Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Witam , przedeptałam ogród jak zwykle piękny i kolorowy.W moim ogródku jeszcze nie byłam po powrocie bolała mnie głowa i cały dzień przeleżałam ;:145 Jetem bardzo szczęśliwa że mogłam zobaczyć moje ukochane rodzinne strony.Teraz wracam na FO. :tan
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Martusiu masz rację w domu tyle nie zjem co w ogrodzie, tu skubnę tam skubnę :;230 Brzoskwinie dopiero teraz są pyszne! jak sobie je przypomnę jeszcze miesiąc temu to wyglądały jak większe śliwki a teraz wyrosły dojrzały i wyglądają tak ślicznie, a najważniejsze są pyszne ;:215 I ja dzisiaj skusiłam się na cebule chociaż tak się zarzekałam ale 20 już jest :;230 Ja też obcinam, wyrywam siewki bo zarastają mi rośliny zasadnicze. Życzę dobrego dnia i spokojnego bo jakieś burze zapowiadają ;:196

Irenko jesteś ;:168 rodzinne strony zwiedziłaś i mam nadzieję że siostrę ucałowałaś ode mnie ;:4 Głowa boli ze zmiany ciśnienie i pewnie niedospania :D Działeczka na pewno powita Cię nowymi kwiatuszkami ;:108

Dobrego dnia odwiedzającym!
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2254
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Witaj Marysiu piękny i kolorowy Twój ogród. Jestem ciekawa jak mój wygląda po tygodniowej nieobecności bo popadało i cieplutko. Jutro zobaczę :heja Brzoskwinie jak malowane aż ślinka cieknie :lol:
Mam brzoskwinię młodziutką, ale chyba pójdzie pod topór bo to siewka pierwszy rok ma owoce i naprawdę nieciekawe drobne i brzydkie skoda miejsca będzie inna.
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
Srebrnygaj
100p
100p
Posty: 103
Od: 14 lut 2014, o 11:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Ja bardzo lubię jesień, choć wywołuje u mnie melancholię. Lubię też zimę, ale tylko taką co trwa 3 miesiące. Potem niech już będzie wiosna:). Niezła ze mnie marzycielka co? :;230
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
semper
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2538
Od: 27 lis 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 160km od Pragi

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Witaj Marysiu ;:138
Lepiej póżno niż wcale.
U Mnie susza nie odpuszcza.Pluskwica też padła.
Dzisiaj noc wietrzna.Mój foliak pofrunął.
Pozdrawiam! ,Jurek z górek ;)
Moje górki
Rojnikowisko i nie tylko
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Marysiu marcinki masz śliczne, uwielbiam je :) a w ogółe ładn8ie i kolorowo nadal u Ciebie , A to delikatne białe to też marcinki czy już chryzantama, obok żółtej ? śliczna, delikatna :) U Ciebie pada czas od czasu, a u nas nadal sucho :(
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Julciu a ja zawsze lubiłam wchodzić do ogrodu po dłuższej nieobecności, wtedy tak jak do obcego ;:oj Jak wracałam z urlopu wszystko było większe i więcej :;230 Moje brzoskwinie to też siewki i w pierwszych latach miały parę owoców. Dopiero po sześciu siedmiu latach jest co zjeść ;:215

Iwonko marzycielka i idealistka ;:168 ale cóż wolno Ci :;230 pomarzę razem z Tobą ;:306

Jurku szkoda mi mojej, bo rok temu miała tyle kwiatostanów ;:224 ciekawa jestem czy jest szansa żeby odbiła za rok ...pewnie nie ;:185 Aż tak wiało u Ciebie? u mnie tylko krzesło wywróciło na tarasie :wink:

Karolinko to jest aster divaricatus, a żółta to chryzantema ;:131 Jak przechodzę koło tych moich marcinków to się uśmiecham, bo to naprawdę radosne kwiatki i tyle życia w nich, owady i motyle je uwielbiają ;:167 Tak u mnie parę razy porządnie podlało ;:108
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6331
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Marysiu wnuki już nie potrzebują opieki teraz bo wyżsi ode mnie, jedynie z Alicją miałam dyżur ale w tym roku nie muszę bo sami dają radę ;:108 nie mam weny twórczej, pooglądam, podpatrzę i zmykam spać ;:108 dach teraz kończą to muszę się brać za porządkowanie ogrodu i niestety muszę znaleźć miejsce tym zadoniczkowanym chciejstwom ;:306
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Witaj Marysiu, u mnie pada to najważniejszy komunikat ,od niepamiętnych czasów ,bo do tej pory nic .albo kropidełkiem ,rano mam wstać o piątej ,bo dzieci jadą do Tych na giełdę kwiatową ,to ja bym sobie coś pooglądała :uszy ,może kupię białe krokusy ,nie lubię tak wczas wstawać ,ale może się wyrobię ,jak nie to mnie zostawią i sobie pośpię,w ogrodzie dzisiaj różne rzeczy robiłam to woziłam ziemię ,to obierałam derenie ,to podlewałam potem sadziłam rozrzucałam liście z kalafiorów do daliowej rabaty ,żeby na wiosnę była gotowa,no i w domu i pranie ,kto by nadążył jak nie my kobiety ;:306 ,pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Marysiu czyli masz już luz! no nie licząc ogrodu, a skoro przybyło sporo doniczek to pracy jest trochę, ale miejsca to Ty masz ;:215

Kwitnie Rejnutria pstrolistna :lol:

Obrazek


I taki inny zimowit ;:215
Obrazek

Różyczka od Kasi kwitnie trzeci raz, ale nic nie przyrasta ;:174

Obrazek


Iwonko popatrz jak mu dobrze u mnie ;:168


Obrazek

Mam taki niski tytoń i ma śliczny koralowy kolor ;:215


Obrazek

I na dzisiaj róża!

Obrazek


Martusiu już miałam iść spać :;230 ale usłyszałam Twój deszcz, u mnie nie pada ale gdzieś po sąsiedzku impreza i mam zamknięte okno. Wieczorem bardzo się chmurzyło to może w nocy coś pokropi. Jedź na giełdę i kup coś ładnego, bo jak Cię znam to na krokusach się nie skończy :D Ja mam jutro Ewę z Wrocławia więc kończę dzisiejszą przygodę z FO. Spokojnej nocy i buziaczki na dobranoc ;:196

Dobranoc!
Awatar użytkownika
juni
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2079
Od: 17 wrz 2009, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Dzień dobry w nowym wątku. :wit

Rejnutria pstrolistna ;:138
Z tego co pamiętam to już długo ją masz.
Rozrasta się ?
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Piękny ten tytoń Marysiu :D
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Witaj Beatko :wit
Rejnutria rośnie chyba 4 - 5 lat u mnie i ma trzy odrosty, więc jak na rdesta jest ok!

Aguś oprócz koloru ma niski wzrost, bo do tej pory miałam tytonie bardzo wysokie. Mam nadzieję że zawiąże nasiona :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”