Taki - sobie ogród cz.6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Black Rose
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2882
Od: 5 cze 2017, o 15:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Piękne ujęcia "mrożonek" (urocze określenie). Bluszcz jaki żywiutki :)
Pozdrawiam, Urszula. * Wady i zalety to często jedno i to samo, tylko z różnych punktów widzenia.
Działka Black Rose - mój sposób na walkę z depresją - cz. 2,
Moje nadwyżki - zapraszam.
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Black Rose! Dziękuję! ;:196

Ewelina! Ano pasuje! Jak malinki wyciągniesz z zamrażalnika to tak samo wyglądają! :D Zimy u nas jeszcze nie ma. Ten chwilowy szron złapałam w któryś poranek, ale musiałam się spieszyć, bo robiło się ciepło i szron uciekał! fajnie, ze podobają Ci się zdjęcia. Może swoim aparatem tego nie osiągniesz, ale też robisz piękne zdjęcia! Można pokombinować z kompozycją, tłem (inny kat robienia zdjęć) oraz położeniem. Popróbuj! ;:196

Krysiu! Szron był przez chwilkę o poranku i jakiś czas temu.
Każdy sezon daliowy jest inny. Jeden za suchy, jeden za mokry, jeden za krótki! ten akurat nie oszołomił kwiatami, ale tak po przemyśleniach, jestem zadowolona! :D

Przyszły sezon będę miała bardziej przemyślany. Dalii będzie mniej. Muszę zrezygnować z kilku miejscówek, bo urosły drzewa i jest zbyt duży cień. Jest jeszcze kilka miesięcy na decyzje. Na pewno się z Wami tym podzielę!

Póki co zima nadciąga. Czas odpoczynku i planów. Pewnie będzie czas na sklecenie filmików daliowych dla Stanisława (o ile będzie sobie tego życzył) oraz swoich. Jak będą - podam skróty w daliowych wątkach.

W związku z osiągnięciem słusznej długości, proszę szanowną Administrację o zamknięcie wątku. Nowy będzie na przedwiośniu! Lub wcześniej, to zależy od mojej aktywności ogrodowej. Ale będę zaglądać niewątpliwie. W razie czego piszcie na pw.

Na dziś:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Olala...zdążyłam przed zamknięciem ;:138
Miłka ale będzie brakować Twoich zdjęć zimowych z ptactwem ;:108
Pisałaś u mnie o trawach, wzięło mnie na trawy i to ostro a to chyba za przyczyną szkółki obok mnie gdzie specjalizują się w produkcji traw....jak byś zobaczyła u nich te łany matecznikowe to pewno też byś zachorowała.
Mam już kilka w ogrodzie i szukam jeszcze miejsca.
Na filmiki będę przychodziła.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Zdjęcia z ptactwem będą Krysiu na pewno w ptasim wątku! Zapraszam serdecznie! PTAKI - nasi sprzymierzeńcy - 5 cz.
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”