Taki - sobie ogród cz.5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Taki - sobie ogród cz.5

Post »

Muszę poszukać tych znaczników, a dobre agrest sam urósł. ;:306
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Taki - sobie ogród cz.5

Post »

A co Dorotko!? Przecież go nie dopingowałam! ;:306 Ja kupowałam znaczniki ok 2 tygodni temu. Może jeszcze są.

Iwonko! Ja juz też zaczęłam podlewać w miejscach, gdzie drzewa tworzą parasol. Wczoraj godzinę z wężem stałam, tzn chodziłam, bo na dodatek ktoś mi nadepnął na rozpryskiwać, którego wbijałam w ziemię i szłam coś innego robić.

Twój Stasiu Karolko to skarb! Mój małżonek mi pomaga, ale niespecjalnie wykazuje się inicjatywą. No może czasami są wyjątki.

Marysiu! Dlatego kupiłam te znaczniki. Tak dla ozdoby. :wink: Ta róża jest dość wyrywna, bo reszta ma pąki tylko. Nie miałam do niej przekonania, jak ja sadziłam, ale teraz już mam. Na ślimaki już wysypałam pierwszą porcję. Za kilka dni przyjdzie kolejna. Musze je wytłuc, zanim zaczną mi jeść dalie.

Małgosiu! Ja starałam się robić notatki i od razu podpisywać. Ale trwałość dotychczasowych etykiet była kiepska. Jak robiłam zdjęcia i wstawiałam je np na forum z podpisem, to też pomagało mi w późniejszej identyfikacji. Mam też w Excelu spis host (od kiedy, od kogo) + łącze wewnętrzne do zdjęcia. Ale mam kilka sztuk bez nazwy i nie mam pojęcia, co to może być. ;:306

Zuza! Tak, to taka pierdółka miła dla oka. Warzywnik jest ładny, póki wypielony, a końca nie widać.
A te białe kwiatuszki, to marzanka wonna, chyba Ci o nią chodziło. :roll:

Weekend był pod znakiem pielenia, przycinania, koszenia. Ciepło, chwile popadało i chwasty się rozbisurmaniły.
Trochę pochodziłam wokół host. Podlałam, nawiozłam. Obejrzałam miejsca, gdzie można coś dosadzić ;:173 Dostałam kilka roślin w prezencie na minione imieniny: Hortensję, goździki, słonecznik i kawę arabikę. Tak jak z ogrodowymi sobie poradzę, tak o kawę się martwię i poszukuję speca od uprawy kawy w doniczce. Pamiętam moja ciocia miała wiele lat i jej kwitła i owocowała. Musze poczytać... ;:204

Na dziś:
Azalia od Sylwii
Obrazek

Rododendron jakuszmiański Bluerettia
Obrazek

Hosty:
Devon Green
Obrazek

Love Pat
Obrazek

Dream Queen
Obrazek

Blue Mamooth
Obrazek

Azure Snow
Obrazek

Sum and Substance
Obrazek

Zapomniałam, jak ta roślinka się nazywa. W ogóle o niej zapomniałam i mnie zaskoczyła ;:131
Obrazek



Trochę pogalopowałam i chyba muszę nowy wątek założyć. Chyba to dobra pora :D
Uprzejmię prosze Administację o zamknięcie wątku, a do kolejnego zapraszam TU
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”