BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asiazak555
50p
50p
Posty: 78
Od: 1 cze 2015, o 11:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

A ja polecam antyperspirant bez rakotwórczego aluminium firmy Biotherm Deo Pure Natural Protect. Zawiera wyłącznie naturalne składniki i jest skuteczny. Jedyną jego wadą jest cena :( No ale czego się nie robi dla zdrowia...
---------------------------
Pozdrawiam serdecznie
Joanna
martka123
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 28 mar 2019, o 20:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Jak depilator i golarka elektryczna to philips. Co do marek, to faktycznie za firmę się dopłaca, ale też nie mogą sobie pozwolić na produkowanie bubli. Ja sobie fundnęłam ten laserowy z reklamy ;:138 ale braun też niczego sobie. Miałam ten wet and dry i był ok, ale zepsuł się przed upływem gwarancji. Nie narzekam, bo mi naprawili :) ma nakładkę golarkę i trymer i teraz mąż go po mnie przejął do brody :D
Co do czyszczenia, widzę że macie fajne naturalne sposoby. Proszę o pomoc, może ktoś będzie wiedział... miałam kiedyś taki środek do czyszczenia łazienki, tyle że nie na osady i mydło, tylko odkamieniacz w sprayu na bazie naturalnych składników. Przeźroczyste opakowanie z zielonymi motywami. Wiem, że troche głupio pytam, ale może akurat ktoś zna nazwę odkamieniacza w spray, to może wtedy gdzieś znajdę. Tam gdzie kupowałam już nie ma, a to duży sklep więc nikt o tym środku nie pamięta. A octu mam już dość, a cytryny na łazienkę to by trochę weszło :)
gienia1230
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7460
Od: 17 kwie 2008, o 11:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Opakowanie podobne z opisu, odkamieniacz w psikaczu - nie dam głowy czy taki sam, kupiłam w sklepie(?????!!!) wod-kan-co w X. 2017r przy okazji kupowania nowej baterii nad wannę. Profesjonalny, miał być rewelacyjny, może i był do "świeżego" kamienia. Starego, kilkunastoletniego nawet nie ruszył.
Pozdrawiam! Gienia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”