Moja działka 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Moja działka 6

Post »

Lidziu, marcowe zawirowania pogodowe dotarły i do mnie. Do południa mimo zimnego wiatru jeszcze coś tam można było podziałać w ogródku, a teraz sypie :cry: Więc rozpaliłem w kominku i oglądam Twoje wiosenno-zimowe zdjęcia.
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Moja działka 6

Post »

Biedne kwiatki i kotki ;:145 ,u mnie słońce teraz świeci ale zimno bbbbrrrr
slanka-flora
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 15026
Od: 3 gru 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja działka 6

Post »

To u mnie ładniej :wit I bez sniegu ;:108
Zacina deszcz,wiatr wieje ale jak słońce wyjdzie to się robi pięknie :!:
A własnie wylazło ...
Śnieżyczka voronowi ładna :!: Nie mam,gdzieś powinna być pełna,zaczekam :wink:
Pozdrowienia,
Slawek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja działka 6

Post »

Lidziu jednak się zmobilizowałaś i poszłaś do swoich podopiecznych ;:168 Kotki niech nie będą smutne to przecież wybrańcy losu ...mieć taką panią ;:167 U mnie woda była lekko przymarznięta po wierzchu czyli cieplej było, a teraz topi się wszystko błyskawicznie :uszy
Kwiatuszki okryte też zadowolone i mam nadzieję, że prognozy są przesadzone :D
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Moja działka 6

Post »

Lideczko, kukałam do Ciebie, kukałam i przegapiłam otwarcie a Ty nas wiosennie witasz z jeżykowym awatarkiem. ;:oj
Też mnie śniegiem zasypało ale takich krokusików to chyba dopiero za miesiąc się doczekam. ;:oj
Koty nie lubią łapek moczyć w tym zimnym śniegu, tym bardziej, że już wiosnę poczuły.
Roślinki ponownie opatuliłaś a co z biedronką,znalazłaś jej ciepły domek. ;:24
Marzena77
500p
500p
Posty: 878
Od: 6 lip 2014, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Moja działka 6

Post »

Piękne te krokusy w zimowej szacie szczególnie te żółte.
Awatar użytkownika
Margaret2014
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 20 maja 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Moja działka 6

Post »

Dla mnie przebiśniegi to królowe przedwiośnia.
Awatar użytkownika
Michasia1
200p
200p
Posty: 496
Od: 6 lis 2014, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działka 6

Post »

Witaj

Pięknie wyglądają krokuski dzielnie wychylając główki ze śniegu. Ja ma zimą bardzo zacieniony ogródek. Bardzo długo ziemia jest zmarznięta i dlatego nie wiele u mnie kolorów na przedwiośniu Ale za to jesień bywa u mnie kolorowa. Najpiękniej chyba wtedy wygląda mój ogród.
Biedne kocie łapki muszą jeszcze poczekać na cieplutką trawkę :D Mój kotek Tofik tak nieszczęśliwie zeskoczył,że dostał obrzęku na kręgosłupie. Leczenie mu ponoć duz dało ale nadal źle chodzi. Weterynarz mówił,że z czasem pójdzie lepiej. Miejmy taką nadzieję. na razie musimy mu przeprowadzać rehabilitację i z nim ćwiczyć chodzenie
Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
delosperma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2418
Od: 20 mar 2012, o 00:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Moja działka 6

Post »

Lidziu, u mnie już śnieg stopniał, a jak tam u Ciebie. :wit
Jak się czują śliczne przebiśniegi odmianowe. :?:
Maria motyczką dziabnięta
Moje wątki Aktualne: https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 4850Wiosna" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Anuleczka
500p
500p
Posty: 957
Od: 25 sty 2015, o 20:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Moja działka 6

Post »

Witajcie u mnie zimno dzisiaj tylko + 2 stopnie i zimny wiatr. Krokuski wyszły ale tylko żółte na razie inne kolory w pączusiach jeszcze. Ja chcę już wiosnę ;:145
Awatar użytkownika
Margaret2014
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 20 maja 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Moja działka 6

Post »

Aniu to ja się do Ciebie dołączam. Może jak stworzymy silną grupę to przepędzimy zimę.
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6316
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moja działka 6

Post »

Jacku JacekP u mnie dzisiaj rano znów sypał śnieg, a chwilę potem deszcz i tak na przemian. Po południu trochę świeciło słońce, ale jest zimno. Nic na to nie poradzimy, bo takie prawo miesiąca marca.

Dorotko dorcia7 kwiatki owszem biedne, ale kotkom niczego nie brakuje, catering codziennie donosi ciepłe jedzonko, a do spania mają ocieploną budę. U mnie też po południu zaświeciło słonko.

Sławku slanka-flora dziękuję za pozdrowienia.
Śnieg do Ciebie nie dotarł i dobrze, przynajmniej Twoich pięknych krokusów nie zniszczył. Przebiśnieg pełny też mam, ale na razie nie raczył się jeszcze pokazać. Za to zakwitły pierwsze z irysów żyłkowanych, ale zdjęcia nie mam, bo rano szalała następna śnieżyca.

Marysiu Maska miałaś rację, prognozy pogody były przesadzone. Sprawdzałam dzisiaj i tam gdzie było przewidywane -7 teraz jest -1. Marzec ma swoje prawa i pewnie pomęczy nas jeszcze trochę opadami deszczu i śniegu. Roślin na razie nie odrywam, jeszcze poczekam.

Stasiu stasia_ogrod nic nie szkodzi, że troszkę przegapiłaś wiosenny wątek, ale najważniejsze, że już jesteś. Witam Cię, jak zawsze bardzo serdecznie.
Myślę, że krokusów doczekasz się lada chwila, bo moje też z dnia na dzień się pokazały.
Dzisiaj rano znów sypał śnieg i jak przyszłam na działkę, to musiałam koty budzić, bo smacznie spały w swojej budzie. Jak pojadły, to zaraz z powrotem wlazły do legowiska i tyle je widziałam.
Biedronce domku nie znalazłam, ale jestem pewna, że sama zatroszczyła się o siebie.

Marzenko Marzena77 żółte krokusy, to takie małe słoneczka na białym śniegu.

Małgosiu Margaret2014 masz racje przebiśniegi, to pierwsze kwiatki przedwiośnia i należy im się ten tytuł.

Żanko Michasia1 ja też Cię pięknie witam i dziękuję za pozdrowienia.
Znam już ze zdjęć Twoją jesień, jest rzeczywiście przepiękna, ale wiosna też do Ciebie przyjdzie i będziesz się nią cieszyć.
Biedny Tofik, czy zeskoczył z dużej wysokości? Rehabilitacja, no to macie dodatkowe zajęcie, ale myślę, że po czasie wszystko wróci do normy. Koty są bardzo wytrzymałe.

Marysiu delosperma wczorajszy śnieg roztopił się jeszcze tego samego dnia, a dzisiaj sypał znowu i też się roztopił.
Do przebiśniegów zajrzałam i wszystko jest w porządku.

Aniu Anuleczka witaj.
Najważniejsze, że pierwsze krokusy się pokazały, teraz już tylko wypatruj następnych.
Za wiosną już wszyscy bardzo tęsknimy.

Zdjęć niestety dzisiaj nie będzie, bo Fotosik strajkuje.
Pozdrawiam Lidka "A niebo zostawmy im - aniołom i wróblom". Heinrich Heine
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Moja działka 6

Post »

No właśnie widzę,że Fotosik chimerny jak dzisiejsza pogoda , dzień suchy,słoneczny 5 stopni teraz na plusie,ale odczuwalna temperatura na pewno niższa,znowu strasznie wieje
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”