U Gabi na działce

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

W poniedziałek w końcu odebrałam wyniki badań.Nie ma co już ukrywać chodziło o wyniki badań po abrazji i wykręceniu polipa.Polip był endometrialny poza tym nic groźnego nie ma .Jedyne co teraz to zostaje leczenie.Po odebraniu wyników z tej ,,szczęśliwości,,pojechaliśmy na działkę :D Mamie wyjątkowo wcześniej przygotowaliśmy kanapki zamiast normalnego obiadu i owoce.Jak się można domyśleć od razu rzuciłam się do plewienia i cięcia krzaków.No i na efekt po długim okresie oszczędzania się nie trzeba było czekać ledwo wracaliśmy do domu ze zmęczenia .Dodatkowo chyba mnie gdzieś przewiało bo spałam przy otwartym balkonie a noce zrobiły się dziwnie zimne .Dziś siedzę obklejona plastrami ale to pryszcz za to jestem zadowolona bo najważniejsze że badania prawidłowe ,spory kawałek wyplewiony i dwa krzaczory porządnie przycięte i alejka przed działką przy siatce wyczyszczona :D :D :D
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: U Gabi na działce

Post »

Wspaniałe wieści, Gabi! ;:63 ;:63 ;:63
Co tam działka, zdrowie się liczy i tylko zdrowie. ;:108 ;:108 Ogród czy działka to tylko dodatek ku pokrzepieniu serca. Coś już o tym wiem i ja. ;:7
Nie rozpędzaj się więc, byś z tej radości nie zafundowała sobie czegoś gorszego, proszę. ;:180 ;:180 ;:180
Pozdrawiam cieplutko i samego zdrówka życzę. ;:196 ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: U Gabi na działce

Post »

Gabi zdrowie najważniejsze, jeżeli dolegliwości to tylko zawianie i przeziębienie to widzisz radość ogromna :D
Cieszę się razem z Tobą, że wyniki badań pomyślne ;:168 Działeczkę powoli doprowadzicie do porządku, żeby było gdzie posiedzieć w zieleni i powspominać jak to dawniej bywało :D
Jak będziesz chciała to poślę Ci nasiona maków, a może jakieś roślinki chciałabyś ;:168
Rzeczywiście noce i ranki były rześkie i o zawianie nie trudno, teraz cieplej ale za to burze szaleją! Właśnie nad moim ogrodem przeszła szalona burza...błyskawice trwały non stop, że jasno było w pokoju mimo że prąd padł!
Pozdrawiam Cię serdecznie życząc wszelkiej pomyślności ;:4
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Żeby nie było że u mnie rośnie tylko podagrycznik :D :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Jeszcze trochę roślinek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Berberysy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Troszkę liliowców ,troszeczkę różyczek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Różne takie :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Jeszcze trochę roślinek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: U Gabi na działce

Post »

Witaj Gabi!
Widzę że mamy podobne gusta, bo wszystkie rośliny to i moje ulubione! śliczny floks, róże, lilie i liliowce, a i berberysy które bardzo lubię i tworzą tło do kwiatów tak jak u innych thuje :D Floks taki niespotykany, kolekcja liliowców bogata. Podagrycznika znajdziesz i u mnie, chociaż mam większe szanse walki z tym agresywnym zielskiem to nie mogę go całkowicie wyplenić. Grządki kiedyś czyściutkie po paru latach gdyby mu tylko pozwolić zarósłby je dokumentnie ;:14 Jak tylko zdrowie pozwoli na pewno podejmiesz beznadziejną walkę z chwastami :D Póki co raduj się tymi ślicznie kwitnącymi roślinami! Życzę dużo zdrowia, a na pw odpisałam ;:196
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: U Gabi na działce

Post »

Hej Gabi, co tam u Ciebie słychać, jak zima, mam nadzieję, że wszystko na działce i ze zdrówkiem w porządku :) :wit
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie.Nowych zdjęć nie mam (troszkę z 2018r) a z tego roku nie ma co fotografować bo prawie nie bywam na działce.Działka potwornie zarosła, chwasty są wysokie ponad kolana.Mam nadzieję że mi działki nie zabiorą ale naprawdę nie mam jak się na nią wybrać.W lutym zmarł mój tata więc nie mam z kim zostawić na dłużej mamy(95 lat) na dodatek powtórzyła się u mnie choroba i ponownie trzeba było zrobić zabieg.Zalecenie od lekarza koniecznie schudnąć bo będzie bardzo źle.Później zaczęły się niemiłosierne upały których ja nie znoszę.Brak deszczu od połowy czerwca wykasował część roślin .Co nie zeżarły wcześniej ślimaki to wysuszyło słońce.Co będzie dalej nie wiem.Pozdrawiam.
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: U Gabi na działce

Post »

Witaj Gabi!
W życiu tak też bywa, że czasem wybieramy co konieczne a nie to co chciałybyśmy :D
Najlepiej było wpaść na działkę i nająć kogoś do skoszenia trawy co jakiś czas i już byłoby estetyczniej.
A może masz kogo poprosić z działkowiczów o przysługę?
Życzę zdrowia przede wszystkim dla Ciebie i mamy i nie przejmuj się tak bardzo tym na co nie masz wpływu!
Pozdrawiam ;:196 ;:4
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Nie mogę, spać to siedzę i czytam, co ludzie piszą. Niestety w środę znowu muszę iść do lekarza, bo ponownie powrócił u mnie zdrowotny problem. Na działce sajgon dobrze, że chociaż dach na nowej altance poprawiłam.Ciekawa jestem, ile moich roślin (host) przeżyło tegoroczną suszę. Idę dalej poczytać, gdzieś może się powtrącać ? :D
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”