Kilka fotek z Ogródka GERTRUDY

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GERTRUDA
1000p
1000p
Posty: 1327
Od: 25 lis 2007, o 17:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: woj.Pomorskie
Kontakt:

Post »

Magdo - to jest zwykły siarczan magnezu rozpuszczalny w wodzie do nawożenia dolistnego - jest w każdym ogrodniczym [ koszt 1kg 5zł ] , ale jest to tylko wspomagacz , oprócz niego musisz stosować zbilansowane kompletne nawozy mineralne do róż .Znam ból odcisków na palcach, jak zakładałam ogród miałam taki 0,5l - teraz cierpię na ból pleców mam 10l [ jest ciut za ciężki- muszę pomyśleć w tym roku o mniejszym może 5l ]. Ja tez już żyje marzeniami i " sadzę " w wyobraźni . Pozdrawiam- Ach byle do wiosny .
Każdy początek ma swój koniec ,a każdy koniec miał swój początek ........
Awatar użytkownika
Maria_F
200p
200p
Posty: 227
Od: 4 cze 2007, o 15:12
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Witaj Gertrudko :D Piękny różany ogród. Oj nie piękny, tylko przepiękny :!: Ja też kocham róże. Dobrze, że dołączyłaś do naszego forum. To balsam na duszę oglądać tak cudowne krzewy, jakie Ty posiadasz. Skorzystam z wszystkich Twoich rad.

Pozdrawiam Cię cieplutko
Awatar użytkownika
iwo-1
100p
100p
Posty: 138
Od: 22 sty 2008, o 20:07
Lokalizacja: okolice Warszawy

Mój ogród.

Post »

Ale piekne ten rózany masz ogród. Ja uwielbiam róże ale u mnie jest teren paszczysty i jakos mi nie wychodzą,pomimo
że kopie głebokie doły sypie lepszą ziemie a i tak o jakimś czasie mi chorują.Wrezultacie zamierają.
iwo
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Uroczo u Ciebie, :D aż miło zajrzec na Twoja stronke
cudze błędy mamy przed oczyma ,własne za plecami
Pozdrawiam Grazyna
Awatar użytkownika
GERTRUDA
1000p
1000p
Posty: 1327
Od: 25 lis 2007, o 17:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: woj.Pomorskie
Kontakt:

Post »

jesienią w ubiegłym roku posadziłam ciemiernika białego [ był to dosłownie jeden malutki listek podarowany mi przez znajomą ] i właśnie zakwitł po raz pierwszy - nie jest jeszcze piękny , ale cieszy - chociaż tej zimy trawa i chwasty tez maja się dobrze aż mam ochotę wyjść i pielić [ ten śnieg pewnie za kilka minut zniknie ]

Obrazek
Każdy początek ma swój koniec ,a każdy koniec miał swój początek ........
Awatar użytkownika
gucia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2740
Od: 27 wrz 2007, o 18:27
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Gosiu, ciemiernik malutki, ale kwitnie pięknie. Mój duży, ale jakoś wiosny zupełnie nie czuje.
A co do pielenia, to też miałam ostatnio ochotę na porządki w P-O, ale po wczorajszej burzy i wichurze zupełnie mi się odechciało.
Pozdrawiam serdecznie, Bożena
Moje wątki
Awatar użytkownika
reniazt
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1857
Od: 6 wrz 2007, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

GERTRUDO - ale u ciebie na fotkach tak koloro i bajecznie - ja ci już to chyba pisałam - strasznie mi się u ciebie w ogrodzie podoba. Piękna ta pergola a właściwie to i pergola a przede wszystkim róża przy niej rosnąca. Prawdzie cudo. A co do ciemierników białych - to one tak mają zobaczysz w przyszłym sezonie będzie kwiatów dużo, dużo więcej.
Pozdrawiam, Renia
W moim ogrodzie cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
reniazt
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1857
Od: 6 wrz 2007, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

GERTRUDO - ale u ciebie na fotkach tak koloro i bajecznie - ja ci już to chyba pisałam - strasznie mi się u ciebie w ogrodzie podoba. Piękna ta pergola a właściwie to i pergola a przede wszystkim róża przy niej rosnąca. Prawdzie cudo. A co do ciemierników białych - to one tak mają zobaczysz w przyszłym sezonie będzie kwiatów dużo, dużo więcej.
Pozdrawiam, Renia
W moim ogrodzie cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
iwo-1
100p
100p
Posty: 138
Od: 22 sty 2008, o 20:07
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Dziękuje Gertrudo za odwiedzinki w moim ogrodzie. Ale ty masz przepieknie .
Róże cudo ,mnóstwo kolorów .
Ale jaką masz ziemie że one tak pięknie rosną?

z pozdrowieniami iwo-1
Awatar użytkownika
nezka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1168
Od: 14 gru 2007, o 19:21
Lokalizacja: Prudnik

Post »

Gertruto piękny ogród, a róże do pozazdroszczenia. U ciebie kwitnie ciemiernik, a ja zauważyłam dzisiaj jednego krokusika. Mam nadzieję, ze zima juz nie wróci. :lol:
Awatar użytkownika
iwo-1
100p
100p
Posty: 138
Od: 22 sty 2008, o 20:07
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Gertrudo zaglądam do Ciebie aby popatrzeć na ten piękny i kolorowy ogród. :D
Patrząc na te cudne róże robi się lżej na duszy :D
Ja muszę się wziąść w tym roku za swoje korzystając z twoich postów.
Pozdrawiam iwona
Awatar użytkownika
jokaer
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7325
Od: 14 lut 2008, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pogórze Ciężkowickie 385 m npm; na granicy Małopolski z Podkarpaciem

Różany ogród Gertrudy

Post »

szukając w necie róż trafiłam na to forum i bardzo mnie urzekł ten Twój ogród, nawet paskudny słup przestał byc widoczny, (ja teraz mam taki sam problem jak " schować " taki słup ). nie mogłam sie oprzeć , aby nie wyrazić na tym forum swego zdania :)- pozdrawiam- Jola. :D
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Gertrudo dziękuje za obszerną informację na temat róz angielskich,o których nie wiele wiedziałem. W roku ubiegłym kupiłem w OBI jedną różę Abraham Derby, i rzeczywiście jak piszesz róża ta przez cały rok miała piękne zdrowe liście oraz kwiaty. Jest na razie mała ,zobaczymy jak przetrwa zimę Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”