Mój ci on część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Helios
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3724
Od: 15 cze 2010, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wyszków

Re: Mój ci on część 3

Post »

:wit
Kusisz Mireczko, oj kusisz!
Może pokażę moje hortensje? Zaczekam aż całkowicie rozkwitną. Tylko muszę zrobić zdjęcie, a aparatu nie używałam od co najmniej 2-3 lat. :cry:
Gdzie kwitnie kwiat - musi być wiosna, a gdzie jest wiosna - wszystko wkrótce zakwitnie (Friedrich Rückert)
Ogród Heleny Ogród Heleny cz.2
Ogród Heleny cz.3
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4548
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Śliczne lewkonie. Działo się wiosną, fajne są relacje z metamorfozy za ławką :)
Ciekawe, ale moja trzykrotka się nie rozsiewa, a mam ją już długo.
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mirusia masz pięknie.Marzy mi się taka pergola jak u ciebie dla tego jegomościa od Ciebie

Obrazek

Ja trzykrotkę mam niebieską w kilku miejscach i chyba też mam jej dosyć bo wszędzie łazi.
Helenko ;:196 często Cię wspominam, fajnie że jesteś
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Fajnie,że jesteście,powtórzę za Basią ;:196
Najpierw podzielę się z wami moim smutkiem z ostatnich dni,tygodni właściwie.Mój 35 letni,wysportowany,zdrowo odżywiający się syn miał udar.Dwoje małych dzieci,trzecie w drodze.Nogi się pode mną ugięły.Serce krzyczało "Boże ,po to go uratowałeś z wypadku,żeby teraz skazać jego i rodzinę na taki los?" Wiadomo,jak wygląda życie po udarze zazwyczaj. Szpital poprosił o dokumentację z wypadku w Irlandii,tam chcieli poszukać przyczyny,bo nic w badaniach nie znaleźli.Mają podejrzenia,będzie badany, ale na razie przyczyny nadal nie znaleźli.Córki wróciły do czytania artykułów
w tamtejszej prasie i pocieszały mnie,że i tym razem będzie dobrze.Jest dobrze,wczoraj go wypisali,brzmi dobrze,rozmawiamy ,zapewnia,że ruchowo też nic nie szwankuje.W tym tygodniu go odwiedzimy.Pamiętam,jak dziękowałam lekarzowi z Irlandii,Hindusowi,a on podniósł palec do góry i powiedział "Szef tak chciał". To było dla mnie wielkie świadectwo wiary.Po ludzku nie było szans.
Dobrze,że jesteście.Forum ogrodnicze,ale nie da się oddzielić życia od pasji.

Obrazek
Pierwszy raz zrobiłam syrop z kwiatu czarnego bzu.Bez przekonania,że będzie smakował.Okazuje się,że to ulubiony sok mojego męża,mam zakaz rozdawania :D (ty wszystko rozdajesz).Tak,tak,czasami sknerus z niego wychodzi :wink:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Helenko zapraszam serdecznie ze zdjęciami,myślę,że to już pora,kiedy są w pełnym rozkwicie.Ja swoje zaniedbałam z podlewaniem,ale sadziłam urzeczona twoimi.
Basiu kochana,myślę,że dotrę w końcu po ten pieniek(chyba,że już go spaliłaś :wink: ),te "portki",wiesz? Podziwiam twój ogród ze zdjęć,masz już tyle ciekawych miejsc. Dla ciebie widok z balkonu na ogród i altanę.
Obrazek

Obrazek

-- 18 sie 2020, o 22:10 --

Olu to może podeślę ci sadzonki w trzech kolorach,takie "turystki" :wink: ?
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mirusiu "nie da się oddzielić życia od pasji.
Otóż to ......
Będzie dobrze ;:167 i wiem co czujesz ;:168
Jeśli chodzi o majtki dębowe niestety syn kiedyś je rozłupał a ja nie ostrzegłam że zamówiony ;:202
Mam jeszcze kilka ale takiego okazu niestety. Jesienią będziemy ciąć znów to postaram się coś dla Ciebie wypatrzeć.
Myślę że kiedyś wpadniesz do mnie ;:167

Dziękuję za altankę winną też taką sobie stworzyłam ale pergolę za słabą zmajstrowałam
Wszystkiego dobrego Mirusiu
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Pociął to pociął,nie zawracaj sobie głowy.Były wyjątkowe,to fakt :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mireczkochyba nie doczytałam o Irlandii...A teraz rzeczywiście serce może krwawić ale w tym wieku poradzi sobie.
Skoro go wypisano ze szpitala to wszystko idzie w dobrym kierunku. Rehabilitacja przy udarach jest postawą,w tak młodym wieku zdarzają się Mirko udary i to z gorszym następstwami, skoro porusza się, nie ma porażeń to zachować spokój i będzie dobrze.
Choć teraz z tym Covidem to często pacjenci wymagający diagnostyki i leczenia są zostawieni na dalszych torach....to chore ale tak jest.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mireczko, smutno mi się zrobiło, ale na pocieszenie powiem Ci, że mój brat miał już trzy udary, trzy rehabilitacje i - choć skazany na nieustanne przyjmowanie leków - czuje się dobrze, jeździ autem, pracuje (jest rolnikiem), wspaniale opiekował się naszą trzy lata leżącą mamą, a ma już 70 lat. Twój synek też wyjdzie z tego obronną ręką, tylko musi uważać na siebie nieco bardziej i unikać stresów, o co głównie powinni zadbać najbliżsi.
Tobie też potrzebny spokój, spójrz więc optymistycznie na sytuację, skoro syn zapewnia o dobrym samopoczuciu.
Trzymaj się Kochana. ;:333 ;:196 Trzymajcie się wszyscy. ;:167 ;:167 ;:333 ;:333
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mireczko puk..puk.. rzeknij słówko co i Was ?
Wiem że jesień to i pracy dużo, trzeba zdążyć przed zimą.

Pozdrawiam
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Kochani,tęsknię za forum,dzisiaj zajrzałam po długim niebycie,ale nie mam głowy.To nie udar był u syna lecz glejak 4 stopnia.Przechodzi właśnie naświetlania ,operacja się udała a my zbieramy kasę na dalsze leczenie w Kolonii w Niemczech.Nadzieja umiera ostatnia.Ogród mam bardzo zaniedbany, ale z nastaniem ciepłych dni wyjdę trochę uładzić go.Pomagam synowej przy trójeczce dzieci a w wolnych chwilach działam w ogrodzie syna,bo też jest ogrodomaniakiem :D Chcę mu sprawić radość,jak wróci do domu niech przywitają go wymuskane rabaty.
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mireczko to co przeczytałam też mnie powaliło, tak jak piszesz o nadziei????
Trzeba duźo sił teraz dla Was wszystkich.
Zapytam czy jest gdzieś link do zbiórki ....podaj.
Z ogrodem nie szarżuj bo jeszcze zimno a musisz być w miarę zdrowa.
Tulę i pozdrawiam.
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”