W.o...Koniach, klaczach i źrebakach

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kroma
100p
100p
Posty: 128
Od: 16 mar 2012, o 16:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: W.o...Koniach, klaczach i źrebakach

Post »

Ja jak na razie niestety cały czas jestem koniara - marzycielka. Mam jednak marzenie, że kiedyś pooglądam świat z końskiego grzbietu.
DarekRz

Re: W.o...Koniach, klaczach i źrebakach

Post »

Pozdrawiam koniarzy - tych aktywnych i tych aktywnie marzących :wink: Ja też jeździlem w Białostockich klubach - niestety to już przeszlość - teraz jedynie sporadycznie i bardzo ostrożnie. Już nie wrócą te czasy gdy mogłem doświadczyć jak to jest gdy łzy napływają do uszu :lol: :wink:
Zostało mi parę książek, siodło, sztylpy, toczek. Np. książkę dla amatorów pt. "600 rad dla miłośników koni" oddam za zwrotem kosztów przesyłki. Gdyby ktoś chciał to proszę o PW.

Z koniarskim pozdrowieniem:
DarekRz
Awatar użytkownika
galaxy
500p
500p
Posty: 810
Od: 6 maja 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: W.o...Koniach, klaczach i źrebakach

Post »

600 rad zostawiłam na pamiątkę :)
szarotka66
1000p
1000p
Posty: 6118
Od: 21 sie 2011, o 14:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gmina Nowe nad Wisłą

Re: W.o...Koniach, klaczach i źrebakach

Post »

Dziś pożegnałam moją ukochaną klacz, uszkodziła sobie miednicę rodząc duże źrebię, które też umarło. ;:145 ;:145 ;:145
Spis moich wątków Parapetowe i lilie
Nadwyżki z domu i ogrodu
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. Julian Tuwim
Awatar użytkownika
Dziunia87
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1578
Od: 8 sty 2013, o 09:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: W.o...Koniach, klaczach i źrebakach

Post »

Witam i pozdrawiam wszystkich czterokopytnie zakręconych :wit
Z braku nowych postów na FO i z nadmiaru czasu zaczęłam szperać sobie po Forum i proszę natrafiłam na taki fajny wątek :)

Podobnie jak Wy mam bzika na punkcie koni... właściwie od zawsze :) Niestety jak byłam dzieckiem i potem nastolatką nie za wiele jeździłam... obie z moją siostrą za bardzo naruszałyśmy naszymi jazdami budżet rodziców, wiadomo to nie jest tani sport... ;:173

Teraz kiedy z moim M mieszkamy na swoim i od paru lat pracuję zdałam sobie sprawę, że "HALO!! naco Ty jeszcze czekasz?! ;:14 ;:14 ;:14 " i tak oto znowu zaczęłam moją przygodę z końmi :tan

Jeżdżę w fajnej małej szkółce na Prawobrzeżu w Szczecinie i kiedy przychodzę do stajni, to znowu czuję się jak nastolatka piszcząca na widok qunisia :;230 Różnica polega teraz jednak na tym, że kiedyś to jakoś tak szybciej wszystkiego się uczyłam, a jak niedawno miałam pierwszą jazdę to jakoś nie mogłam podświadomie puścić się siodła w anglezowanym kłusie ;:223

Jak to się mówi: Ledwo idzie, ale idzie :) i tak jakoś z jazdy na jazdę powoli coś tam mi wychodzi... a jak zrobi się cieplej to wkleję tu jakąś fotkę z moich zmagań ;:306

Jeszcze raz pozdrawiam i do usłyszenia ;:304 :wit
Awatar użytkownika
Norel
100p
100p
Posty: 134
Od: 8 mar 2010, o 00:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: W.o...Koniach, klaczach i źrebakach

Post »

To dobrze :) Trzeba ruszać stare kości :;230 i spełniać marzenia i pragnienia póki mamy na to czas i siłę... Ja też miałam długą przerwę w jeżdzie z pow.zdrowotnych i zbieram się w sobie,żeby regularnie wsiadać, a nie tylko obrabiać moje stado ogoniastych 8-)
Marim
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 31 lip 2020, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: W.o...Koniach, klaczach i źrebakach

Post »

Odkopuję wątek o koniach. Muszę się pochwalić, że tuż przed Sylwestrem kupiliśmy 5 letnią klacz huculską! Charakterna, ale dotarliśmy się. Powód zakupu potrójny: miłość do koni, galopująca inflacja i własny nawóz!
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: W.o...Koniach, klaczach i źrebakach

Post »

To pięknie ! :wit Powody bardzo poważne. Czy pokażesz nam jej zdjęcie? Bardzo proszę... ;:180
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
gienia1230
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7460
Od: 17 kwie 2008, o 11:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Re: W.o...Koniach, klaczach i źrebakach

Post »

O tak, tak! Daj foty. Wychowałam się wśród koni, a miałam ulubioną o czarnej maści, niską klaczkę! Może to i hucułka była, wtedy się tym nie interesowałam. No i kapryśna taka, jak się jej coś nie spodobało to ojcu z pola z bronami na grzbiecie zwiała i do stajni przygalopowała !!! ;:oj
Pozdrawiam! Gienia.
gienia1230
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7460
Od: 17 kwie 2008, o 11:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Re: W.o...Koniach, klaczach i źrebakach

Post »

Tak, tak, " kary" albo "wrony" - tak u nas mówili :)
Pozdrawiam! Gienia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”