p
500p
Posty: 817
Od: 13 lut 2014, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Z sikaniem to bardzo możliwe, że chodzi o kuwety, albo problem z nowymi lokatorami. Nasza kocica kiedyś sikała z samotności, 2 fotele poszły do śmieci. Odkąd Bromba ma towarzysza, sika tylko jak ma nieświeżo w kuwecie. A mamy 3 kuwety na 2 koty.

Weterynarz mówił nam też, że u sterylizowanych kocurów są problemy z nerkami i mogą to sygnalizować obsikiwaniem.

Spróbuj dać więcej kuwet, kocisko domowe w schronisku nie wytrzyma.
My naszego kocurka ledwie odratowaliśmy bo nic nie jadł przez kilka dni ze stresu, że jest w schronisku. Dwa razy był brany i oddawany po pary dniach przez idiotów (sorry, ale inaczej nie umiem o nich myśleć). Był już spisany na straty, ale udało się nam go odchuchać. Teraz jak chodzimy na szczepienia, to weterynarze za każdym razem się dziwią, że z takiego brzydkiego zdechlaka zrobił się piękny kot.
Ogród pełen pięknych kwiatów i roślin- to marzenie, które zamierzam spełnić
A w planach był tylko trawnik...
Kasia
Springera
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 6 sty 2010, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Moja kotka - wysterlylizowana na początku stycznia - ostatnio strasznie się drze. Łazi i miauczy, wrzeszczy na mnie. Zachodzę w głowę w czym rzecz. Jedzenie ma , wodę ma, kuweta czysta. Skąd wiadomo o co chodzi kotu?
Zapraszamy do poznania regulaminu
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Takie zachowanie może świadczyć o tym, że hormony jeszcze nie przestały działać i kocica odczuwa ruję. Potem powinno się to wyciszyć. Na razie minęło mało czasu od sterylizacji.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Kasia79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 917
Od: 26 cze 2013, o 19:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Albo drze się, bo chce na polowanie.
Moja kociszka (też wysterylizowana) drze się bardzo głośno i intensywnie po południu, jak zaczyna się ściemniać, naprawdę ciężko to wytrzymać. I też łazi za mną, bo to ja jestem w domu od zaspokajania życiowych potrzeb zwierzaków, w tym spaceru, czy wypuszczania na dwór. Wypuszczam rozdartusa, rano przychodzi zrelaksowana i często z prezentem ;:219 .
A teraz będzie ciągło wilka do lasu, wiosna idzie, myszy się budzą i jest na co polować - koty to czują.
Awatar użytkownika
Lorrie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3733
Od: 5 maja 2009, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Moja Klara po sterylizacji też przez jakis czas darła papę, przejdzie jej. A może ją po prostu boli ...
Mój senior ma się dobrze, raczej nikt nie będzie miał sumienia oddać go do schroniska :)

Obrazek
x-g-d
---
Posty: 139
Od: 13 maja 2011, o 14:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

;:oj Prześliczny jest ;:167
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”